Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyspany?

Opublikowano

a byliście na bibie w klubowych ciuchach ?

:polew:

nie :)
Opublikowano

:hi: siemka wróciłem ze szkoły :decayed:

we wtorek odwiedzi nas mój znajomy bo zakupił a4, 1.8 :wink4:

Opublikowano

:hi:

siema zjeździłęm dzis pół dnia, odwiedzilem z 20 warsztatów lakierniczych i najtaniej gdzie znalazłem żeby mi tą wgniotke w nadkolu zrobili to 400 zeta :wallbash:

nie macie czegoś tańszego bo nie chce też narażać na koszta pewnej osoby :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie macie czegoś tańszego bo nie chce też narażać na koszta pewnej osoby :gwizdanie:

na murckach jest lakiernik , co mi robił drzwi :gwizdanie: może by Ci to zrobił taniej :wink4:
Opublikowano

:hi:

siema zjeździłęm dzis pół dnia, odwiedzilem z 20 warsztatów lakierniczych i najtaniej gdzie znalazłem żeby mi tą wgniotke w nadkolu zrobili to 400 zeta :wallbash:

nie macie czegoś tańszego bo nie chce też narażać na koszta pewnej osoby :gwizdanie:

no pewnie nie znajdziesz dużo taniej :(

miszka jak chcesz koledze kosztów zaoszczędzić to nic z tym nie rób :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor a jakiś namiar ?

Oko nie cfaniakuj :cool1:

Opublikowano

ty masz to tak wgniecione że chyba nikt tego taniej nie zrobi.

jeszcze w mierzęcicach jest lakiernik co zna się na robocie

Opublikowano

co do wiadomości dla niektórych miałem dzisiaj okienko ale wypiłem tylko jedno piwo :gwizdanie:

a jutro jadę do krk na zajęcia i zapowiada się grubo :kox:

i ogólnie mam wyje*bane na tą szkołę hehe udo się to się udo nie to nie hehe :polew:

Opublikowano

co do wiadomości dla niektórych miałem dzisiaj okienko ale wypiłem tylko jedno piwo :gwizdanie:

hehe to trafiliśmy z przypuszczeniami :polew: :polew:

Opublikowano

ty masz to tak wgniecione że chyba nikt tego taniej nie zrobi.

jeszcze w mierzęcicach jest lakiernik co zna się na robocie

znam tego z Mierzęcic, robiłem u niego poprzednio i OK pół fury mi opierdolił za 700 zeta, teraz jak byłem to chciał 700 czy 600 ale jeszcze z drzwiami

Opublikowano

ooo właśnie zjadłem spaghetti :naughty: ale pycha :decayed:

Opublikowano
  • Autor

numer mi gdzieś zginął , ale wiem gdzie mieszka, jakbyś chciał podjechać :wink4:

Opublikowano

ty masz to tak wgniecione że chyba nikt tego taniej nie zrobi.

jeszcze w mierzęcicach jest lakiernik co zna się na robocie

znam tego z Mierzęcic, robiłem u niego poprzednio i OK pół fury mi opierdolił za 700 zeta, teraz jak byłem to chciał 700 czy 600 ale jeszcze z drzwiami

mój ojciec robił toyota w Mysłowicach, możemy tam kiedyś podjechać.

Mogę spytać się też kumpli w robocie, ale narazie mamy dużo roboty :confused4:

Opublikowano

numer mi gdzieś zginął , ale wiem gdzie mieszka, jakbyś chciał podjechać :wink4:

chce ale kiedy Ci pasuje bo ja z czasem ostatnio :wallbash:

Stanley a jakbym ci zdjęca wrzucił tej wgniotki to może ci szpece na odległość by cenę zapodali mniej więcej :mysli:

Opublikowano

Rafał aleś wymyślił nika hehe trzeba będzie się przyzwyczaić :cool1:

no panowie gotowi na wieczór? ja wspieram naturę

4pak żubra zakupiony :evil:

Opublikowano
  • Autor

numer mi gdzieś zginął , ale wiem gdzie mieszka, jakbyś chciał podjechać :wink4:

chce ale kiedy Ci pasuje bo ja z czasem ostatnio :wallbash:

Stanley a jakbym ci zdjęca wrzucił tej wgniotki to może ci szpece na odległość by cenę zapodali mniej więcej :mysli:

jak Ci pasi , ja teraz mam ferie :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 16:06_________________________________________________

Rafał aleś wymyślił nika hehe trzeba będzie się przyzwyczaić :cool1:

no panowie gotowi na wieczór? ja wspieram naturę

4pak żubra zakupiony :evil:

ja bym gdzieś w miasto poszoł , za wczoraj :gwizdanie:
Opublikowano

Keżor ja mogę wybyć niema problemu :kox:

Opublikowano

mnie dopiero głowa po wczorajszym piwie przestała boleć :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.