Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy jeszcze na FORUM!? Za chwilę trzeba podpisać listęo becności! :wink4: Kędzior podpisz za mnie. :tongue4:

hehe ok jak nie będą sprawdzali dokładnie to cię wpiszę :polew:

ok ja zmykam narka do zobaczenia :>

Max ty pedziu :polew: :polew: :polew:

Dzięki!!!

Pedziu mu mówi... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy jeszcze na FORUM!? Za chwilę trzeba podpisać listęo becności! :wink4: Kędzior podpisz za mnie. :tongue4:

:witch: :witch: :witch::a4fan::audi:

Wy jeszcze na FORUM!? Za chwilę trzeba podpisać listęo becności! :wink4: Kędzior podpisz za mnie. :tongue4:

hehe ok jak nie będą sprawdzali dokładnie to cię wpiszę :polew:

ok ja zmykam narka do zobaczenia :>

Max ty pedziu :polew: :polew: :polew:

:vava::bicz2: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:42_________________________________________________dobra i ja znikam bo kędziora musze zlać

:punish::bokser:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

no i pedzie pojechały.... :polew:

Opublikowano

no i pedzie pojechały.... :polew:

:polew: :polew: :polew:

A ja q***wa w pracy! :kwasny: No i w tej sytuacji to chyba lepiej! :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4: :tongue4:

Opublikowano

no i pedzie pojechały.... :polew:

:polew: :polew: :polew:

A ja q***wa w pracy! :kwasny: No i w tej sytuacji to chyba lepiej! :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4: :tongue4:

ja też w pracy :disgust:

Opublikowano

a ja sie wyrobilem dzisiaj szybciej z roboty ale moja wziela samochod, a chcialem do was wpasc :confused4:

Opublikowano

a ja sie wyrobilem dzisiaj szybciej z roboty ale moja wziela samochod, a chcialem do was wpasc :confused4:

następnym razem weź jej prawko :wink4:

Opublikowano

Ja dotarłem właśnie do domu i jestem trochę zyebany! :kox: Może jakieś piwko? :mysli:

Opublikowano

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7536927,Fryzjerki_strzyga_w_bikini__I_jak_tu_sie_nie_obciac_.html

muszę zmienić fryzjera

Może zaliczymy jakiś spot wyjazdowy do jastrzębia... :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 20:47_________________________________________________On: Sorry, że wczoraj nie wpadłem - kumpel miał wieczór kawalerski...

Ona: Na wieczorach kawalerskich zawsze jest pełno dziwek!

On: No co ty! To wieczór kawalerski! Nie zabiera się dziewczyn!

Ona: Ty chyba myślisz, że ja nigdy na wieczorze kawalerskim nie byłam...

:polew:

Opublikowano

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7536927,Fryzjerki_strzyga_w_bikini__I_jak_tu_sie_nie_obciac_.html

muszę zmienić fryzjera

Może zaliczymy jakiś spot wyjazdowy do jastrzębia... :polew:

:good: BAARRDDZOOOOOOO DDOOOBBBRRYYYY POOOMMYYSSSŁŁŁŁŁŁ!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ku***a pany kezor mnie dwa razy objechal tym swoim padlem :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a co Ty juz ze spota wróciłeś? :mysli:

Przecież spoty kończą się ok 23

Opublikowano

ku***a pany kezor mnie dwa razy objechal tym swoim padlem :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

Trzeba było spróbować 3 raz... :wink4: :wink4: :tongue4:
Opublikowano

no to sie Kezor podbudowal dzisiaj i predko ze spota nie wroci :>

Opublikowano
:hi: A ja dzis nie moglem wpasc na spota ;( :disgust: Za to zarobilem 4 ptk karne i 200 zl mandatu :blink: I jeszcze w mrozy mi swieci kontrolka air bagu wczoraj sie wlaczyla postal w garazu, zgasla a dzis pod wieczor sie znowu zapalila :wallbash: Zobaczymy jutro rano :decayed:
Opublikowano

na chwile tylko bylem :decayed:

pamietaj, że każda porażka jest podstawą przyszłego sukcesu. :polew:

Opublikowano

ok spot jak zwykle udany :bla::polew: :polew: :polew:

to ja może otworzę piwko :decayed:

Opublikowano

pany dzieki jak zwykle spoko bylo :good:

Opublikowano

pany dzieki jak zwykle spoko bylo :good:

sie wie normalka :decayed:

Opublikowano

dojechałem tą moją "chabetą" :rolleyes:

więc, podobało mi się, nie narzekam, nawet Kędzior wyglądał jak człowiek :polew: chociaż mógł by zainwestować w żyletkę :polew:

ogólnie nie żałuję że pojechałem, kupa śmiechu i oczywiście znów wpadnę :good:

Opublikowano

dojechałem tą moją "chabetą" :rolleyes:

więc, podobało mi się, nie narzekam, nawet Kędzior wyglądał jak człowiek :polew: chociaż mógł by zainwestować w żyletkę :polew:

ogólnie nie żałuję że pojechałem, kupa śmiechu i oczywiście znów wpadnę :good:

niemam kasy na żyletki :polew: odkładam na wydech i audio :polew: i na benzyne :polew: muhehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.