Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

Miszka, 6.03. idziemy na piwo :decayed:

bedzie wieksze grono :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

siema z rana

krolu podobna do mojej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

:hi:

:hi:

Miszka, 6.03. idziemy na piwo :decayed:

bedzie wikesze grono :naughty::decayed:

a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: :mysli:

pewnie za dużo zjadłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

siema z rana

krolu podobna do mojej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

:hi:

:hi:

Miszka, 6.03. idziemy na piwo :decayed:

bedzie wikesze grono :naughty::decayed:

a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: :mysli:

pewnie za dużo zjadłem :polew: :polew: :polew:

Max,zaproszenia dopiero bedą rozsyłane, hehehe[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:11_________________________________________________

chce ktoś NFS SHIFTA

ja mam tam taką fure:

3e4bc200a38b6f0f.jpg

Krolu, wez laptop w przyszly wtorek, ja wezme pendrive i mi zgrasz :)

Opublikowano

:hi:

siema z rana

krolu podobna do mojej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

:hi:

:hi:

Miszka, 6.03. idziemy na piwo :decayed:

bedzie wikesze grono :naughty::decayed:

a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: :mysli:

pewnie za dużo zjadłem :polew: :polew: :polew:

Max,zaproszenia dopiero bedą rozsyłane, hehehe[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:11_________________________________________________

chce ktoś NFS SHIFTA

ja mam tam taką fure:

3e4bc200a38b6f0f.jpg

Krolu, wez laptop w przyszly wtorek, ja wezme pendrive i mi zgrasz :)

podjedz na piatek do gliwic na spota to sie poscigamy [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:14_________________________________________________na dwa kompy z krolem bedziemy jezdzic :gwizdanie:

Opublikowano

:thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:16_________________________________________________tu masz konkret

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=99888

Opublikowano

:thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:16_________________________________________________tu masz konkret

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=99888

coto za fela co nie ma rantu :tongue4:

takie z esy to miał koleś do sprzedania jak zderzak kupowałem tyle że 16' i na zimówkach za 700zł ale nie podoba mi sie ten wzór i tyle.

Opublikowano

:hi:

siema z rana

krolu podobna do mojej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:08_________________________________________________

:hi:

:hi:

Miszka, 6.03. idziemy na piwo :decayed:

bedzie wikesze grono :naughty::decayed:

a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: :mysli:

pewnie za dużo zjadłem :polew: :polew: :polew:

Max,zaproszenia dopiero bedą rozsyłane, hehehe[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:11_________________________________________________

chce ktoś NFS SHIFTA

ja mam tam taką fure:

3e4bc200a38b6f0f.jpg

Krolu, wez laptop w przyszly wtorek, ja wezme pendrive i mi zgrasz :)

dobra nie tłumacz się powiedz że niechcesz żebym sie pojawił a nie mi

tu z jakimiś zaproszeniami wyjeżdżasz

Opublikowano

:thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:16_________________________________________________tu masz konkret

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=99888

coto za fela co nie ma rantu :tongue4:

takie z esy to miał koleś do sprzedania jak zderzak kupowałem tyle że 16' i na zimówkach za 700zł ale nie podoba mi sie ten wzór i tyle.

:disgust: dogodzić gorzej jak babie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:23_________________________________________________Max, jutro Ci cos wyślę, muszę tylko tego poszukać :decayed:

Opublikowano

:thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:16_________________________________________________tu masz konkret

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=99888

coto za fela co nie ma rantu :tongue4:

takie z esy to miał koleś do sprzedania jak zderzak kupowałem tyle że 16' i na zimówkach za 700zł ale nie podoba mi sie ten wzór i tyle.

:disgust: dogodzić gorzej jak babie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:23_________________________________________________Max, jutro Ci cos wyślę, muszę tylko tego poszukać :decayed:

:mysli: :mysli: :mysli::embarrassed:

Opublikowano

nie bój się, nie są to zdjęcia z ostatniej imprezy :polew:

Opublikowano

nie bój się, nie są to zdjęcia z ostatniej imprezy :polew:

;) ;) :co::heat: :heat:
Opublikowano

SHIFT ma ponad 5 gb wiec wez kilak pen drivow

Opublikowano

SHIFT ma ponad 5 gb wiec wez kilak pen drivow

wezmę jeden, albo laptopa :decayed:

spadam nyny, narka

Opublikowano

narka ziomale :lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lazy: :lazy:

Opublikowano

narka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: szanowne grono

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.