Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest ktoś chętny na jutrzejsze tankowanie???

PS. prezes zgodził się żebyście tankowali u mnie :naughty:

No dziś mówisz jak ja zalałem na maxa?! :evil:

dzisiaj go przekonałem, hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest ktoś chętny na jutrzejsze tankowanie???

PS. prezes zgodził się żebyście tankowali u mnie :naughty:

ja jutro jade w góry nie dam rady poczekaj aż ze spota wrócą ja też dzis zalałem do pełna aż mi sie przelało ale 200 l mam puste więc jest w co lać s

stanley ja się z tobą jakoś zdadam co do tankowania [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 23:28_________________________________________________

coś z sieci

Opublikowano

luzik :good:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 23:30_________________________________________________widzialem ten filmik :polew:

Opublikowano

jest ktoś chętny na jutrzejsze tankowanie???

PS. prezes zgodził się żebyście tankowali u mnie :naughty:

No dziś mówisz jak ja zalałem na maxa?! :evil:

dzisiaj go przekonałem, hehe

:good: :good: :good:

A to musimy podjechać mniej więcej w jednym czasie na to tankowanie? :mysli:

Opublikowano

chcę to zrobic tak żeby podjeżdzało kilka aut

zbieracie się i podjeżdzacie razem

obgadamy wszystko we wtorek :)

Opublikowano

siemanko z wieczora :decayed:

Opublikowano

myslalem ze dostales oklep na tych gliwicach i juz po tobie :wink4:

masz piwo ? :decayed::naughty:

Opublikowano

myslalem ze dostales oklep na tych gliwicach i juz po tobie :wink4:

masz piwo ? :decayed::naughty:

no co ty Stanley :wink4:

piwo mam tylko niewiem czy je otwierać :gwizdanie:

Opublikowano

myslalem ze dostales oklep na tych gliwicach i juz po tobie :wink4:

masz piwo ? :decayed::naughty:

no co ty Stanley :wink4:

piwo mam tylko niewiem czy je otwierać :gwizdanie:

to sobie je zostaw na poniedziałek :tongue4::wink4:

Opublikowano

chcę to zrobic tak żeby podjeżdzało kilka aut

zbieracie się i podjeżdzacie razem

obgadamy wszystko we wtorek :)

Ok! :kox:

myslalem ze dostales oklep na tych gliwicach i juz po tobie :wink4:

masz piwo ? :decayed::naughty:

no co ty Stanley :wink4:

piwo mam tylko niewiem czy je otwierać :gwizdanie:

Wypijcie dziś moje zdrowie bo ja muszę dziś o słuchym pysku tu siedzieć! :kox:
Opublikowano
:hi: Też już jestem. Fajna droga powrotna z gliwic była :decayed: non stop ponad 200km/h :notworthy:
Opublikowano

chyba sobie otworzę co mi szkodzi :gwizdanie: i tak każdy wie że jestem pijokiem :gwizdanie: :polew:

auto Keżora kapa :thumbdown: 230km/h nie chciało poleciało :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

rzadze na forum :decayed:

7FYsi.jpg

Opublikowano

chyba sobie otworzę co mi szkodzi :gwizdanie: i tak każdy wie że jestem pijokiem :gwizdanie: :polew:

Aż się dziwiłem czemu dziś nie zabrałeś piwa do gliwic :gwizdanie:
Opublikowano

rzadze na forum :decayed:

7FYsi.jpg

hehe Stanley a kto tam jest po prawaj stronie na 1 miejscu? :tongue4: :gwizdanie:

Rafał niebrałem bo mówię pokaże fason ale gliwice i tak wiedzą że codziennie pije :chytry:

Opublikowano

rzadze na forum :decayed:

7FYsi.jpg

hehe Stanley a kto tam jest po prawaj stronie na 1 miejscu? :tongue4: :gwizdanie:

Rafał niebrałem bo mówię pokaże fason ale gliwice i tak wiedzą że codziennie pije :chytry:

wiem Kędzior

jesteś w czole spamerów tego forum :good:

Opublikowano

No nieźle dajesz Kędzior :good:

Opublikowano

rzadze na forum :decayed:

7FYsi.jpg

hehe Stanley a kto tam jest po prawaj stronie na 1 miejscu? :tongue4: :gwizdanie:

Spamowicze!!! :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja moim nie przekraczam 200 km/h

jeszcze tłokiem w pysk dostanę :gwizdanie:

z resztą wszyscy wiecie, że ja jeżdzę do 3000obr/min :gwizdanie:

Opublikowano

ja moim nie przekraczam 200 km/h

jeszcze tłokiem w pysk dostanę :gwizdanie:

z resztą wszyscy wiecie, że ja jeżdzę do 3000obr/min :gwizdanie:

idę po piwo :polew:

nom Stanley musisz mnie wkońcu przewieźć tą swooją :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.