Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja moim nie przekraczam 200 km/h

jeszcze tłokiem w pysk dostanę :gwizdanie:

z resztą wszyscy wiecie, że ja jeżdzę do 3000obr/min :gwizdanie:

Teraz też jak wiesz że pod maską siedzi gt1749 :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

Opublikowano

zesmuciłem się ze tam siedzi AWX

było by bardzo łysko niektórym szpecom na forum ze seria ma 170KM

jest jeszcze szansa, że mechanior sie pomylił, hehe :wink4:

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

Ty ci*ulu

ale zajeb*ałeś

hehe :polew:

współczuje :friends:

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam tu niema nic śmiesznego :wallbash:

kurw*a musiałem źle sobie policzyć byłem pewien że mam jeszcze jedno :wallbash:

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam tu niema nic śmiesznego :wallbash:

kurw*a musiałem źle sobie policzyć byłem pewien że mam jeszcze jedno :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior! Tu połowa moich kumpli zrywa boki!!! :kox: :kox:

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam tu niema nic śmiesznego :wallbash:

kurw*a musiałem źle sobie policzyć byłem pewien że mam jeszcze jedno :wallbash:

jak możesz zostawiać sobie jedno piwo na piątek i jeszcze nie jesteś do końca pewien :wallbash:

wiesz jakie jest pierwsze przykazanie harcerza?

PS. ale zaje*bałeś

ja mam jeszcze 2 :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 00:21_________________________________________________

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam tu niema nic śmiesznego :wallbash:

kurw*a musiałem źle sobie policzyć byłem pewien że mam jeszcze jedno :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior! Tu połowa moich kumpli zrywa boki!!! :kox: :kox:

Kędzior, podobno nasze forum wyświetlają na LCD w poczekalniach na lotniksu :gwizdanie:

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam tu niema nic śmiesznego :wallbash:

kurw*a musiałem źle sobie policzyć byłem pewien że mam jeszcze jedno :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior! Tu połowa moich kumpli zrywa boki!!! :kox: :kox:

Ajkam nie zbijaj beki tylko wyślij jednogo niech no mi tu jakiś 4paczek na szybko przywiezie :wink4:

Stanley jestem w szoku że niemam chyba myszy musiały mi wypić browca bo to normalnie niemożliwe :wallbash:

Opublikowano

to dzisiaj mleka sie chyć :wink4:

Opublikowano

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam tu niema nic śmiesznego :wallbash:

kurw*a musiałem źle sobie policzyć byłem pewien że mam jeszcze jedno :wallbash:

jak możesz zostawiać sobie jedno piwo na piątek i jeszcze nie jesteś do końca pewien :wallbash:

wiesz jakie jest pierwsze przykazanie harcerza?

PS. ale zaje*bałeś

ja mam jeszcze 2 :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 00:21_________________________________________________

o boże jednak niemam piwa :doh1: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wytrzymam!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam tu niema nic śmiesznego :wallbash:

kurw*a musiałem źle sobie policzyć byłem pewien że mam jeszcze jedno :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior! Tu połowa moich kumpli zrywa boki!!! :kox: :kox:

Kędzior, podobno nasze forum wyświetlają na LCD w poczekalniach na lotniksu :gwizdanie:

no właśnie! Jak można się nie zaopatrzyć na weekend?! :mysli: Ja jak będę wracał jutro rankiem z pracy to pierwsze co to podjadę do sklepu po kratę browarów. :wink4: :wink4: :wink4:

stanley nie na poczekalni tylko na głównej tablicy! Mamy tu trochę pasażerów z opóźnionyh rejsów i musimy ich jakoś zabawiać! :wink4: :wink4: :wink4::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to dzisiaj mleka sie chyć :wink4:

a nawet i mleka niemam :confused4:

Opublikowano

Kędzior, za rok okaże się, że takiego spamowicza na tym forum jeszcze nie było.. :gwizdanie: :naughty:

Ile masz kont na czaterii, sympatii itd? :wink4::tongue4::polew:

Gdzieś tą praktykę musiałeś nabyć :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Kędzior, za rok okaże się, że takiego spamowicza na tym forum jeszcze nie było.. :gwizdanie: :naughty:

Ile masz kont na czaterii, sympatii itd? :wink4::tongue4::polew:

Gdzieś tą praktykę musiałeś nabyć :gwizdanie: :cool1:

co spamowicza niebyło bo nieskumałem

niemam żadnego konta na czateriach i tym podobnych NK też niemam, mam tylko takie cichce fikcyjne konto żeby sobie dupeczki przeglądać :polew:

Opublikowano

Kędzior, za rok okaże się, że takiego spamowicza na tym forum jeszcze nie było.. :gwizdanie: :naughty:

Ile masz kont na czaterii, sympatii itd? :wink4::tongue4::polew:

Gdzieś tą praktykę musiałeś nabyć :gwizdanie: :cool1:

co spamowicza niebyło bo nieskumałem

niemam żadnego konta na czateriach i tym podobnych NK też niemam, mam tylko takie cichce fikcyjne konto żeby sobie dupeczki przeglądać :polew:

na czy masz to fikcyjne konto ?

Opublikowano

na naszej klasie mam fikcyjne, jakies bzdurne dane wpisane byle by sobie ogladac dupeczki jak mi sie nudzi hehe :naughty:

Opublikowano

na naszej klasie mam fikcyjne, jakies bzdurne dane wpisane byle by sobie ogladac dupeczki jak mi sie nudzi hehe :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o coś ci moze przesle, moze sie zaloguje, jak pamietam haslo :gwizdanie:

Opublikowano

na naszej klasie mam fikcyjne, jakies bzdurne dane wpisane byle by sobie ogladac dupeczki jak mi sie nudzi hehe :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam a ty weź się wkońcu do roboty bo tylko zbijasz bąki :tongue4:

Stanley ale nie przesyłaj mi zdjęć jak jesteś na golasa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie chciałem Ci tego mówić, mam Wiolę w znajomych :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.