Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie biedronka tylko żabka

Już byłem. Nawet była ta blondyna :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weźniemy na konto Krola :polew:

on i tak już w złotych łukach ma długi, to jeden dług więcej chyba nie zrobi różnicy

:disgust: :disgust: :disgust: dzięki chłopaki

chodź z nami

przecież nie będziemy chu**jami i zabierzemy Cie ze sobą

Przeciez jesteś organizatorem i sponsorem wycieczki :decayed::wink4:

ta :> hehe Stanley idz do tej biedronki bo obiecałeś mi fotę blodni i nici jak do tej pory :przebiegly:

Do żabki chyba :polew:

hehe żaba czy robal co to za różnica :polew:

to nie biedronka tylko żabka

Już byłem. Nawet była ta blondyna :wink4:

i co nie zrobiłeś ;([br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:38_________________________________________________kurde VW fajne auta teraz wskrzesza niedwano poszedł Scirocco a teraz mają się brać za corrado :shocked:

http://moto.onet.pl/1598321,1,takie-moze-byc-nowe-corrado,artykul.html?node=2

Opublikowano

Dopisany: 13 Luty 2010, 21:38[/size]_________________________________________________kurde VW fajne auta teraz wskrzesza niedwano poszedł Scirocco a teraz mają się brać za corrado :shocked:

http://moto.onet.pl/1598321,1,takie-moze-byc-nowe-corrado,artykul.html?node=2

dla mnie to wygląda jak wymodzona honda :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

nie było jak zrobic zdjęcia :confused4:

poza tym Basia wyrwała mi aparat :wink4:

Opublikowano

nie było jak zrobic zdjęcia :confused4:

poza tym Basia wyrwała mi aparat :wink4:

Basia :bicz3: hehe :wink4:

Stanley koszulkę możesz napisać żeby posłał na mój adres będzie taniej bo ja i Rafał też zamówiliśmy tylko czarna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wypasik to corrado , ale bardziej mi sirocco podchodzi :kox:

Opublikowano

nie było jak zrobic zdjęcia :confused4:

poza tym Basia wyrwała mi aparat :wink4:

Basia :bicz3: hehe :wink4:

Stanley koszulkę możesz napisać żeby posłał na mój adres będzie taniej bo ja i Rafał też zamówiliśmy tylko czarna :naughty:

jeszcze Basi zamówię koszulkę i zrobimy jak piszesz -> na jeden adres, Bulczas płaci :polew:

Opublikowano

wypasik to corrado , ale bardziej mi sirocco podchodzi :kox:

nom mnie oba te autka miażdżą :decayed: moim zdaniem udało im się to ładnie odnowić :rolleyes:

nie było jak zrobic zdjęcia :confused4:

poza tym Basia wyrwała mi aparat :wink4:

Basia :bicz3: hehe :wink4:

Stanley koszulkę możesz napisać żeby posłał na mój adres będzie taniej bo ja i Rafał też zamówiliśmy tylko czarna :naughty:

jeszcze Basi zamówię koszulkę i zrobimy jak piszesz -> na jeden adres, Bulczas płaci :polew:

ok spoko :wink4:

Opublikowano

nie było jak zrobic zdjęcia :confused4:

poza tym Basia wyrwała mi aparat :wink4:

Basia :bicz3: hehe :wink4:

Stanley koszulkę możesz napisać żeby posłał na mój adres będzie taniej bo ja i Rafał też zamówiliśmy tylko czarna :naughty:

jeszcze Basi zamówię koszulkę i zrobimy jak piszesz -> na jeden adres, Bulczas płaci :polew:

Za przesyłkę mogę zapłacić :polew:
Opublikowano

nie było jak zrobic zdjęcia :confused4:

poza tym Basia wyrwała mi aparat :wink4:

Basia :bicz3: hehe :wink4:

Stanley koszulkę możesz napisać żeby posłał na mój adres będzie taniej bo ja i Rafał też zamówiliśmy tylko czarna :naughty:

jeszcze Basi zamówię koszulkę i zrobimy jak piszesz -> na jeden adres, Bulczas płaci :polew:

Za przesyłkę mogę zapłacić :polew:

no za koszulkę to już mi Basia płaci :decayed:

Opublikowano

niewiem jak wy ale ja otwarłem piwko :decayed: koniec rozmowy o motoryzacji :polew:

kendra-wlkinson.jpg

ma wspaniałe oczy ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niewiem jak wy ale ja otwarłem piwko :decayed: koniec rozmowy o motoryzacji :polew:

kendra-wlkinson.jpg

ma wspaniałe oczy ... :decayed:

oba komplety :slina:
Opublikowano

co do wczorajszego powrotu z gliwic to była mega kozacko sobie popierda*ać ponad 2paczki między autkami :good: szkoda że inni nie myślą jak jeżdżą jadąc np 100 lewym pasem :thumbdown:

Opublikowano

b9iydcfpcdbxoldiycgqihbc8qoegpcfdxboedwucvg,csjHC80

:hi:

:drunk::zemdlal:

Opublikowano

oo Maxito1980 bez 1980 :polew::hi: wkońcu porezałeś sobie nika hehe chyba wczoraj ci weszliśmy na psychę pytając o spotkanie z siemianem :polew:

Opublikowano
  • Autor

b9iydcfpcdbxoldiycgqihbc8qoegpcfdxboedwucvg,csjHC80

K.O :decayed:
Opublikowano

b9iydcfpcdbxoldiycgqihbc8qoegpcfdxboedwucvg,csjHC80

:hi:

:drunk::zemdlal:

ok Max rozumiemy idź już spać i uważaj na kontakty :polew: albo one niech uważają na ciebie :>[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 22:05_________________________________________________

b9iydcfpcdbxoldiycgqihbc8qoegpcfdxboedwucvg,csjHC80

K.O :decayed:

se chłopok pogodoł :polew: Max jak dasz radę to odezwij się za godzinkę ja będę w takim samym stanie :polew:

Opublikowano

chyba ten teściu ma na niego zły wpływ :gwizdanie:

Opublikowano

chyba ten teściu ma na niego zły wpływ :gwizdanie:

ta chyba pozytywny hehe :decayed:

Opublikowano

no to bęc! :drinks:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.