Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zboczeńcy

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To we wtorek spotykamy sie pod babilonem :good:

:polew: :polew: :polew:

frekwencja 100% by była muhehe

Opublikowano

to wezmę kumpla, on już tam był ale wziął tylko 300 zł i nie podupił, bo 40 zł wjazd i piwo, a numerek 300 zł/godz, a na połówki godzin tam się nie rozdrabniają :polew: :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

po co czekać do wtorku :kox:

Opublikowano

to wezmę kumpla, on już tam był ale wziął tylko 300 zł i nie podupił, bo 40 zł wjazd i piwo, a numerek 300 zł/godz, a na połówki godzin tam się nie rozdrabniają :polew: :laghing2:

hehe drogo będziemy musieli się dobrać w pary i obracać we dwóch na jedna laske :polew:

Opublikowano

To we wtorek spotykamy sie pod babilonem :good:

:polew: :polew: :polew:

frekwencja 100% by była muhehe

e tem

:polew: :polew:

Opublikowano

to wezmę kumpla, on już tam był ale wziął tylko 300 zł i nie podupił, bo 40 zł wjazd i piwo, a numerek 300 zł/godz, a na połówki godzin tam się nie rozdrabniają :polew: :laghing2:

hehe drogo będziemy musieli się dobrać w pary i obracać we dwóch na jedna laske :polew:

:polew: :polew:

to ja obojętnie z kim, byle byłbym pierwszy :gwizdanie:

Opublikowano

to wezmę kumpla, on już tam był ale wziął tylko 300 zł i nie podupił, bo 40 zł wjazd i piwo, a numerek 300 zł/godz, a na połówki godzin tam się nie rozdrabniają :polew: :laghing2:

hehe drogo będziemy musieli się dobrać w pary i obracać we dwóch na jedna laske :polew:

my razem nie możemy być w parze bo z laski naleśnika byśmy zrobili

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to wezmę kumpla, on już tam był ale wziął tylko 300 zł i nie podupił, bo 40 zł wjazd i piwo, a numerek 300 zł/godz, a na połówki godzin tam się nie rozdrabniają :polew: :laghing2:

hehe drogo będziemy musieli się dobrać w pary i obracać we dwóch na jedna laske :polew:

:polew: :polew:

to ja obojętnie z kim, byle byłbym pierwszy :gwizdanie:

ale we dwóch naraz nie po kolei :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 20:47_________________________________________________

to wezmę kumpla, on już tam był ale wziął tylko 300 zł i nie podupił, bo 40 zł wjazd i piwo, a numerek 300 zł/godz, a na połówki godzin tam się nie rozdrabniają :polew: :laghing2:

hehe drogo będziemy musieli się dobrać w pary i obracać we dwóch na jedna laske :polew:

my razem nie możemy być w parze bo z laski naleśnika byśmy zrobili

:polew: :polew: :polew: :polew:

muheehe zrobilibyśmy jej kotlecika :polew: :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=iaEbjg9Miig

hehehe
Opublikowano

jak to mówi mój kumpel: ja mogę tylko lache podać :naughty:

Opublikowano
  • Autor
16149.gif:seksiasty:
Opublikowano

16149.gif:seksiasty:

prawie jak Wiola :kox: :drool: :drool:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

widzę, że 8 paczka pękła :kox:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

widzę, że 8 paczka pękła :kox:

:hi: tak i biba na 800 będzie w jakimś najt klabie :naughty: piszesz się na takie coś ? :decayed:

Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka, a pamietasz co mi napisałes? :naughty:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

widzę, że 8 paczka pękła :kox:

:hi: tak i biba na 800 będzie w jakimś najt klabie :naughty: piszesz się na takie coś ? :decayed:

tylko nie w piątek... :disgust:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:03_________________________________________________bo znów nie mogę
Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: :naughty: :naughty:

byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka, a pamietasz co mi napisałes? :naughty:

że Cie kocham :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.