Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: :naughty: :naughty:

byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie:

tak ? rezerwować datę?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: :naughty: :naughty:

byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie:

tak ? rezerwować datę?

rezerwuj, a ci co maja kobitki będą mieli ostro przejebane dwa dni później :gwizdanie:

Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: :naughty: :naughty:

byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie:

tak ? rezerwować datę?

krolu to podjedziesz po mnie :naughty:

Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: :naughty: :naughty:

byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

czyli co zaś wlewka.....

ja się muszę zaszyć bo inaczej długo nie pociągnę, wczoraj w robocie K.O dzis bez fury pół dnia delira i wogóle :gwizdanie:

a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: :naughty: :naughty:

byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie:

tak ? rezerwować datę?

myślałem, że już masz zarezerwowaną :gwizdanie:

Opublikowano

i niewolno brać kamer ani aparatów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Miszka, a pamietasz co mi napisałes? :naughty:

że Cie kocham :polew: :polew: :polew:

napisałeś, że poznałeś jakąś d*pę co ma włosy na plecach i zastanawiasz się czy gra jest warta świeczki :decayed:

Opublikowano

krolu to podjedziesz po mnie :naughty:

jasne.. tylko nie wiem czy cie odwiozę :decayed:

Opublikowano

Miszka, a pamietasz co mi napisałes? :naughty:

że Cie kocham :polew: :polew: :polew:

napisałeś, że poznałeś jakąś d*pę co ma włosy na plecach i zastanawiasz się czy gra jest warta świeczki :decayed:

o kur** padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Stanley dobreee :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No witam ponownie pozedłem do biedronki i wróciłem z czteropakiem :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:15_________________________________________________Co do klubu znam fajny i tani :naughty:

Opublikowano

No witam ponownie pozedłem do biedronki i wróciłem z czteropakiem :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:15_________________________________________________Co do klubu znam fajny i tani :naughty:

z duża ilością d*p :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

No witam ponownie pozedłem do biedronki i wróciłem z czteropakiem :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:15_________________________________________________Co do klubu znam fajny i tani :naughty:

z duża ilością d*p :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale żeby były fajne a nie pasztety (jak to było z upalonymi wiadrami? ) :polew:

Opublikowano

No witam ponownie pozedłem do biedronki i wróciłem z czteropakiem :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:15_________________________________________________Co do klubu znam fajny i tani :naughty:

tam gdzie te spalone wiadra? :polew:

Opublikowano

No witam ponownie pozedłem do biedronki i wróciłem z czteropakiem :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:15_________________________________________________Co do klubu znam fajny i tani :naughty:

tam gdzie te spalone wiadra? :polew:

no właśnie spalone :polew: :polew: :polew:

ok to ja ide otworzyć piwko :gwizdanie: czy ktoś mnie wesprze?

Opublikowano

albo Marta22: nr kom 517 ... ... :naughty:

Opublikowano

Wadliwe modele są odrzucane :polew: :polew: To Pucek widział chyba tylko jakieś kotlety :tongue4: Ja na byle czym oka nie zarzucam :gwizdanie:

Opublikowano

No witam ponownie pozedłem do biedronki i wróciłem z czteropakiem :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:15_________________________________________________Co do klubu znam fajny i tani :naughty:

tam gdzie te spalone wiadra? :polew:

no właśnie spalone :polew: :polew: :polew:

ok to ja ide otworzyć piwko :gwizdanie: czy ktoś mnie wesprze?

ja właśnie drugie otwarłem :decayed:

Opublikowano

Ja piję Kędzior i jeszcze 4 na mnie czekają :naughty:

Opublikowano

krolu to podjedziesz po mnie :naughty:

jasne.. tylko nie wiem czy cie odwiozę :decayed:

spoko powrot sie zalatwi :wink4:

Opublikowano

Dobry z wieczorka! :hi: Wróciłem właśnie od kolegów z Bielska! Siamian kodował mi parę gratów. :kox: Można by się tam wybrać bo miła ekipka! :kox: Zaproszenie mamy... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.