Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na gliwickie poslalem pw do Mirona, ogolnopolski troche drogo jak dla mnie, mam duzo innych kosztow :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

15tys i ci szkoda wydać parę groszy na ogólnopolski, cho Miszka będzie ciekawie :gwizdanie:

Opublikowano

różowemu ładnie odbija :naughty:

Opublikowano

różowemu ładnie odbija :naughty:

hehe wczuł się w rolę :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

różowemu ładnie odbija :naughty:

jak zwykle
Opublikowano

różowemu ładnie odbija :naughty:

jak zwykle

tak to już jest z tym kolorkiem :polew: popatrz na Pucka też za normalny to on niejest :polew:

Opublikowano

różowemu ładnie odbija :naughty:

jak zwykle

tak to już jest z tym kolorkiem :polew: popatrz na Pucka też za normalny to on niejest :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

różowemu ładnie odbija :naughty:

jak zwykle

tak to już jest z tym kolorkiem :polew: popatrz na Pucka też za normalny to on niejest :polew:

:polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

szkoda że pojechał do pracy bo bym mu trochę śrubę poprzykręcał :decayed:

panowie kto ma piwko? :naughty:

Opublikowano

szkoda że pojechał do pracy bo bym mu trochę śrubę poprzykręcał :decayed:

panowie kto ma piwko? :naughty:

ja mam, ale dzisiaj mam pazue :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda że pojechał do pracy bo bym mu trochę śrubę poprzykręcał :decayed:

panowie kto ma piwko? :naughty:

tez mam ale jeszcze auto nie odwiezione wiec pozniej :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda że pojechał do pracy bo bym mu trochę śrubę poprzykręcał :decayed:

panowie kto ma piwko? :naughty:

ja mam, ale dzisiaj mam pazue :gwizdanie:

pauza się tylko liczy 5minut jak się o niej powie :tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:51_________________________________________________

szkoda że pojechał do pracy bo bym mu trochę śrubę poprzykręcał :decayed:

panowie kto ma piwko? :naughty:

tez mam ale jeszcze auto nie odwiezione wiec pozniej :gwizdanie:

nom to szybciutko zawieź furę i działamy :naughty:

Opublikowano

kurna felek kartofelek ja mam, już 2 wal;e bo mnie w robocie tak wk***iają że masakra, 200 maili dzienie i wszystkie na już, a człowiek jeszcze musi inne rzeczy robić :wallbash:

Opublikowano

szkoda że pojechał do pracy bo bym mu trochę śrubę poprzykręcał :decayed:

panowie kto ma piwko? :naughty:

ja mam, ale dzisiaj mam pazue :gwizdanie:

pauza się tylko liczy 5minut jak się o niej powie :tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:51_________________________________________________

szkoda że pojechał do pracy bo bym mu trochę śrubę poprzykręcał :decayed:

panowie kto ma piwko? :naughty:

tez mam ale jeszcze auto nie odwiezione wiec pozniej :gwizdanie:

nom to szybciutko zawieź furę i działamy :naughty:

no chyba mnie przekonujesz powoli :naughty:

Opublikowano

kurna felek kartofelek ja mam, już 2 wal;e bo mnie w robocie tak wk***ją że masakra, 200 maili dzienie i wszystkie na już, a człowiek jeszcze musi inne rzeczy robić :wallbash:

ale 15tys na miecha masz więc wiesz...

Opublikowano

Diman to dymaj :polew:

Opublikowano

Diman to dymaj :polew:

spoko to spadam zara wroce :gwizdanie:

Opublikowano

pijoki :tongue4:

Opublikowano

Diman to dymaj :polew:

spoko to spadam zara wroce :gwizdanie:

czekamy :wink4:

pijoki :tongue4:

odezwał się ten co niepije :kox:

Opublikowano

Diman to dymaj :polew:

spoko to spadam zara wroce :gwizdanie:

czekamy :wink4:

pijoki :tongue4:

odezwał się ten co niepije :kox:

ja nie pamietam jak piwo smakuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.