Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie ładne przywitania tutaj macie... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć chu*jku :pociesz:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:11_________________________________________________Adrenalina - zrób coś pożytecznego w domu :decayed:

myślałam że wyszperasz sobie w tym autokarze jakąś zwinną ukrainkę do pomocy :naughty::polew:

Opublikowano

cześć chu*jku :pociesz:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:11_________________________________________________Adrenalina - zrób coś pożytecznego w domu :decayed:

stanley chba będę miał do ciebie biznes :evil:

Opublikowano

cześć chu*jku :pociesz:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:11_________________________________________________Adrenalina - zrób coś pożytecznego w domu :decayed:

myślałam że wyszperasz sobie w tym autokarze jakąś zwinną ukrainkę do pomocy :naughty::polew:

poszperaj ze dwie też bym jedną przygarnał muhehehe

witaj Maks :hi:

Opublikowano

Kędzior szykuj się powoli bo ja się zbieram powoli :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Adrenalina

cześć chu*jku :pociesz:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:11_________________________________________________Adrenalina - zrób coś pożytecznego w domu :decayed:

myślałam że wyszperasz sobie w tym autokarze jakąś zwinną ukrainkę do pomocy :naughty::polew:

Pewnie ma coś dla siebie i się nie przyzna? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior szykuj się powoli bo ja się zbieram powoli :gwizdanie:

ok to ja się zaczynam ubierać :polew:

Opublikowano

Jakie ładne przywitania tutaj macie... :gwizdanie:

:hi:

co przywitanie ci się nie podobało

przecież pieszczotliwie sie przywitałem :cool1:

Opublikowano

Kędzior szykuj się powoli bo ja się zbieram powoli :gwizdanie:

ok to ja się zaczynam ubierać :polew:

:good:
Opublikowano

Jakie ładne przywitania tutaj macie... :gwizdanie:

:hi:

co przywitanie ci się nie podobało

przecież pieszczotliwie sie przywitałem :cool1:

..no ja tam nie protestuję :tongue4:

Opublikowano

jedziemy na dolinę się poślizgać? :gwizdanie:

Opublikowano

a ja ciągle szukam obuwia dla siebie i

f*ck :tongue4:

znaleść nie mogę a jak są to nie taki rozmiar a ch... by to strzelił

kędzior weź 42 gumowce dla mnie w takich na zlota polece :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:24_________________________________________________

Jakie ładne przywitania tutaj macie... :gwizdanie:

:hi:

co przywitanie ci się nie podobało

przecież pieszczotliwie sie przywitałem :cool1:

..no ja tam nie protestuję :tongue4:

broń Boże, nie pomyślałem tutaj o Tobie :no:

:naughty:

Opublikowano

Max hehe ja sobie kupiłem buty i też lipa :kwasny: wygląd super ale jak je założyłem i stanąłem to się zrobiło kopytko chyba nieprzystosowane do mojej wagi :polew:

chcesz filcoki z najka czy olejne z adidasa? :polew:

Opublikowano

jedziemy na dolinę się poślizgać? :gwizdanie:

a co masz już furacza ???

moim skromnym zdaniem może być tam wyślizgane na maxa :gwizdanie:

Opublikowano

jedziemy na dolinę się poślizgać? :gwizdanie:

a co masz już furacza ???

moim skromnym zdaniem może być tam wyślizgane na maxa :gwizdanie:

niemam ale chętnie zobaczę jak się bawicie noi upalimy Pucka :polew:

Opublikowano

Max hehe ja sobie kupiłem buty i też lipa :kwasny: wygląd super ale jak je założyłem i stanąłem to się zrobiło kopytko chyba nieprzystosowane do mojej wagi :polew:

chcesz filcoki z najka czy olejne z adidasa? :polew:

a reeboków nie ma ???

co ani za gumiaki sprowadzają zapisz sie do związków i zrób z tym porządek :tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:30_________________________________________________

jedziemy na dolinę się poślizgać? :gwizdanie:

a co masz już furacza ???

moim skromnym zdaniem może być tam wyślizgane na maxa :gwizdanie:

niemam ale chętnie zobaczę jak się bawicie noi upalimy Pucka :polew:

ma być ???

Opublikowano

tak ma być :disgust::polew: :polew:

nom chyba będę tam musiał zrobić rewolucję :>

Max płytka ze zdjęciami nagrana :good:

Opublikowano

Wy jeszcze na FORUM!? Za chwilę trzeba podpisać listęo becności! :wink4: Kędzior podpisz za mnie. :tongue4:

Opublikowano

tak ma być :disgust::polew: :polew:

nom chyba będę tam musiał zrobić rewolucję :>

Max płytka ze zdjęciami nagrana :good:

:good:

:dance::thumbup::pociesz::buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak::jerk:

Opublikowano

Wy jeszcze na FORUM!? Za chwilę trzeba podpisać listęo becności! :wink4: Kędzior podpisz za mnie. :tongue4:

hehe ok jak nie będą sprawdzali dokładnie to cię wpiszę :polew:

ok ja zmykam narka do zobaczenia :>

Max ty pedziu :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.