Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja chętnie zobaczę jak tam w tej czekoladzie. A ostatnio się dowiedziałem że tam mój kumpel robi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:38_________________________________________________Spiż, Mega K, Enigma, INQ...??

Kenzo, Afrodyta, Play stars, Relax ?

:polew: :polew:

że tez was "panie lekkich obyczajów" kręcą ... :gwizdanie:

Opublikowano

ehe ee spoko dam rade jeden dzień wytrzymać bez tego dresika :gwizdanie

:radocha:

[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:38_________________________________________________Spiż, Mega K, Enigma, INQ...??

:wtf:

ja wolę iść gdzieś, gdzie można pogadać, a tam to tylko kopanie w karton :gwizdanie:

zawsze później można się przenieść :decayed:

ostatnio byłem w Enigmie i można było świetnie pogadać :wink4:

poznałem nowe koleżanki i było miło :gwizdanie:

No to do InQubatora napewni nie :polew:

http://www.inq.pl/

Opublikowano
  • Autor

a grzesznicy :naughty: ?

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

szlachta się bawi :gwizdanie:

ale dowiedz się czy można wnieść swój alko ( bo tam k**ewsko drogi) :polew:

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

nie byłem ale mogę być :polew:

Opublikowano

a tam to już w ogóle kur*wy i pedały

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

szlachta się bawi :gwizdanie:

ale dowiedz się czy można wnieść swój alko ( bo tam k**ewsko drogi) :polew:

spijemy się przed wejściem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

nie byłem ale mogę być :polew:

Oko, Ty mnie coraz bardziej zaskakujesz :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

szlachta się bawi :gwizdanie:

ale dowiedz się czy można wnieść swój alko ( bo tam k**ewsko drogi) :polew:

spijemy się przed wejściem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

jak tak zrobimy to zostaniemy tam gdzie się spijemy bo nikt później nie da rady pójść na impreze :polew:

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

nie byłem ale mogę być :polew:

Oko, Ty mnie coraz bardziej zaskakujesz :decayed: :gwizdanie:

pozytywnie czy negatywnie :embarrassed:

Opublikowano

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

szlachta się bawi :gwizdanie:

ale dowiedz się czy można wnieść swój alko ( bo tam k**ewsko drogi) :polew:

spijemy się przed wejściem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

jak tak zrobimy to zostaniemy tam gdzie się spijemy bo nikt później nie da rady pójść na impreze :polew:

Szybki chejnał z butli i do klubu puki na nogach można ustać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

tak czytam, i czytam, i wreszcie jakaś konkretna propozycja...

ale jak tam, to tylko w czwartki... :naughty:

no i Kędzior może nie wejść :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

W grzechach byłem parę razy ale tam jakoś drętwo... czekolada może być. No i te co Kędzior wymieniał knajpki też... :naughty: :naughty:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
:hi: adrnalina
Opublikowano

a grzesznicy :naughty: ?

W grzechach byłem parę razy ale tam jakoś drętwo... czekolada może być. No i te co Kędzior wymieniał knajpki też... :naughty: :naughty:

:wink4: :wink4: :wink4:

no wkońcu mnie ktoś popiera i nie mówi że jestem zboczony :polew:

a grzesznicy :naughty: ?

tak czytam, i czytam, i wreszcie jakaś konkretna propozycja...

ale jak tam, to tylko w czwartki... :naughty:

no i Kędzior może nie wejść :gwizdanie: :tongue4:

ha ha ... naprawde zabawne ;( :decayed: a jak pokaże ci moher to też nie? :polew:

Opublikowano

:bry:

co to się ciekawego dzieje? :decayed:

wpadłem na chwilke więc opowiadać :naughty:

Opublikowano

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

switnie jestem za :tongue4:

Opublikowano

:bry:

co to się ciekawego dzieje? :decayed:

wpadłem na chwilke więc opowiadać :naughty:

nuda środa :gwizdanie:

piwo się kończy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.