Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oko bo dostaniesz w oko :vava:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 12:15_________________________________________________

no pojawie sie pojawie :kox:, nawet zone wezme :decayed:

:shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

za Pucka posty nie odpowiadam - a kasować mi sie ich nie chce :decayed:

nawet nie próbuj kasować bo stron będzie mniej :P

Opublikowano

laptop oddałem do serwisu... i przeżyłem chwile grozy... 150 kg koleś podchodzi i pyta się mnie czy chce zabrać dysk twardy- ja potwierdzam bo tak się umówiłem przez tel. przynosi jakiś śrubokręt odwraca lapka do góry odkręca 2 śrubki i zaczyna zrywać tą klapkę :shocked: :shocked: :shocked: cały się trzęsie z wysiłku rwie na siłe a klapka nie puszcza ja już cały spocony - fajny serwis zaraz laptop się rozpadnie na pół sobie myśle... po czym facet wpadł na genialny pomysł - że trzeba wpierw baterie wyjąć .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

MASAKRA JEDNYM SŁOWEM :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

laptop oddałem do serwisu... i przeżyłem chwile grozy... 150 kg koleś podchodzi i pyta się mnie czy chce zabrać dysk twardy- ja potwierdzam bo tak się umówiłem przez tel. przynosi jakiś śrubokręt odwraca lapka do góry odkręca 2 śrubki i zaczyna zrywać tą klapkę :shocked: :shocked: :shocked: cały się trzęsie z wysiłku rwie na siłe a klapka nie puszcza ja już cały spocony - fajny serwis zaraz laptop się rozpadnie na pół sobie myśle... po czym facet wpadł na genialny pomysł - że trzeba wpierw baterie wyjąć .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

MASAKRA JEDNYM SŁOWEM :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ojojoj bidulku :P

ej to co to dzisiaj na spocie nie będzie VAGowania? :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

Opublikowano

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

jak dla Ciebie 100 zł i kista browarów bo żeś ze Sosnowca :polew:

Opublikowano

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

jak dla Ciebie 100 zł i kista browarów bo żeś ze Sosnowca :polew:

usz ty hanysie jeden za kare sosnowiec zrobi swoje spoty w plazie będziemy mieć cieplej :evil:

Opublikowano

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

jak dla Ciebie 100 zł i kista browarów bo żeś ze Sosnowca :polew:

:bla:

szczegóły ustalimy na spocie :baseball:

:wink4:

Opublikowano

Oko bo dostaniesz w oko :vava:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 12:15_________________________________________________

no pojawie sie pojawie :kox:, nawet zone wezme :decayed:

:shocked:

HEHEHE :baseball: :baseball: :baseball:

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

jak dla Ciebie 100 zł i kista browarów bo żeś ze Sosnowca :polew:

masz coś do zagłebiaków??

Miszka grabisz sobie :sex:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

a mosz już furacza ? bo nic sie nie pochwaliłeś ? :decayed:
Opublikowano

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

a mosz już furacza ? bo nic sie nie pochwaliłeś ? :decayed:

kędzior chce samego siebie zvagować :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:17_________________________________________________Po niedzieli cały czas mu błąd wyskakuje :gwizdanie:

Opublikowano

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

a mosz już furacza ? bo nic sie nie pochwaliłeś ? :decayed:

tego mojego kolege byśmy podpieli pod koputra,

yyy niby dzisiaj ma być gotowe do odbioru... koło 14 będę dzwonił a co chcesz się przejechać do JZ ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

SZO to są żory ? bo spotkałem avanta z naklepką na klapie :) i odmrugał :wink4:

Opublikowano

Oko hehe to chyba Miszke trzeba będzie zapiąć na VAGa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie weźcie dzisiaj na spocisza lapka i kabelek :wink4:

a mosz już furacza ? bo nic sie nie pochwaliłeś ? :decayed:

tego mojego kolege byśmy podpieli pod koputra,

yyy niby dzisiaj ma być gotowe do odbioru... koło 14 będę dzwonił a co chcesz się przejechać do JZ ? :naughty:

ja moge wziąć komputra, do SJZ sie nie wybieram , bo z miszką sie ustawiłem i jeszcze mam robote w SK :wink4:

ale bym chciał posłuchać jak rzęzi :decayed:

Opublikowano

Oko hehe to chyba Miszke trzeba będzie zapiąć na VAGa :decayed:

:polew: :polew: :polew:

nie wiem czy mu się należy. raz przyjedzie na spota zvagują go i już się nie pojawi do następnych problemów :nabijasie:

_______________

[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:20_________________________________________________Panowie szybo róbmy 900 bo muszę bo roboty wracać :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor to weź lapa niech jeszcze ktoś weźmie kabelek i będzie git hehe

tak to są żory Keżor następnym razem :szukaj::polew:

nom może się uda żebyś dzisiaj posłuchać jak pierdzi V-ka :tongue4:

Oko jak byś zapiął Miszke to by się chłopak bardzo ucieszył :naughty:

Opublikowano

Oko jak byś zapiął Miszke to by się chłopak bardzo ucieszył :naughty:

:sick3:

jak by był trochę ładniejszy ...

:polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:26_________________________________________________Zauważyłeś że przestał się odzywać :mysli:

Chyba się rozmarzył :shocked:

:polew:

Opublikowano

hehe pewnie poszedł sobie zakupić jakiś żel lub inne smarowidło :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.