Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha, chaciałem napisać ze do spiża w soboty chodzą małolaty, byłem tam 2 lata temu :polew:

za te 2 lata to wyrosły :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może uderzymy do energy do krakowa :gwizdanie:

Opublikowano

w Piatki wg mnie jest przyjemniej

jest mniej ludzi wiecej DUPECZEK :gwizdanie:

Opublikowano

no to w sobote idymy podbić spiż , no chyba że jutro po spocie ? kto wie jaka tam muza jutro leci ? :decayed:

weekend nie bo mam szkołe ale jutro bardzo chętnie :good::dance:

Opublikowano

panowie, jeśli chodzi o wypad na miasto to czekam na PW

Adrenalina czyta....... :gwizdanie:

Opublikowano

Może uderzymy do energy do krakowa :gwizdanie:

:wtf: spot wyjazdowy :polew:

Opublikowano

w Piatki wg mnie jest przyjemniej

jest mniej ludzi wiecej DUPECZEK :gwizdanie:

ja mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed:

Opublikowano

ja nie lubie kopania w karton :mysli:

Opublikowano

Napiszę w tej sprawie do Maxa :naughty:

Opublikowano

a mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed

ja jutro mam prace ;( ;(

Opublikowano

Napiszę w tej sprawie do Maxa :naughty:

Max musi poprowadzić wycieczkę :polew:

Opublikowano

w Piatki wg mnie jest przyjemniej

jest mniej ludzi wiecej DUPECZEK :gwizdanie:

ja mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed:

Olej tą szkołę w końcu po co Ci to :polew: :polew:
Opublikowano

a mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed

ja jutro mam prace ;( ;(

urlop na żądanie :polew::good:

Opublikowano

w Piatki wg mnie jest przyjemniej

jest mniej ludzi wiecej DUPECZEK :gwizdanie:

ja mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed:

Olej tą szkołę w końcu po co Ci to :polew: :polew:

pier....ol szkole beda dupeczki :kox:

Opublikowano
  • Autor
http://www.spiz.pl/ 10 ero student party :kox:
Opublikowano

a mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed

ja jutro mam prace ;( ;(

urlop na żądanie :polew::good:

Szkoda że są tylko 4 dni ;(
Opublikowano

w Piatki wg mnie jest przyjemniej

jest mniej ludzi wiecej DUPECZEK :gwizdanie:

ja mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed:

Olej tą szkołę w końcu po co Ci to :polew: :polew:

kolekcjonuję indeksy hehehe

Opublikowano

Kędzior, napszę Ci usprawiedliwienie :naughty:

a jak będzie trzeba to mój prezes przybije pieczątkę :decayed:

Opublikowano

a mam szkołe więc niemogę ;( zróbmy coś jutro :decayed

ja jutro mam prace ;( ;(

urlop na żądanie :polew::good:

Szkoda że są tylko 4 dni ;(

mmmh ja już mam 3 ;( ;([br]Dopisany: 08 Luty 2010, 23:23_________________________________________________

Kędzior, napszę Ci usprawiedliwienie :naughty:

a jak będzie trzeba to mój prezes przybije pieczątkę :decayed:

i jeszcze podpiszemy sie wszyscy :polew: :polew:

Opublikowano

albo chodźmy do imperium do Sosnowca tam nie ma bata żeby ktoś laski niewyrwał lub wpier*ol niedostał :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.