Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

co to się ciekawego dzieje? :decayed:

wpadłem na chwilke więc opowiadać :naughty:

:hi: no człowieku tutaj codziennie się ciekawe rzeczy dzieją a w szczególności po 21 :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

Opublikowano

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

switnie jestem za :tongue4:

Idzie diman ja nie ide :foch:

:polew: :polew:

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:no: :no: :rolleyes:

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

NIE

:bag: :bag:

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:shocked:

nie :no:

Opublikowano

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

switnie jestem za :tongue4:

Idzie diman ja nie ide :foch:

:polew: :polew:

:tongue4: to nie

Opublikowano

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

switnie jestem za :tongue4:

:good:

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

switnie jestem za :tongue4:

Idzie diman ja nie ide :foch:

:polew: :polew:

a kto powiedział, że nie idziesz :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:00_________________________________________________Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4:
Opublikowano

dziekuję za wsparcie koledzy :notworthy:

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:shocked:

nie :no:

buehehehehehehe :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie :polew:

Opublikowano

Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4

no chyba że tak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

była opcja, nawet opcja żeby dziś do spiża iść :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

switnie jestem za :tongue4:

:good:

omg będzie grubo ... może porobię za kierowcę... :gwizdanie:

switnie jestem za :tongue4:

Idzie diman ja nie ide :foch:

:polew: :polew:

a kto powiedział, że nie idziesz :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:00_________________________________________________Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4:

dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie:

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:shocked:

nie :no:

buehehehehehehe :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie :polew:

Basia zaśnie i ide w miasto :naughty:

Opublikowano

Diman to imprezowy chłopak :banan: jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi :wink4

no chyba że tak :polew: :polew: :polew:

Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

była opcja, nawet opcja żeby dziś do spiża iść :gwizdanie: :gwizdanie:

no tak jak się mieszka w katosach to można w każdej chwili wyskoczyć :gwizdanie:

a co ja biedne dziecko 3 h komunikacją miejską :shocked:

Opublikowano

:foch:

;( ;( ;(

Opublikowano

drzewo do lasu...? :P

Opublikowano

dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie:

luz... ja sobie znajdę 2 stałą pracę - wynajmę chatę i się zrobi noclegownie u mnie :decayed: dlatego nie sprzedaje mojego fotela z audi - będzie do konsoli siedzisko :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:shocked:

nie :no:

buehehehehehehe :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie :polew:

Basia zaśnie i ide w miasto :naughty:

pany spokojnie u mnie jest kryzys nie prowokujcie prosze :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.