Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam na chwile bakteria padła...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega z 1,8T o którym wspominałem odezwał się.. o dziwo on mnie już wcześniej namierzył gdzieś na stacji :disgust: zaprosiłem go na spota może tu zajrzy :gwizdanie: :gwizdanie: więc dziś trochę kultury :tongue4: :tongue4:

a co brak jej tu? :gwizdanie:

no włacha :angry:

Opublikowano

A poza tym to chyba nie macie do mnie żalu za wczoraj :embarrassed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie przepadam za walkami, bo to wsystko opłacone, a jak nie opłacone i ustawione, to sędziowie "dziwnie" śedziują :wallbash:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:14_________________________________________________

A poza tym to chyba nie macie do mnie żalu za wczoraj :embarrassed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja nie :wink4:

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:16_________________________________________________

A poza tym to chyba nie macie do mnie żalu za wczoraj :embarrassed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Przywieziesz po piwku dla każdego i będzie git :kox:
Opublikowano

Przywieziesz po piwku dla każdego i będzie git :kox:

pffffffffffffffffffffffffff :ssij:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma :confused4:

jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie:

pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? :naughty:

Opublikowano

jeszcze 14 stron do bielskich... :naughty:

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma :confused4:

jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie:

pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? :naughty:

Dla Ciebie to by rzuciła tamtego tak jak Wiola :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:19_________________________________________________

jeszcze 14 stron do bielskich... :naughty:

To myślę że dziś damy radę :naughty:
Opublikowano

A poza tym to chyba nie macie do mnie żalu za wczoraj :embarrassed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ee nie wcale :baseball:

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma :confused4:

jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie:

pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? :naughty:

dobra, przekonałeś mnie. Możemy raz na miesiąc chodzić do Queens, moge Ci towarzyszyć

Chyba wystarczy Ci raz w miesiącu na chwilę się zakochać :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma :confused4:

jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie:

pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? :naughty:

dobra, przekonałeś mnie. Możemy raz na miesiąc chodzić do Queens, moge Ci towarzyszyć

Chyba wystarczy Ci raz w miesiącu na chwilę się zakochać :mysli:

:polew: :polew: :polew:

hehe nom :tongue4: a wspominałem że ty płacisz za rachunek :polew: :polew: :wink4:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:23_________________________________________________mam 4 żubry na dzisiaj i żadnych planów co do wyjścia więc 14 przejdzie jak po maśle :kox:

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma :confused4:

jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie:

pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? :naughty:

dobra, przekonałeś mnie. Możemy raz na miesiąc chodzić do Queens, moge Ci towarzyszyć

Chyba wystarczy Ci raz w miesiącu na chwilę się zakochać :mysli:

:polew: :polew: :polew:

hehe nom :tongue4: a wspominałem że ty płacisz za rachunek :polew: :polew: :wink4:

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma :confused4:

jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie:

pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? :naughty:

dobra, przekonałeś mnie. Możemy raz na miesiąc chodzić do Queens, moge Ci towarzyszyć

Chyba wystarczy Ci raz w miesiącu na chwilę się zakochać :mysli:

:polew: :polew: :polew:

hehe nom :tongue4: a wspominałem że ty płacisz za rachunek :polew: :polew: :wink4:

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

ok mi pasuję :good: ale bym się zabawił :decayed: ożesz aż się normlanie rozmarzyłem :polew:

Opublikowano

jutro w kato targ ślubne, Kędzior uderzaj, może znajdziesz jakąś zabłąkaną pannę młodą :gwizdanie:

jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma :confused4:

jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie:

pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? :naughty:

dobra, przekonałeś mnie. Możemy raz na miesiąc chodzić do Queens, moge Ci towarzyszyć

Chyba wystarczy Ci raz w miesiącu na chwilę się zakochać :mysli:

:polew: :polew: :polew:

hehe nom :tongue4: a wspominałem że ty płacisz za rachunek :polew: :polew: :wink4:

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

ok mi pasuję :good: ale bym się zabawił :decayed: ożesz aż się normlanie rozmarzyłem :polew:

Ty to jednak uczuciowy jesteś :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

:disgust: :disgust: :disgust: dzięki chłopaki

Opublikowano

hehe nom Stanley bardzo uczuciowy :cool1: szczególnie po tym jak moją pierwsza miłość mi wywinęła wała to się stałem taki uczuciowy że brak słów :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:28_________________________________________________

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

:disgust: :disgust: :disgust: dzięki chłopaki

spoko możesz na nas liczyc :polew:

jak chcesz możesz iść z nami :polew:

Opublikowano

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

:disgust: :disgust: :disgust: dzięki chłopaki

chodź z nami

przecież nie będziemy chu**jami i zabierzemy Cie ze sobą

Przeciez jesteś organizatorem i sponsorem wycieczki :decayed::wink4:

Opublikowano

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

:disgust: :disgust: :disgust: dzięki chłopaki

chodź z nami

przecież nie będziemy chu**jami i zabierzemy Cie ze sobą

Przeciez jesteś organizatorem i sponsorem wycieczki :decayed::wink4:

ta :> hehe Stanley idz do tej biedronki bo obiecałeś mi fotę blodni i nici jak do tej pory :przebiegly:

Opublikowano

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

:disgust: :disgust: :disgust: dzięki chłopaki

chodź z nami

przecież nie będziemy chu**jami i zabierzemy Cie ze sobą

Przeciez jesteś organizatorem i sponsorem wycieczki :decayed::wink4:

ta :> hehe Stanley idz do tej biedronki bo obiecałeś mi fotę blodni i nici jak do tej pory :przebiegly:

Do żabki chyba :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.