Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mech15, daj jeszcze kilka zdjęc bo nie wiem która mam wybrać,

ogólnie remis:

5:5:5 :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

do mnie najbardziej przemawia ta po środku :gwizdanie:

:polew: :polew:

mech15, daj jeszcze kilka zdjęc bo nie wiem która mam wybrać,

ogólnie remis:

5:5:5 :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

do mnie najbardziej przemawia ta po środku :gwizdanie:

:polew: :polew:

Oko, jakbym ja stanął tam w środku w takich rajstopach, to pewnie mnie bys wybrał

ja Cie już poznałem, hehe

zboku :polew:

:embarrassed:

przeciez bym sie z nią nie zenił :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znajoma mi to przesłała kiedyś :kox:

to musiało iskrzyć między wami ostro!!!

tutaj coś jeszcze

SAAWJ.jpg

nom widzę że muszą być interesujące imprezki u ciebie, biorę w ciemno ta z prawej

o tak iskrzyło tak że ho ho :sex::polew:

Opublikowano

znajoma mi to przesłała kiedyś :kox:

to musiało iskrzyć między wami ostro!!!

tutaj coś jeszcze

SAAWJ.jpg

nom widzę że muszą być interesujące imprezki u ciebie, biorę w ciemno ta z prawej

o tak iskrzyło tak że ho ho :sex::polew:

heh no to podzielone

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mech15, widzisz - ja biorę tą z lewej, Oko- opanowuje środek, a Kędzior prawą flankę

PS, znając moje szczęście, Ty jesteś żonaty, a pani po lewej to twoja Żona :)

Opublikowano

mech15, widzisz - ja biorę tą z lewej, Oko- opanowuje środek, a Kędzior prawą flankę

PS, znając moje szczęście, Ty jesteś żonaty, a pani po lewej to twoja Żona :)

:polew: :polew:

Opublikowano

mech, ale nie zasłaniaj twarzy, to sa mało wiarygodne zdjęcia wtedy,

daj jakieś od tyłu... :naughty:

Opublikowano

No chwilę mnie nie było a tutaj takie ślicznotki... :slina:

Opublikowano

PS. ale i tak pewnie żadna nie jest tak piękna i mądra jak moja żona, która czasem czyta to forum :decayed::kwiatek:

zmiażdżyłeś mnie tym tekstem :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::wink4::good:

Opublikowano

no a jak, moja żona jest piękna i mądra :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 02:19_________________________________________________sam ja znasz :wink4:

Opublikowano

no a jak, moja żona jest piękna i mądra :decayed:

właśnie koło ciebie siedzi i czyta prawda?? :polew: :polew:

Basia jest w porządku kobitka :good:

Opublikowano

Lucek, a Ty w weekendy masz chate wolną?

Może u Ciebie zrobimy wyjazdowego spota... hehe

Opublikowano

hahaha, z tymi twarzami to nie będę szalał. Nie wiem czy sledziliście dziś wątek Eleboraha (czy jakoś tak), co się działo jak chciał zażartować, masakra.

nie jestem związany bliżej z żadną z pań :decayed:, co kiedyś było-nie wnikajmy :decayed:

żonaty też nie jestem mam dopiero 25 lat

oko bedziesz się musiał podzielić z kędziorem :polew: :polew: :polew: wreszcie skrzyżujecie miecze :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no a jak, moja żona jest piękna i mądra :decayed:

właśnie koło ciebie siedzi i czyta prawda?? :polew: :polew:

Basia jest w porządku kobitka :good:

śpi od trzech godzin :)

Opublikowano

Lucek, a Ty w weekendy masz chate wolną?

Może u Ciebie zrobimy wyjazdowego spota... hehe

nom ale musi załatwić takie towary jak wklejał :polew:

Opublikowano

hahaha, z tymi twarzami to nie będę szalał. Nie wiem czy sledziliście dziś wątek Eleboraha (czy jakoś tak), co się działo jak chciał zażartować, masakra.

nie jestem związany bliżej z żadną z pań :decayed:, co kiedyś było-nie wnikajmy :decayed:

żonaty też nie jestem mam dopiero 25 lat

oko bedziesz się musiał podzielić z kędziorem :polew: :polew: :polew: wreszcie skrzyżujecie miecze :polew: :polew: :polew: :polew:

ty świnio, a ja Ci tak uwierzyłem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahaha, z tymi twarzami to nie będę szalał. Nie wiem czy sledziliście dziś wątek Eleboraha (czy jakoś tak), co się działo jak chciał zażartować, masakra.

nie jestem związany bliżej z żadną z pań :decayed:, co kiedyś było-nie wnikajmy :decayed:

żonaty też nie jestem mam dopiero 25 lat

oko bedziesz się musiał podzielić z kędziorem :polew: :polew: :polew: wreszcie skrzyżujecie miecze :polew: :polew: :polew: :polew:

ja się nielubię dzielic hehe jedynie co to ci ja mogę odstąpić jak już bym z nią skończył :polew:

Opublikowano

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

Opublikowano

Lucek, a Ty w weekendy masz chate wolną?

Może u Ciebie zrobimy wyjazdowego spota... hehe

nom ale musi załatwić takie towary jak wklejał :polew:

no.... i nie interesuje mnie żadna wymówka :baseball:

Opublikowano

hahaha, z tymi twarzami to nie będę szalał. Nie wiem czy sledziliście dziś wątek Eleboraha (czy jakoś tak), co się działo jak chciał zażartować, masakra.

nie jestem związany bliżej z żadną z pań :decayed:, co kiedyś było-nie wnikajmy :decayed:

żonaty też nie jestem mam dopiero 25 lat

oko bedziesz się musiał podzielić z kędziorem :polew: :polew: :polew: wreszcie skrzyżujecie miecze :polew: :polew: :polew: :polew:

dobrze ze juz dziś go do domu podwiozłem :polew: :polew: :polew:

Lucek, a Ty w weekendy masz chate wolną?

Może u Ciebie zrobimy wyjazdowego spota... hehe

nom ale musi załatwić takie towary jak wklejał :polew:

dokładnie załatw kobitki i lecimy do ciebie na spota

Opublikowano

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

powiedz tylko gdzie i kiedy a będziemy :decayed:

ok panowie ja zmykam bo mam zamiar iść jutro do szkoły hehehe :polew:

narka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.