Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na naszej klasie mam fikcyjne, jakies bzdurne dane wpisane byle by sobie ogladac dupeczki jak mi sie nudzi hehe :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Akjam a ty weź się wkońcu do roboty bo tylko zbijasz bąki :tongue4:

Stanley ale nie przesyłaj mi zdjęć jak jesteś na golasa :polew: :polew: :polew:

No pracuję przecież... :gwizdanie:

nie chciałem Ci tego mówić, mam Wiolę w znajomych :wink4:

Hm... Możesz wysłać też coś do mnie stanley... :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta Wiolę hehe jak ona we mnie zakochana po uszy a nawet i bardziej :polew:

Opublikowano

Ja spadam panowie do jutra :hi:

Opublikowano

niewiem czy widzieliście to zdjęcie

z city rock ja i Wiola

38.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 00:49_________________________________________________

Ja spadam panowie do jutra :hi:

nareczka i wielkie dzięki za transport :notworthy:

Opublikowano

:hi: Też już jestem. Fajna droga powrotna z gliwic była :decayed: non stop ponad 200km/h :notworthy:

Heheh było ekspresowo.

Ale przynajmniej wiem że mój złomek przekroczy 220 :gwizdanie:

______________________

Dzisiaj to było istne szaleństwo.

Wasze zdrowie :beer1:

Opublikowano

Kedzior, spacjalnie dla Ciebie

SvT6J.jpg

Opublikowano

Oko a ja piwa niemam ;([br]Dopisany: 13 Luty 2010, 01:06_________________________________________________

Kedzior, spacjalnie dla Ciebie

SvT6J.jpg

co to było w city rocku? kurr to rzeczywiście sporo niepamiętam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oko, Basia nie mogła zrozumieć czym sugerowałeś się wybierając tego avatara :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Oko a ja piwa niemam ;(

ja też już prawie nie mam :polew:

__________

Kedzior, spacjalnie dla Ciebie

SvT6J.jpg

Co to za laski

Wiola? :seksiasty:

Opublikowano

to zdjecie tej kolezanki co ci przeslalem

:decayed:

Opublikowano

Co to za laski

Wiola? :seksiasty:

Oko niepodrywaj mojej kobiety :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oko, Basia nie mogła zrozumieć czym sugerowałeś się wybierając tego avatara :gwizdanie: :mysli:

sugerowałem sie kolorem różowym

:polew: :polew: :polew: :polew:

tym awatarem podkreślam że nie mam nic do różowych i że łącze się z nimi w bólu

:nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

to nie Wiola :)

Opublikowano

Kedzior, spacjalnie dla Ciebie

SvT6J.jpg

Hm... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Oko chciałby być klubowiczem ale niema 100 postów więc w ten sposób przybrał kolory :polew:

Opublikowano

Co to za laski

Wiola? :seksiasty:

Oko niepodrywaj mojej kobiety :polew: :polew: :polew:

_heh a która to?

ta bliżej czy dalej?

Opublikowano

wkleic wam jeszcze jakies zdjecie mojej kolezanki?

moze teraz blond.... :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 01:12_________________________________________________

Oko chciałby być klubowiczem ale niema 100 postów więc w ten sposób przybrał kolory :polew:

:polew:

Opublikowano

to nie Wiola :)

i tak bym ją ukuł :polew: :polew: :sexinbed:

Stanley wklejaj wszystkie :polew:

Opublikowano

Oko chciałby być klubowiczem ale niema 100 postów więc w ten sposób przybrał kolory :polew:

I nie mam jeszcze 50 PLN na składke :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 01:13_________________________________________________

wkleic wam jeszcze jakies zdjecie mojej kolezanki?

moze teraz blond.... :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 01:12_________________________________________________

:polew:

NIe krępuj się spamuj

Opublikowano

niektóre z moich koleżanek są inaczej zmotoryzowane:

rQE3S.jpg

qrXv0.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.