Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

to kto leci na Gliwice

ja będę do GL tak o 17 45 wyjeżdżał ale mogę tylko do 9 tam siedzieć

ktoś mi wątek zamknął różowy albo fioletowy :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Max Ja jadę z Kędziorem, Krolu wiem że będzie
Opublikowano

E to widze że na gliwice większa ekipa się zbiera .

Może bym ich z wami odwiedził.

Opublikowano

E to widze że na gliwice większa ekipa się zbiera .

Może bym ich z wami odwiedził.

Zapraszamy :wink4:
Opublikowano

może zróbmy grupowy wjazd na Gl w dresach oni tego tak nie lubia

ja wyciągnę dres niedzielny do kościoła

:polew: :polew:

:hi: Max Ja jadę z Kędziorem, Krolu wiem że będzie

spoko to spotkamy się na miejscubo ty jakoś wcześniej jedziesz

krola zapytam jak on leci, czy z chaty czy prosto z budy

E to widze że na gliwice większa ekipa się zbiera .

Może bym ich z wami odwiedził.

oko spoko możemy sie jakoś ugadać i polecimy na więcej autek

może keżor też się dołączy

Opublikowano

Kędzior ja jadę do gliwic tak koło 17 bo mam jedną sprawę do załatwienia :gwizdanie:

spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git :good:

muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git :decayed:

Opublikowano

tylko że ja do nich mam z 80 km w jedną stronę :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:bry:

no Zapraszam Zapraszam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

już prawie jestem przekonany :polew: :polew:

Opublikowano

E to widze że na gliwice większa ekipa się zbiera .

Może bym ich z wami odwiedził.

hehe chodź chodź Diman się ucieszy :wink4:

Opublikowano

Kędzior ja jadę do gliwic tak koło 17 bo mam jedną sprawę do załatwienia :gwizdanie:

spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git :good:

muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git :decayed:

ucek jest różowy jak moj awatar :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

no Zapraszam Zapraszam :naughty: :naughty: :naughty:

siema :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

Kędzior ja jadę do gliwic tak koło 17 bo mam jedną sprawę do załatwienia :gwizdanie:

spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git :good:

muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git :decayed:

jak Ci wymyśle to Cie braknie...

Opublikowano

Kędzior ja jadę do gliwic tak koło 17 bo mam jedną sprawę do załatwienia :gwizdanie:

spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git :good:

muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git :decayed:

ucek jest różowy jak moj awatar :polew: :polew:

i równie grubiutki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko że ja do nich mam z 80 km w jedną stronę :wallbash: :wallbash:

masz na roposa więc co się łamiesz będziemy ekonomicznie jechać 200 tak na luzaka

:polew:

byłeś tam kiedyś unich oni do nas wpadają dość często więc i my musimy ich nawiedzić

Opublikowano

E to widze że na gliwice większa ekipa się zbiera .

Może bym ich z wami odwiedził.

hehe chodź chodź Diman się ucieszy :wink4:

heh jak będzie diman to jade :polew: :polew:

o której wyjezdzasz max z katosów

Opublikowano

Kędzior ja jadę do gliwic tak koło 17 bo mam jedną sprawę do załatwienia :gwizdanie:

spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git :good:

muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git :decayed:

ucek jest różowy jak moj awatar :polew: :polew:

no patrz, następny co szuka zaczepki :naughty:

Opublikowano

tylko że ja do nich mam z 80 km w jedną stronę :wallbash: :wallbash:

masz na roposa więc co się łamiesz będziemy ekonomicznie jechać 200 tak na luzaka

:polew:

byłeś tam kiedyś unich oni do nas wpadają dość często więc i my musimy ich nawiedzić

no jeszcze nie byłem

200kom/h :shocked: to mi spali z 8,5 l

Opublikowano

Kędzior ja jadę do gliwic tak koło 17 bo mam jedną sprawę do załatwienia :gwizdanie:

spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git :good:

muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git :decayed:

jak Ci wymyśle to Cie braknie...

nie no żartuję będę na obcym terenie więc będę grzeczny :decayed::naughty:

Opublikowano

Kędzior ja jadę do gliwic tak koło 17 bo mam jedną sprawę do załatwienia :gwizdanie:

spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git :good:

muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git :decayed:

ucek jest różowy jak moj awatar :polew: :polew:

normalnie żywcem zdarta skóra z pucka

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.