Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to kup sobie merca:

raczej Mercalibra :decayed:

chłopaki chyba nie zatrybili o co chodzi :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema ziomale

kędzior przehuje

Opublikowano

ale ciszzaaaa :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:14_________________________________________________nom jak im tak autek nieszkoda :gwizdanie:

Opublikowano

Jezdem... Wróciłem właśnie z pracy i chyba zrobie pssssstttt.... :kox:

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

No qr** nie wiem co powiedzieć stanley! To jakaś masakra!
Opublikowano

Jezdem... Wróciłem właśnie z pracy i chyba zrobie pssssstttt.... :kox:

:good: niegłupi pomysł :cool1:

Opublikowano

Jezdem... Wróciłem właśnie z pracy i chyba zrobie pssssstttt.... :kox:

:good: niegłupi pomysł :cool1:

Kędzior przecież Ty nie pijesz... :cool1:
Opublikowano

Jezdem... Wróciłem właśnie z pracy i chyba zrobie pssssstttt.... :kox:

:good: niegłupi pomysł :cool1:

Kędzior przecież Ty nie pijesz... :cool1:

nom ja nie ale ty możesz :gwizdanie:

Opublikowano

Jezdem... Wróciłem właśnie z pracy i chyba zrobie pssssstttt.... :kox:

:good: niegłupi pomysł :cool1:

Kędzior przecież Ty nie pijesz... :cool1:

nom ja nie ale ty możesz :gwizdanie:

:polew::tongue4: Już jest... Takie zminiutkie... :kox:
Opublikowano

Jezdem... Wróciłem właśnie z pracy i chyba zrobie pssssstttt.... :kox:

:good: niegłupi pomysł :cool1:

Kędzior przecież Ty nie pijesz... :cool1:

nom ja nie ale ty możesz :gwizdanie:

:polew::tongue4: Już jest... Takie zminiutkie... :kox:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: wcale bym się nienapił zimnego browarka :wallbash::slina:

Opublikowano

Jezdem... Wróciłem właśnie z pracy i chyba zrobie pssssstttt.... :kox:

:good: niegłupi pomysł :cool1:

Kędzior przecież Ty nie pijesz... :cool1:

nom ja nie ale ty możesz :gwizdanie:

:polew::tongue4: Już jest... Takie zminiutkie... :kox:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: wcale bym się nienapił zimnego browarka :wallbash::slina:

Przecież ja mówię cały czas o wodzie gazowanej! :wink4: :wink4: :wink4:

Kędzior! Nie masz nic na stanie!? :mysli:

Opublikowano

niestety nic niemam :no: jedynie co to mleko :kox:

Opublikowano

niestety nic niemam :no: jedynie co to mleko :kox:

No chyba jesteś na odwyku po wypadzie do City... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe staram się w tyg narazie niepić bo przedtem dzień w dzień driny sadziłem muhehehe

Opublikowano

hehe staram się w tyg narazie niepić bo przedtem dzień w dzień driny sadziłem muhehehe

He he he... :evil: Spadam obejrzeć jakiś filmik albo w coś zagrać! :kox: :kox: :kox:

WAŻNE!!!!

P.S. Ma ktoś czas w środę? Pojadę chyba do Bielska na kodowanie do chłopaków i może by się ktoś zabrał? :mysli: Dajcie znać jakby co! Jeszcze nie wiem czy pojadę na 100% ale jakby co to chętnie kogoś zabiorę! :good:

Opublikowano

tzym się Akjam widzę że z ciebie kinomaniak :polew:

Opublikowano

tzym się Akjam widzę że z ciebie kinomaniak :polew:

:tongue4::wink4: Lubię coś obejrzeć przy piwku... :good::kox: Jak nie zasnę to jeszcze Was tu odwiedzę! :naughty:

Choć piwka nie ma wiele...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie powiem obrócił bym jakiego zimnego lecha :naughty::decayed:

Opublikowano

nie powiem obrócił bym jakiego zimnego lecha :naughty::decayed:

własnie skonczylem :drinks: ze butli 660ml

dobry wieczor :hi: i smacznego

:decayed:

Opublikowano

ja bym sie z checią schlał :confused4:

Opublikowano

witaj Bulik :hi:

dobra to ja idę po to mleko :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:54_________________________________________________

ja bym sie z checią schlał :confused4:

:pociesz::friends:

no co zrobisz Stanley zdarza sie :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.