Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja nie liczę. :kox: Mam już kierę MULTI i pełny FIS od wczoraj! :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_b7_blb_by_akjam_1002_kolejny_zmiany_kiera_mfskora_full_fis_str_6-t102875.75.html

Mówiłem już wczoraj ale, że wszyscy byli pijani :polew: :polew: :polew: To powiem jeszcze raz. Byłem wczoraj u kolegów w Bielsku i bardzo miła ekipka! Trzeba będzie ich odwiedzić bo mamy zaproszenie na grilla...

:good:

spadam do roboty :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noi niedawno wstałem witam :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

noi niedawno wstałem witam :hi:

No proszę! 11.30 a co niektórzy dopiero się budzą... :kox: :kox: Po redsach to chyba tak nie ma? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

noi niedawno wstałem witam :hi:

No proszę! 11.30 a co niektórzy dopiero się budzą... :kox: :kox: Po redsach to chyba tak nie ma? :polew: :polew: :polew:

lubię sobie tak pospać :decayed: mam tyle nauki że to jest nieporozumienie ... :disgust:

Opublikowano

noi niedawno wstałem witam :hi:

No proszę! 11.30 a co niektórzy dopiero się budzą... :kox: :kox: Po redsach to chyba tak nie ma? :polew: :polew: :polew:

nie ja dzis już na 8 byłem na badaniach :decayed:
Opublikowano

a ja za chwilę będę jadł śniadanie :polew:

Opublikowano

noi niedawno wstałem witam :hi:

No proszę! 11.30 a co niektórzy dopiero się budzą... :kox: :kox: Po redsach to chyba tak nie ma? :polew: :polew: :polew:

lubię sobie tak pospać :decayed: mam tyle nauki że to jest nieporozumienie ... :disgust:

To najlepiej ubudzić się przed samym egzaminem! :wink4: :wink4:
Opublikowano

nie no serio wątpię żebym dał radę zaliczyć tą szkołę cisną jak niewiem :confused4: myślałem że będzie łatwiej :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

gdzieś się podziewał hmm? :hi:

Opublikowano

Kedzior - który rok ?

Opublikowano

Kedzior - który rok ?

hehe pierwszy semestr :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no serio wątpię żebym dał radę zaliczyć tą szkołę cisną jak niewiem :confused4: myślałem że będzie łatwiej :rolleyes:

siedź dalej tyle na forum a napewno wszystko bedziesz umiał :polew:

Opublikowano

nie no serio wątpię żebym dał radę zaliczyć tą szkołę cisną jak niewiem :confused4: myślałem że będzie łatwiej :rolleyes:

siedź dalej tyle na forum a napewno wszystko bedziesz umiał :polew:

chesz się mnie pozbyć ? :decayed:

najpierw przyjemności później obowiązki :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

gdzieś się podziewał hmm? :hi:

A tu i tam :P

Opublikowano

zjem śniadanie i biorę się za naukę :cool1:

Opublikowano

nie no serio wątpię żebym dał radę zaliczyć tą szkołę cisną jak niewiem :confused4: myślałem że będzie łatwiej :rolleyes:

siedź dalej tyle na forum a napewno wszystko bedziesz umiał :polew:

chesz się mnie pozbyć ? :decayed:

najpierw przyjemności później obowiązki :polew: :polew:

hehe kedzior już to słyszę trzeci raz od Ciebie.

nie no pozbyc ciebie :gwizdanie:

:decayed:

[br]Dopisany: 11 Luty 2010' date=' 12:41[/size']_________________________________________________

zjem śniadanie i biorę się za naukę :cool1:

ok wieczorem cie przepytamy

z alkoholizmu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no serio wątpię żebym dał radę zaliczyć tą szkołę cisną jak niewiem :confused4: myślałem że będzie łatwiej :rolleyes:

siedź dalej tyle na forum a napewno wszystko bedziesz umiał :polew:

chesz się mnie pozbyć ? :decayed:

najpierw przyjemności później obowiązki :polew: :polew:

hehe kedzior już to słyszę trzeci raz od Ciebie.

nie no pozbyc ciebie :gwizdanie:

:decayed:

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 12:41_________________________________________________

zjem śniadanie i biorę się za naukę :cool1:

ok wieczorem cie przepytamy

z alkocholizmu :polew: :polew: :polew:

bo takie mam powiedzonko :gwizdanie:

alkoholizmu się piszę popełniłeś błąd ortograficzny kolego

:polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.