Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akjam co sądisz o tym grupowym u rogala czemu się wachasz za 900 pln to jak za darmo palio 100 to klocek wychodzi a tu min 1500 biorą

Nie, nie! Ja tak na 90% pojadę! :kox::good:

co nie nie

nie biorą 1500???

bo nie wiem o co ci cho

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max, nie dzwoniłem bo widziałem, że prezes już wrócił i chciałem do niego zagadać

Czekam na niego bo gdzieś pojechał, może mi się uda na chwilkę gościa zatrzymać :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:16_________________________________________________a przez Ciebie mam teraz kurewne smaki na lecha :kox:

Opublikowano

Max, nie dzwoniłem bo widziałem, że prezes już wrócił i chciałem do niego zagadać

Czekam na niego bo gdzieś pojechał, może mi się uda na chwilkę gościa zatrzymać :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:16_________________________________________________a przez Ciebie mam teraz kurewne smaki na lecha :kox:

pssssssssssssssss,

poraz trzeci...

i lech leci

:polew: :polew: :polew:

zdrowie pracujących

Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

tyskie jest :thumbdown:

lech :good:

Opublikowano

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

tyskie jest :thumbdown:

lech :good:

ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

uuuuuu :thumbdown: :thumbdown: :wink4:

Max ile zjadłeś pączków? :kox:

Opublikowano

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

łaczę się diman z tobą w bulu :friends::sorry:

Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

tyskie jest :thumbdown:

lech :good:

ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

uuuuuu :thumbdown: :thumbdown: :wink4:

pozniej bedzie drin :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

tyskie jest :thumbdown:

lech :good:

ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

uuuuuu :thumbdown: :thumbdown: :wink4:

Max ile zjadłeś pączków? :kox:

a sobie wyobraź że tylko 3

ale miałem smaki na więcej już prawie po kolejne jechałem

Opublikowano

no nie mówcie, że bedziecie rozmawiać o pączkach :polew:

Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

tyskie jest :thumbdown:

lech :good:

ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

uuuuuu :thumbdown: :thumbdown: :wink4:

pozniej bedzie drin :kox:

:good: :good: :good: noi tak trzymać

Max ja też 3 ale też mnie kusi na więcej jakoś mi smakują hehe :naughty:

Opublikowano

:bry:

:bry:

jak aku coś z niego dał zrobic czy denat ???

Opublikowano

no nie mówcie, że bedziecie rozmawiać o pączkach :polew:

Stanley dostałes mms? :gwizdanie:

Opublikowano

chciałem pisać mimo wielogodzinnej reanimacji pacjenta nie udało się uratować ;(

Opublikowano

no nie mówcie, że bedziecie rozmawiać o pączkach :polew:

Stanley dostałes mms? :gwizdanie:

ty ch*uju :wink4:

bawisz się moim uczuciem :polew:

Opublikowano

tyskie tyskie :tongue4: psssssssssss

tyskie jest :thumbdown:

lech :good:

ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________

nic pssssyt bo musze jechac :polew:

uuuuuu :thumbdown: :thumbdown: :wink4:

Max ile zjadłeś pączków? :kox:

a sobie wyobraź że tylko 3

ale miałem smaki na więcej już prawie po kolejne jechałem

Ja zjadłem tylko 2 ale gdzie tam koniec dnia! :wink4: :wink4:

No i zaczyna się! :kox: :kox: :kox:Uwaga - podczas pisania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano

no nie mówcie, że bedziecie rozmawiać o pączkach :polew:

Stanley dostałes mms? :gwizdanie:

ty ch*uju :wink4:

bawisz się moim uczuciem :polew:

:pociesz::friends::naughty:

Opublikowano

a co robi ta tubka z jakimś żelem za piwem na biurku?

co tam jest na niej napisane?

anal tube? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.