Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gonimy Gliwice panowie :decayed:

licznik bije w zarotnym tepie

Jak w RS4

albo jak w 2.8 30v :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stu klikaj do skutku i jak wyślesz to wtedy nadrabiaj co było pisane

najlepsza metoda inaczej ciągle trzeba kasować :bla::rant:

Opublikowano

pooglądam sobie zdjecia z Czewy :)

Opublikowano

...a zabieracie kobitki?? :przebiegly:

:shocked:

nie :no:

buehehehehehehe :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie :polew:

Basia zaśnie i ide w miasto :naughty:

pany spokojnie u mnie jest kryzys nie prowokujcie prosze :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Przecież nie da sie tego ogarnąć! Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Wyluzujcie!!!!! :wink4::tongue4::polew::decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :cool1::evil::shocked::blink::slina::confused4::tongue4: :> :)

Akjam, bez piwa się nie da, ja to dzisiaj biorę na spokojnie

ale ostatnio :angry:

Też sobie otworzę... Pssstttt.... :kox: :kox:

Nie no qr** mać! He he he... Jak to wszystko czytać!?!?! :polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 9 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano

Gonimy Gliwice panowie :decayed:

licznik bije w zarotnym tepie

Jak w RS4

albo jak w 2.8 30v :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jaki skromny :good:

Dodaj żę z nowym dolotem i wylotem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a kurde jakos sie zapodzialem patrze a tu warszawa to wstapie na chwile :P

dobra trzymacie sie milego spamowania i nie siedzcie tu cala noc :D

:hi:

Opublikowano

a kurde jakos sie zapodzialem patrze a tu warszawa to wstapie na chwile :P

dobra trzymacie sie milego spamowania i nie siedzcie tu cala noc :D

:hi:

aha to jak wczoraj ze spota wracałeś to prosto na wawe zahaczyłeś :naughty:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka kto jak kto, ale Ty... :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka poprostu pisz hehehe niezwracaj uwagi na inne rzeczy :polew:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

poprostu pisz hehehe niezwracaj uwagi na inne rzeczy :polew:

No i wracając dziś z Bielska...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Po piwie wszystko jest zrozumiałe i czytelne.

:beer1:

Opublikowano

Ja spadam spać panowie bo dziś nie ogarniam :wallbash::hi:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: :kox: :kox:

browarów brak zreszta od wczoraj mam chwilowy stręt do alko :gwizdanie:

Opublikowano

obiecałem, że Maxowi to znajde na nastepny wypad :decayed:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: :kox: :kox:

browarów brak zreszta od wczoraj mam chwilowy stręt do alko :gwizdanie:

nieszczęśliwy człowiek

twoje zdrowie Miszka :drunk:

Opublikowano

ja tego nie ogarniam...chyba wypadne z gry :polew:

Miszka! Otwórz sobie bronxa i wtedy jest lepiej! Mówię Ci! :kox: :kox: :kox:

browarów brak zreszta od wczoraj mam chwilowy stręt do alko :gwizdanie:

Aaaaa.... Miałeś jakieś spotkanie biznesowe... :mysli: Załatwiłeś coś po pijoku?!?!?! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.