Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Kurde u mnie duzo A4 jedzi ale nikt sie prawie z Jaworzna sie nie loguje na forum :confused4: Moze kogos zmotywuje do przyjazdu na spot do Katowic bo w kupie sila :>

motywuj jestem za :notworthy:

Stanley już jednego zmotywował ze swojego miasta, tego od tej esy ''niebieskiej''

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wicio, w sobote widziałem chyba twoje auto w Jeleniu, odbierałem swoje od tego mechaniora, Tadeusz Dylus mu jest ?

Gdzies ty sie tam zapuscil :gwizdanie: No a mialo ramki ? Bo to chyba Bogdana auto :tongue4:

Opublikowano

:hi: Kurde u mnie duzo A4 jedzi ale nikt sie prawie z Jaworzna sie nie loguje na forum :confused4: Moze kogos zmotywuje do przyjazdu na spot do Katowic bo w kupie sila :>

motywuj jestem za :notworthy:

Stanley już jednego zmotywował ze swojego miasta, tego od tej esy ''niebieskiej''

narazie raz przyjechał :decayed:

pewnie jak zrobi kilka modów to znowu podjedzie :wink4:

Opublikowano

Stanley ten twój kolega też tylko na vaga przyjeżdza :gwizdanie: od czarnego avanta

Opublikowano

ja uciekam Panowie

prośba nie natrzaskajcie za duzo :notworthy:

bo tego nie ogarniam :ad:

Opublikowano

Pucek nie wstydź się napisz coś :gwizdanie:

narka Miszka :hi:

Opublikowano

wicio, w sobote widziałem chyba twoje auto w Jeleniu, odbierałem swoje od tego mechaniora, Tadeusz Dylus mu jest ?

Gdzies ty sie tam zapuscil :gwizdanie: No a mialo ramki ? Bo to chyba Bogdana auto :tongue4:

miało ramki

jeżdzę tam na wymiany oleju i obsługę techniczną

na naprawy nie jeżdzę nigdzie, bo odpukać, jeszcze nic się nie wysrało :kox:

Opublikowano

ja niby na pon mam mieć gotowe auto :naughty:

Opublikowano

Stanley ten twój kolega też tylko na vaga przyjeżdza :gwizdanie: od czarnego avanta

zj***ałem go ostatnio, ale wybaczam mu bo się chłopak zakochał i remontuje u swojej kobiety chałupe

jak się ociepli to myślę, że będzie jeździł,

może zaproszę go na pijaństwo 06.03.10 :decayed::naughty:

Opublikowano

Pucek nie wstydź się napisz coś :gwizdanie:

narka Miszka :hi:

Kędzior, myślę z czym Ci "pojechać" :naughty:

Opublikowano

miało ramki

jeżdzę tam na wymiany oleju i obsługę techniczną

na naprawy nie jeżdzę nigdzie, bo odpukać, jeszcze nic się nie wysrało :kox:

No oddaje tam auto, ale w sobote nie oddawalem :decayed:

Opublikowano

Pucek nie wstydź się napisz coś :gwizdanie:

narka Miszka :hi:

Kędzior, myślę z czym Ci "pojechać" :naughty:

no właśnie tak widzę że się tak czaisz więc się tego spodziewam :decayed:

Opublikowano

Pucek nie wstydź się napisz coś :gwizdanie:

narka Miszka :hi:

Kędzior, myślę z czym Ci "pojechać" :naughty:

no właśnie tak widzę że się tak czaisz więc się tego spodziewam :decayed:

nie no, dzisiaj jakoś nie mam weny :wink4:

Opublikowano

zbieram się ku chałupie pany, jeszcze wstapię do żabki i później w domku zrobię psssyt :decayed:

Opublikowano

zbieram się ku chałupie pany, jeszcze wstapię do żabki i później w domku zrobię psssyt :decayed:

czekamy :thumbup:

Pucek nie wstydź się napisz coś :gwizdanie:

narka Miszka :hi:

Kędzior, myślę z czym Ci "pojechać" :naughty:

no właśnie tak widzę że się tak czaisz więc się tego spodziewam :decayed:

nie no, dzisiaj jakoś nie mam weny :wink4:

hehe nieufam ci hehe chcesz uśpić mój instynkt i wtedy wypalić już ja cię znam :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior, Ty szpetna małpo :polew:

jak możesz mi nie ufać :>

Opublikowano

Kędzior, Ty szpetna małpo :polew:

jak możesz mi nie ufać :>

post zgłoszony do moderatorów, za obrazę forumowicza

Opublikowano

Kędzior, Ty szpetna małpo :polew:

jak możesz mi nie ufać :>

post zgłoszony do moderatorów, za obrazę forumowicza

:ssij:

Opublikowano
  • Autor

hej , wiecie czemu nie można biegać z nożyczkami ? :naughty:

Opublikowano

Kędzior, Ty szpetna małpo :polew:

jak możesz mi nie ufać :>

post zgłoszony do moderatorów, za obrazę forumowicza

:ssij:

dwu krotna zniewaga to zakończy się odebraniem klubowicza

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.