Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jest okazja! :good:

więc mogę się zabrać jutro do gliwic jak by ktoś jechał :cool1:

Zobaczę jak będzie ze mną Kędzior bo może nie będę musiał iść jutro do pracy to wtedy ruszamy! :naughty: Będę
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafał coś też mówił że się wybiera :kox: i niewiem jeszcze Max coś mówił ale miał pełne usta czisburgerów tortilli i frytek więc go dokładnie niezrozumiałem :polew:

Opublikowano

wpadajcie zapraszamy :good:

Opublikowano

wpadajcie zapraszamy :good:

hehe Pucek napewno by się ucieszył jak by mnie zobaczył :polew: :polew:

Opublikowano

wpadajcie zapraszamy :good:

hehe Pucek napewno by się ucieszył jak by mnie zobaczył :polew: :polew:

jak *uj :disgust:

Opublikowano

ja mam robotę do godz 21, jak będe miał siły to podjadę i też Was uściskam :decayed:

Opublikowano

wpadajcie zapraszamy :good:

hehe Pucek napewno by się ucieszył jak by mnie zobaczył :polew: :polew:

jak *uj :disgust:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 17:53_________________________________________________

ja mam robotę do godz 21, jak będe miał siły to podjadę i też Was uściskam :decayed:

wpadaj :good:

Opublikowano

Ja jadę Kędzior więc dajesz 50zł na wahę i nie ma problemu miejsce w bagażniku się znajdzie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wpadajcie :good:

ja myślę że jakoś to przetrzymam :polew:

Opublikowano

Ja jadę Kędzior więc dajesz 50zł na wahę i nie ma problemu miejsce w bagażniku się znajdzie :tongue4: :tongue4:

to tył auta będziesz miał nieźle dociążony :wink4:

Opublikowano

Rafał coś też mówił że się wybiera :kox: i niewiem jeszcze Max coś mówił ale miał pełne usta czisburgerów tortilli i frytek więc go dokładnie niezrozumiałem :polew:

aś się uczepił ty to nic nie jadłeś

co to moja wina że te chmburgery do mnie mówią :gwizdanie:

a co do gliwic nie wiem czy pojade teścia juto mam witać

Opublikowano

Ja jadę Kędzior więc dajesz 50zł na wahę i nie ma problemu miejsce w bagażniku się znajdzie :tongue4: :tongue4:

ok to trzymaj mi miejsce Rafał :polew::good:

Ja jadę Kędzior więc dajesz 50zł na wahę i nie ma problemu miejsce w bagażniku się znajdzie :tongue4: :tongue4:

to tył auta będziesz miał nieźle dociążony :wink4:

Rafał lubi jak auto nisko siedzi :decayed:

wpadajcie :good:

ja myślę że jakoś to przetrzymam :polew:

przywieźć ci jakieś ziółka uspokajające? :polew:

Opublikowano

kędziorek ty się skup na nauce :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

Rafał coś też mówił że się wybiera :kox: i niewiem jeszcze Max coś mówił ale miał pełne usta czisburgerów tortilli i frytek więc go dokładnie niezrozumiałem :polew:

aś się uczepił ty to nic nie jadłeś

co to moja wina że te chmburgery do mnie mówią :gwizdanie:

a co do gliwic nie wiem czy pojade teścia juto mam witać

teraz na spocie mało co zjadłem : wiadro coli, worek frytek i 2 tacki czisburgerów to niedużo :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 18:08_________________________________________________

kędziorek ty się skup na nauce :polew: :polew: :polew::tongue4:

spoko Max odpadł mi najgorszy przedmiot na ten tydzień :decayed: biedna pani się rozchorowała :naughty:

Opublikowano

a ja własnie drugiego bronka otworzyłem

o pierwszym nie wspominałem bo jeden to nawet nie warto zagadywać :gwizdanie:

Opublikowano

a ja własnie drugiego bronka otworzyłem

o pierwszym nie wspominałem bo jeden to nawet nie warto zagadywać :gwizdanie:

Max czyżbyś coś proponował? :gwizdanie:

widzę kolega mech15 tak cichutko siedzi i podgląda :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

To Kędzior zaraz na PW pośle Ci numer konta to przelejesz mi zaliczkę inaczej miejsce przepada :kox:

Opublikowano

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

Opublikowano

To Kędzior zaraz na PW pośle Ci numer konta to przelejesz mi zaliczkę inaczej miejsce przepada :kox:

hehe dobrze że niedawno była wypłata :decayed:

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

a co twoim zdaniem jest ciekawe? :tongue4: bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija :naughty:

Opublikowano

:hi:

witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę :decayed:

tu standard d*py alkohol szkoła kędziorka i czasem ktoś coś o audi nabąknie [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 18:30_________________________________________________i żarcie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.