Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ty co tak zacieszasz ???

pilnuj swojej miski :wink4:

hehe no ja już zjadłem i mam pustą michę ;( :decayed:

no ja ci swojej nie odstąpie raz mnie załatwiłeś w citi rocku

i te twoje maślane oczka kotka ze shreka no jak ci miałem odmówić tego kawałeczka pizzy

:polew: :polew: :polew::wink4:

oczywiście że pod FORUM :gwizdanie:

na Arenę to jeździmy się ślizgać :naughty:

a kto się u was ślizga na arenie [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 15:32_________________________________________________keżor skrzynkę masz przepełnioną :no: ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oczywiście że pod FORUM :gwizdanie:

na Arenę to jeździmy się ślizgać :naughty:

upalamy twoją? :tongue4:

znasz odpowiedź :naughty:

Max, Pelex, Diman, SoMeS, oni są zawsze chętni do upalania :decayed:

ja też tam trochę pojeździłem :gwizdanie:

Opublikowano

Max to pisz do Keżora sms :naughty:

Pucek to zatankuj do pełna :decayed:

Opublikowano

oczywiście że pod FORUM :gwizdanie:

na Arenę to jeździmy się ślizgać :naughty:

upalamy twoją? :tongue4:

znasz odpowiedź :naughty:

Max, Pelex, Diman, SoMeS, oni są zawsze chętni do upalania :decayed:

ja też tam trochę pojeździłem :gwizdanie:

miron swojej nie upala [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 15:41_________________________________________________

Max to pisz do Keżora sms :naughty:

Pucek to zatankuj do pełna :decayed:

darmowe impulsy mi się skończyły możesz napisać w moim imieniu :notworthy:

:polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

ok sms do Keżora poszedł :wink4:

Opublikowano

Max to pisz do Keżora sms :naughty:

Pucek to zatankuj do pełna :decayed:

wczoraj tankowałem :gwizdanie:

Max, Miron twierdzi że się boi, no a ja mam strach upalać tego trupa :decayed:

Opublikowano

Max to pisz do Keżora sms :naughty:

Pucek to zatankuj do pełna :decayed:

wczoraj tankowałem :gwizdanie:

Max, Miron twierdzi że się boi, no a ja mam strach upalać tego trupa :decayed:

:polew: :polew: :polew:

no weź nie gadaj że miron nie popierdalał bokiem swoim 260km potworem

no nie :doh1: :doh1: :doh1:

Opublikowano

E to widze że na gliwice większa ekipa się zbiera .

Może bym ich z wami odwiedził.

hehe chodź chodź Diman się ucieszy :wink4:

dawac dawac do nas biegusiem ja jakos nie licze kilometrow jak do was jade medy jedne a jestem co tydzien :wallbash::disgust:

Opublikowano

Dimannn :slina: :slina: :slina: pisz więcej... :polew: :polew:

Opublikowano

Dimannn :slina: :slina: :slina: pisz więcej... :polew: :polew:

spoko wedle zyczenia :decayed:

Opublikowano

Diman chyba musisz zmienić avatara bo niewiem co piszesz tylko się wlepiam w avatara :slina::polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

Opublikowano

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

Opublikowano

E to widze że na gliwice większa ekipa się zbiera .

Może bym ich z wami odwiedził.

hehe chodź chodź Diman się ucieszy :wink4:

dawac dawac do nas biegusiem ja jakos nie licze kilometrow jak do was jade medy jedne a jestem co tydzien :wallbash::disgust:

diman awatar :slina: :slina: :slina:

:heat: :heat: :heat:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:10_________________________________________________keżor się odezwał bo krolu jedzie tylko jeszcze nie wiem skąd czy znami z shell czy z budy :mysli:

Opublikowano

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

tak, musisz zadowolić pewnego kolesia, bo Rafał nie ma na gnojowe :polew:

Max, no poważnie, nie upalał jeszcze :>

Opublikowano

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

Ty znasz na pewno dużo takich miejsc :naughty:
Opublikowano

Pucek widzę żeś się dzisiaj mało narobił bo humor ci się trzyma :tongue4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:14_________________________________________________

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

Ty znasz na pewno dużo takich miejsc :naughty:

chyba że jedziemy sobie kupić jakieś dresy? :polew:

Opublikowano

bee na shellu

Opublikowano

Pucek widzę żeś się dzisiaj mało narobił bo humor ci się trzyma :tongue4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:14_________________________________________________

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

Ja mam dresy :decayed:

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

Ty znasz na pewno dużo takich miejsc :naughty:

chyba że jedziemy sobie kupić jakieś dresy? :polew:

Opublikowano

Pucek widzę żeś się dzisiaj mało narobił bo humor ci się trzyma :tongue4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:14_________________________________________________

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

Ja mam dresy :decayed:

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

Ty znasz na pewno dużo takich miejsc :naughty:

chyba że jedziemy sobie kupić jakieś dresy? :polew:

hehe no ale trzeba założyć jakieś nowe kościółkowe :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.