Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zerwany film i rzyganie nom to w sumie prawie jak w sobote miałes :polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miałem w tym semestrze dwa egzamminy i dwa jestem do tyłu

znowu będę musiał chodzić i ściemniać, zeby wpis dostać

a praca mgr "prawie" gotowa

O której będziesz jutro w domu ?

Pożyczyłbyś mi ta płytke ze zdjęciami :kox:

Opublikowano

tylko bez zerwanego filmu :polew: mi tutaj

Opublikowano

zerwany film i rzyganie nom to w sumie prawie jak w sobote miałes :polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

kto miał, tan miał

hehe

06.03.2010 niedaleko :decayed::naughty::kox:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:27_________________________________________________strój i miejsce dowolne

wszystko do uzgodnienia :cool1:

Opublikowano

ok ja mam low fuel i zmęczenie mnie dopada więc cisnę na wyro

pozdro lachony

Opublikowano

ok ja mam low fuel i zmęczenie mnie dopada więc cisnę na wyro

pozdro lachony

nara

PS. tylko dziewczynę zostaw w spokoju i rączki na kołdrze :tongue4:

Opublikowano

jutro odpada :confused4: jak co to w niedziele po 16 będę :naughty:

Opublikowano

a prosiłem dziś "medalików" żeby wkleili link gdzie jadą na gokarty

i lipa, widzę, że można na nich polegać :disgust: chyba że coś przeoczyłem :gwizdanie:

Opublikowano

Narka Miszka :hi:

[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:32_________________________________________________nie wkleili bo też byłem ciekawy

nom miejsce City Rock zamierzam dalej walczyć o serce Wioli :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Narka Miszka :hi:

[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:32_________________________________________________nie wkleili bo też byłem ciekawy

dziewczyny :thumbdown:

Opublikowano

nom niemożna na nich polegać

Opublikowano

nom niemożna na nich polegać

co za szczere wyznanie :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:35_________________________________________________pracuje ze mną kumpel z Honda Klub Polska, czy coś tam, oni jeżdżą do Opola na gokarty,zagadam do niego co i jak :)

Opublikowano

nom ja bym pojechał na gokarty :decayed:

nom wiesz ja już prawie 3piwo kończe hehe kiedy mi prześlesz fotke żabki Stanley? :polew:

Opublikowano

nom ja bym pojechał na gokarty :decayed:

nom wiesz ja już prawie 3piwo kończe hehe kiedy mi prześlesz fotke żabki Stanley? :polew:

hehe

dzisiaj w żabce były dwie blondi

jedna, ta właściwa i druga, która raczej by Ci nie podeszła - chyba, że jesteś hardkorem :polew:

kiedyś kumpel tam pracował, mogę zrobic Ci dobry grunt pod interesy :decayed::naughty:

Opublikowano
:hi: i żegnam. Spam nadrobiony Miszka przylazł i już ponad 10 stron.
Opublikowano

:hi: i żegnam. Spam nadrobiony Miszka przylazł i już ponad 10 stron.

wypoczywaj :hi:

hehe Stanley pokażesz mi ja to ci powiem co dalej czynimi w tym kierunku czy ja będziemy rezać czy złomować :polew:

Opublikowano

Kędzior masz włączony TV ?

Opublikowano

nom mam a co jest grane?

Opublikowano

nom mam a co jest grane?

i na co patrzysz?

:drinks:

Opublikowano

eee na władce na TVN sobie zerkam :drinks:

mam jeszcze 2 browca a już mnie bierzę faza :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.