Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież gadka była by tylko o motoryzacji :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież gadka była by tylko o motoryzacji :gwizdanie:

no włacha :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ten cały wyjazd to taki motoryzacyjny.... :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

ten cały wyjazd to taki motoryzacyjny.... :gwizdanie:

:polew: :polew:

ta tylko a4 i a4 będzie na językach :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Jestem spamerzy i otwieram piwko :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:18_________________________________________________

:hi:

:hi:
Opublikowano

Może w końcu zawitam na spocik :)

Opublikowano

Może w końcu zawitam na spocik :)

Zapraszamy :wink4:
Opublikowano

Jestem spamerzy i otwieram piwko :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:18_________________________________________________

:hi:

:hi:

no nareszczie :naughty:

Może w końcu zawitam na spocik :)

okaże się we wtorek :gwizdanie: zapraszamy :cool1:

Opublikowano

Może w końcu zawitam na spocik :)

kaj ześ był synek?

ja myślałem, że ty już do Vanquver pojechałeś

Opublikowano

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:
Opublikowano

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami jak by niemogła wrócić na piechotę:thumbdown::polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami :thumbdown::polew: :polew: :wink4:

No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie :naughty:
Opublikowano

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami jak by niemogła wrócić na piechotę :thumbdown::polew: :polew: :wink4:

no właśnie, ja Basie odwoziłem Ikarusem, a na podróz braliśmy po 2 piwka :wink4:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:26_________________________________________________

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami :thumbdown::polew: :polew: :wink4:

No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie :naughty:

wtedy to już nie bedziesz pił :polew::tongue4:

Opublikowano

A właśnie że będę pił :decayed:

Opublikowano

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami :thumbdown::polew: :polew: :wink4:

No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie :naughty:

no żebyś się nieprzeliczył hehe zobacz na Stanleya mieszka z Basią i zobacz jak go krótko trzyma nawet się chłopak piwka niemoże napić :polew:

Opublikowano

nie będziesz...

chyba że z kolegami :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:31_________________________________________________

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami :thumbdown::polew: :polew: :wink4:

No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie :naughty:

no żebyś się nieprzeliczył hehe zobacz na Stanleya mieszka z Basią i zobacz jak go krótko trzyma nawet się chłopak piwka niemoże napić :polew:

:doh1: :doh1: :doh1:

Opublikowano

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami :thumbdown::polew: :polew: :wink4:

No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie :naughty:

no żebyś się nieprzeliczył hehe zobacz na Stanleya mieszka z Basią i zobacz jak go krótko trzyma nawet się chłopak piwka niemoże napić :polew:

To wyjdę na dwór i będę mógł :polew: :polew:
Opublikowano

no nareszczie :naughty

Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić :slina:

tak to już jest z babami :thumbdown::polew: :polew: :wink4:

No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie :naughty:

no żebyś się nieprzeliczył hehe zobacz na Stanleya mieszka z Basią i zobacz jak go krótko trzyma nawet się chłopak piwka niemoże napić :polew:

To wyjdę na dwór i będę mógł :polew: :polew:

hhehe Rafał wiesz w razie czego dzwoń hehe wyjdę z tobą hehehe :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.