Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek niemyśl tak bardzo bo ci żyłka pęknie :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:

siemka pracuś :hi:

nic niemów Puckowi :decayed:

tak choćbyś Ty wiedział :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 16:32_________________________________________________

Pucek niemyśl tak bardzo bo ci żyłka pęknie :polew:

czasem trzeba ruszyć te szare komóry :naughty:

Opublikowano

nom ja też niewiem :wink4: ale spokojnie z czasem się dowiemy :evil:

Opublikowano

:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:

siemka pracuś :hi:

nic niemów Puckowi :decayed:

Siema! :hi: No właśnie już mi się nie chce pracować i może zrobię sobie przerwę... :gwizdanie:

:kox: Zerkam to co chwilkę w przerwach między pracą i fajnie tu jak zawsze... :kox:

nie podlizuj się tylko pochwal się co to kupiłeś :naughty:

bo już nawet szperałem w Twoim temacie z B7 :>

:tongue4: :tongue4: Nie powiem... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a kiedy się pochwalisz? kiedy montaż? :decayed:

No nie wiem jak szybko się z tym uporam ale może wcześniej coś powiem... :wink4::tongue4:
Opublikowano

ku***a, cały czas ktoś do mnie wydzwania z zastrzeżonego :thumbdown: a ja z założenia nie odbieram zastrzeżonych i już mnie to irytuje , cały czas go odrzucam , a on cały czas dzwoni :kwasny:

to odbierz :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 14:18_________________________________________________a tak w ogóle to dlaczego nie odbierasz zastrzeżonych? :naughty:

bo zawsze to jest przedłużenie umowy na "atrakcyjnych" warunkach , albo jakaś sonda , albo inne ch*je-muje dzikie węże... :thumbdown:

niech wpadnie ten ktoś na za***isty pomysł i niech odstrzeży numer , albo niech napisze mi sms'a co chce :decayed:

do mnie też jakiś ch*uj dzwoni ale nigdy nie zdążę odebrać :disgust:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale jestem zmęczony to masakra jakaś :(

Opublikowano

nom ja też niewiem :wink4: ale spokojnie z czasem się dowiemy :evil:

No jak komuś się nudzi to może mi pomoże i będzie wiedział wcześniej...? :naughty::wink4:
Opublikowano

ale jestem zmęczony to masakra jakaś :(

po czym?

:tongue4:

kur..wa m*ć, w sobotę do roboty :disgust:

Opublikowano

nom ja też niewiem :wink4: ale spokojnie z czasem się dowiemy :evil:

No jak komuś się nudzi to może mi pomoże i będzie wiedział wcześniej...? :naughty::wink4:

niemam siły :wallbash:

ale jestem zmęczony to masakra jakaś :(

po czym?

:tongue4:

kur..wa m*ć, w sobotę do roboty :disgust:

stary przecież już 2 dni byłem w pracy :shocked:

uuuuu sobota no ale za to premie ci da wysoką :wink4:

Opublikowano

ale jestem zmęczony to masakra jakaś :(

Co Ty Kędzior wiesz o zmęczeniu... :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale jestem zmęczony to masakra jakaś :(

Co Ty Kędzior wiesz o zmęczeniu... :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dużo czytałem na ten temat więc wiem :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale jestem zmęczony to masakra jakaś :(

Co Ty Kędzior wiesz o zmęczeniu... :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dużo czytałem na ten temat więc wiem :tongue4::polew: :polew: :polew:

:good: Ja wczoraj byłem wy.eba.y jak sto ciu.ów... :kox: :kox:

Opublikowano

ale jestem zmęczony to masakra jakaś :(

Co Ty Kędzior wiesz o zmęczeniu... :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dużo czytałem na ten temat więc wiem :tongue4::polew: :polew: :polew:

:good: Ja wczoraj byłem wy.eba.y jak sto ciu.ów... :kox: :kox:

nom czasem tak już jest :confused4:

Opublikowano

o jest i nasza katowicka adrenalina :gwizdanie:n witam :hi:

Opublikowano

o jest i nasza katowicka adrenalina :gwizdanie:n witam :hi:

cze diman :hi:
Opublikowano

o jest i nasza katowicka adrenalina :gwizdanie:n witam :hi:

cze diman :hi:

siemano

Opublikowano

gdzie ta adrenalina?

zamiast pracować to się opie*rdeala :tongue4:

Opublikowano

o jest i nasza katowicka adrenalina :gwizdanie:n witam :hi:

cze diman :hi:

siemano

Co tam słychować:? Znowu się opier...?! :naughty:
Opublikowano

o jest i nasza katowicka adrenalina :gwizdanie:n witam :hi:

cze diman :hi:

siemano

Co tam słychować:? Znowu się opier...?! :naughty:

na Dimana Kaśka pracuje, tak jak Basia na mnie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.