Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley a co Basia cię wena nienatycha? :decayed:

to juz inna sprawa... :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley a co Basia cię wena nienatycha? :decayed:

jak by Cie tak maltretowała jak Go to też byś miał dosyć :polew:

coś mi się wydaje że długo na SK się nie pokaże :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley a co Basia cię wena nienatycha? :decayed:

jak by Cie tak maltretowała jak Go to też byś miał dosyć :polew:

coś mi się wydaje że długo na SK się nie pokaże :polew: :polew: :polew:

widocznie go tak natchnęła że nie w głowie mu inne dupencje :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Stanley a co Basia cię wena nienatycha? :decayed:

jak by Cie tak maltretowała jak Go to też byś miał dosyć :polew:

coś mi się wydaje że długo na SK się nie pokaże :polew: :polew: :polew:

ja lubię byc poniżany...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley a co Basia cię wena nienatycha? :decayed:

jak by Cie tak maltretowała jak Go to też byś miał dosyć :polew:

coś mi się wydaje że długo na SK się nie pokaże :polew: :polew: :polew:

ja lubię byc poniżany...

:polew: :polew: :polew:

:bicz::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley a co Basia cię wena nienatycha? :decayed:

jak by Cie tak maltretowała jak Go to też byś miał dosyć :polew:

coś mi się wydaje że długo na SK się nie pokaże :polew: :polew: :polew:

ja lubię byc poniżany...

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Stan, teraz to dałeś popis :nabijasie:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

nie panikuj, ja bym raczej się obawiał o Basię... :naughty:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

za późno hehe już to zapisałem hehe w razie czego będę cie tym straszył :polew:

jeśli Stanley lubi być poniżany to w takim razie Basia lubi poniżać :shocked: od początku wiedziałem że coś z nią nie tak do końca :dziura:

hehehe :polew: :polew: :polew: żart oczywiście Basiu niebądź zła na mnie :song::strachliwy:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

nie panikuj, ja bym raczej się obawiał o Basię... :naughty:

dam radę :decayed:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

nie panikuj, ja bym raczej się obawiał o Basię... :naughty:

dam radę :decayed:

przecież on lubi jak go Basia molestuję :decayed::wink4:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

za późno hehe już to zapisałem hehe w razie czego będę cie tym straszył :polew:

jeśli Stanley lubi być poniżany to w takim razie Basia lubi poniżać :shocked: od początku wiedziałem że coś z nią nie tak do końca :dziura:

hehehe :polew: :polew: :polew: żart oczywiście Basiu niebądź zła na mnie :song::strachliwy:

pędzel

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

za późno hehe już to zapisałem hehe w razie czego będę cie tym straszył :polew:

jeśli Stanley lubi być poniżany to w takim razie Basia lubi poniżać :shocked: od początku wiedziałem że coś z nią nie tak do końca :dziura:

hehehe :polew: :polew: :polew: żart oczywiście Basiu niebądź zła na mnie :song::strachliwy:

pędzel

:polew: :polew: :polew:

ja tam wolę z nią nie zadzierać :gwizdanie:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

za późno hehe już to zapisałem hehe w razie czego będę cie tym straszył :polew:

jeśli Stanley lubi być poniżany to w takim razie Basia lubi poniżać :shocked: od początku wiedziałem że coś z nią nie tak do końca :dziura:

hehehe :polew: :polew: :polew: żart oczywiście Basiu niebądź zła na mnie :song::strachliwy:

pędzel

:polew: :polew: :polew:

ja tam wolę z nią nie zadzierać :gwizdanie:

ja się zezłości to wtedy jest kochana :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

Opublikowano

niedość że mnie Pucek ściga to jeszcze Basia by zaczeła nie nie niepotrzebne mi to :kox:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

za późno hehe już to zapisałem hehe w razie czego będę cie tym straszył :polew:

jeśli Stanley lubi być poniżany to w takim razie Basia lubi poniżać :shocked: od początku wiedziałem że coś z nią nie tak do końca :dziura:

hehehe :polew: :polew: :polew: żart oczywiście Basiu niebądź zła na mnie :song::strachliwy:

pędzel

:polew: :polew: :polew:

ja tam wolę z nią nie zadzierać :gwizdanie:

ja się zezłości to wtedy jest kochana :decayed:

I wtedy Cię poniża... No musi coś w tym być... :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

dla bezpieczeństwa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poproszę chyba moderatora o skasowanie mojej wypowiedzi :doh1: :sarcastic:

za późno hehe już to zapisałem hehe w razie czego będę cie tym straszył :polew:

jeśli Stanley lubi być poniżany to w takim razie Basia lubi poniżać :shocked: od początku wiedziałem że coś z nią nie tak do końca :dziura:

hehehe :polew: :polew: :polew: żart oczywiście Basiu niebądź zła na mnie :song::strachliwy:

pędzel

:polew: :polew: :polew:

ja tam wolę z nią nie zadzierać :gwizdanie:

ja się zezłości to wtedy jest kochana :decayed:

I wtedy Cię poniża... No musi coś w tym być... :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta uczucie jest :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

dla bezpieczeństwa :polew: :polew: :polew:

a chciałem zacytować i byś był udupiony :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.