Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znowu stacja BP :polew: :polew: :polew:

hehe no co źle było ? :kox::naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znowu stacja BP :polew: :polew: :polew:

hehe no co źle było ? :kox::naughty: :naughty:

Gdyby było źle to bym nie proponował ponownie :decayed:
Opublikowano

Znowu stacja BP :polew: :polew: :polew:

hehe no co źle było ? :kox::naughty: :naughty:

Gdyby było źle to bym nie proponował ponownie :decayed:

kurde no poszedłbym ale kurde jutro do pracy trzeba, a wiem że jak poleze na imprezę to jutro niema mowy żebym do roboty dotarł hehe :gwizdanie:

Opublikowano

Znowu stacja BP :polew: :polew: :polew:

hehe no co źle było ? :kox::naughty: :naughty:

Gdyby było źle to bym nie proponował ponownie :decayed:

kurde no poszedłbym ale kurde jutro do pracy trzeba, a wiem że jak poleze na imprezę to jutro niema mowy żebym do roboty dotarł hehe :gwizdanie:

A kto mówi o dzisiejszym dniu. Ja zaraz do roboty się zwijam. Także narazie panowie :hi:
Opublikowano

stanley co z tym tankowaniem kombinujemy cos jutro czy odpuszczamy :mysli:

masz moj nr -> dzwoń :)

Kanar był dzisiaj, nalełem mu pod korek :)

jestem jutro w robocie do 15, w sobote do 14

Opublikowano

Bulczas współczucia :hi:

Opublikowano

Bulczas współczucia :hi:

Bulczas współczucia :hi:

Opublikowano

Bulczas współczucia :hi:

Bulczas współczucia :hi:

Stanley to może się napijemy zdrowie za Rafała? :decayed:

Opublikowano

Bulczas współczucia :hi:

Może dziś będzie trochę luzu to jakieś piwko walniemy z kumplami :naughty:
Opublikowano

Bulczas współczucia :hi:

Bulczas współczucia :hi:

Stanley to może się napijemy zdrowie za Rafała? :decayed:

no to bęc, ja mam tyskie :decayed:

Opublikowano

Bulczas współczucia :hi:

Bulczas współczucia :hi:

Stanley to może się napijemy zdrowie za Rafała? :decayed:

no to bęc, ja mam tyskie :decayed:

no to gibam do lodówy po żubera :kox:

Bulczas współczucia :hi:

Może dziś będzie trochę luzu to jakieś piwko walniemy z kumplami :naughty:

alkohol szkodzi lepiej niepij :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Bulczas współczucia :hi:

Bulczas współczucia :hi:

Stanley to może się napijemy zdrowie za Rafała? :decayed:

no to bęc, ja mam tyskie :decayed:

no to gibam do lodówy po żubera :kox:

Bulczas współczucia :hi:

Może dziś będzie trochę luzu to jakieś piwko walniemy z kumplami :naughty:

alkohol szkodzi lepiej niepij :gwizdanie: :polew: :polew:

Ty o tym coś wiesz :polew: :polew:
Opublikowano

Ty o tym coś wiesz :polew: :polew:

hehe tak czytałem kiedyś na ten temat i pare osób mi o tym opowiadało :decayed:

Opublikowano

stanley co z tym tankowaniem kombinujemy cos jutro czy odpuszczamy :mysli:

masz moj nr -> dzwoń :)

Kanar był dzisiaj, nalełem mu pod korek :)

panowie czzby macie na zbyciu jakas zupe :ON: po ciekawej cenie :naughty:

jestem jutro w robocie do 15, w sobote do 14

Opublikowano

stanley co z tym tankowaniem kombinujemy cos jutro czy odpuszczamy :mysli:

masz moj nr -> dzwoń :)

Kanar był dzisiaj, nalełem mu pod korek :)

panowie czzby macie na zbyciu jakas zupe :ON: po ciekawej cenie :naughty:

jestem jutro w robocie do 15, w sobote do 14

gadaj ze stanleyem on ci opowie

Opublikowano

:hi:

ello ziomale

Opublikowano

:hi:

ello ziomale

siema ziomaluu :decayed:

Opublikowano

:hi:

ello ziomale

siema max

Opublikowano

stanley co z tym tankowaniem kombinujemy cos jutro czy odpuszczamy :mysli:

masz moj nr -> dzwoń :)

Kanar był dzisiaj, nalełem mu pod korek :)

panowie czzby macie na zbyciu jakas zupe :ON: po ciekawej cenie :naughty:

jestem jutro w robocie do 15, w sobote do 14

Piter a może byś się najpierw przywitał :bicz3: :tongue4::hi:

Opublikowano

:hi:

ello ziomale

ello ziomalu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.