Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zbieram energie zen :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja promile :polew: :polew: :polew:

______________________

Trza było pić tyle :polew:

Opublikowano

przecież dużo wczoraj niewypiłem :gwizdanie:

Opublikowano

ja nikogo nie widziałem żeby pił :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 20:58_________________________________________________

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:04_________________________________________________

:polew: :polew:

Opublikowano

heh dobra narazie uciekam bo sie goraco zrobilo :polew:

jutro Ci będzie gorąco

To grozba?? :mysli::polew:

Opublikowano

ja nikogo nie widziałem żeby pił :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 20:58_________________________________________________

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:04_________________________________________________

:polew: :polew:

hehe widzę Oko masz klimat :decayed:

Opublikowano

ja nikogo nie widziałem żeby pił :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 20:58_________________________________________________

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:04_________________________________________________

:polew: :polew:

hehe widzę Oko masz klimat :decayed:

ciekawe o czym Oko opowiada przy piciu wódki... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

hehehe nom byc może się za niedługo przekonamy :polew:

Opublikowano

na TV4 fajny program o rekinach :)

Opublikowano

na TV4 fajny program o rekinach :)

reklama teraz chyba jest

Opublikowano

zarlacz tepoglowy :mysli: prawie jak moj kierownik :polew:

Opublikowano

zarlacz tepoglowy :mysli: prawie jak moj kierownik :polew:

muehhhehe

Opublikowano

zarlacz tepoglowy :mysli: prawie jak moj kierownik :polew:

muehhhehe

spamujecie i spamujecie a tu nima ani 900 :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

k**wa, coś mi sie zjebauo z forum :/ nie ładują sie stronki , albo po 3 postach sie blokuje i wczytuje dalej

chodzi jak ślimak do tyłu :disgust:

a najgorsze jest to , że tak sie dzieje ma 3 przeglądarkach i tylko z tym forum :confused4:

Opublikowano

ku***a, coś mi sie zjebauo z forum :/ nie ładują sie stronki , albo po 3 postach sie blokuje i wczytuje dalej

chodzi jak ślimak do tyłu :disgust:

a najgorsze jest to , że tak sie dzieje ma 3 przeglądarkach i tylko z tym forum :confused4:

może masz gdzieś nieszczelność :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ku***a, coś mi sie zjebauo z forum :/ nie ładują sie stronki , albo po 3 postach sie blokuje i wczytuje dalej

chodzi jak ślimak do tyłu :disgust:

a najgorsze jest to , że tak sie dzieje ma 3 przeglądarkach i tylko z tym forum :confused4:

może masz gdzieś nieszczelność :gwizdanie: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 22:04_________________________________________________trzeba się zbierać w kimono

jutro znowu nierówna walka z wiatrakami :confused4:

Kędzior wstajesz jutro do roboty? :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 22:13_________________________________________________Witam kolegę (lub koleżankę) z Mysłowic (formiga).

Zapraszamy jutro na spota :)

Opublikowano

formiga to ziomek ode mnie :wink4:

no pewnie że wstane czemu miał bym niewstać :decayed:

Opublikowano

formiga to ziomek ode mnie :wink4:

no pewnie że wstane czemu miał bym niewstać :decayed:

aha. No w sumie dziś masz ( i ja też) dzień trzeźwości :gwizdanie:

Opublikowano

formiga to ziomek ode mnie :wink4:

no pewnie że wstane czemu miał bym niewstać :decayed:

aha. No w sumie dziś masz ( i ja też) dzień trzeźwości :gwizdanie:

tak ale Stanley co za dużo to niezdrowo :decayed:

Opublikowano

jutro jest mecz na C+ więc może sobie coś otworzę :gwizdanie:

tymczasem spadam spać

do jutra :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.