Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

proszę nie pisać dużymi literami - zapoznaj się z regulaminem

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

dla bezpieczeństwa :polew: :polew: :polew:

a chciałem zacytować i byś był udupiony :decayed:

to napisz z pamięci to co Pucek napisał :polew: możesz dodać parę słów od siebie ja poświadczę że tak naprawdę było napisane :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

dla bezpieczeństwa :polew: :polew: :polew:

a chciałem zacytować i byś był udupiony :decayed:

noo obawiam się że miał bym przesrane :polew:

Miron, nie kozacz :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:50_________________________________________________Kędzior, a Ty się prosisz o wybicie jedynek

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

dla bezpieczeństwa :polew: :polew: :polew:

a chciałem zacytować i byś był udupiony :decayed:

to napisz z pamięci to co Pucek napisał :polew: możesz dodać parę słów od siebie ja poświadczę że tak naprawdę było napisane :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:50_________________________________________________jak nie gadamy o d*pach i o alko to się dziewczyny kłócicie....

i jak tu nie gadać o d*pach :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

dla bezpieczeństwa :polew: :polew: :polew:

a chciałem zacytować i byś był udupiony :decayed:

to napisz z pamięci to co Pucek napisał :polew: możesz dodać parę słów od siebie ja poświadczę że tak naprawdę było napisane :naughty:

Tak! Tak! Ja też to potwierdzę.! :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4::tongue4:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

dla bezpieczeństwa :polew: :polew: :polew:

a chciałem zacytować i byś był udupiony :decayed:

noo obawiam się że miał bym przesrane :polew:

Miron, nie kozacz :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:50_________________________________________________Kędzior, a Ty się prosisz o wybicie jedynek

Pucek i tam mam je już wkręcane więc luzz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

proszę nie pisać dużymi literami - zapoznaj się z regulaminem

:polew:

Z ciebie taki moderator jak ze mnie - chcesz kwadrata :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:52_________________________________________________nie bo boję się Pucka... ma większą masę i w ogóle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

[br]jak nie gadamy o d*pach i o alko to się dziewczyny kłócicie....

i jak tu nie gadać o d*pach :decayed:

hehe albo niepić alkoholu :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

proszę nie pisać dużymi literami - zapoznaj się z regulaminem

:polew:

Z ciebie taki moderator jak ze mnie - chcesz kwadrata :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:52_________________________________________________nie bo boję się Pucka... ma większą masę i w ogóle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:disgust:

to nie ja :disgust:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

proszę nie pisać dużymi literami - zapoznaj się z regulaminem

:polew:

Z ciebie taki moderator jak ze mnie - chcesz kwadrata :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:52_________________________________________________nie bo boję się Pucka... ma większą masę i w ogóle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:disgust:

to nie ja :disgust:

Ty to jesteś pionek :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej chłopak się nie nudzi :gwizdanie:

PUCEK DLACZEGO USUNĄŁEŚ POSTA

proszę nie pisać dużymi literami - zapoznaj się z regulaminem

:polew:

Z ciebie taki moderator jak ze mnie - chcesz kwadrata :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:52_________________________________________________nie bo boję się Pucka... ma większą masę i w ogóle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:disgust:

to nie ja :disgust:

nie WCALE : « Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 22:48 wysłane przez miron78 »

Opublikowano

nie bo boję się Pucka... ma większą masę i w ogóle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale szybkość jest po twojej stronie...

zdążysz mu uciec :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

nooo a w ucieczce najbardziej pomaga dresssss :polew:

jest taki opływowy, bo jak za dużo się biegnie w jeansach to jajka się parzą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://allegro.pl/item918455362_felgi_bbs_rx_201_8jx17_et35_5x112_rarytas.html

:naughty:

Kto ma pożyczyć troche kapusty?

Akjam, Miszka???

ja nie mam

piękna felga

Ps. na jak długo :polew:

PS. jak najdłużej :polew:

aż zapomnisz :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.