Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arek teraz to mnie obraziłeś - nigdy nic takiego nie powiedziałem/napisałem

pamietam jakby to bylo dzis, po co mialbym to zmyslac :cool1: a obrazac nie mialem zamiaru nikogo :wink4:

jak już coś takiego pisałem to na bank w żartach - stary...............moją żonke tyle odchodzi co tu się pisze i wkleja że.................. :)

tak więc się nie krępuj :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Arek teraz to mnie obraziłeś - nigdy nic takiego nie powiedziałem/napisałem

pamietam jakby to bylo dzis, po co mialbym to zmyslac :cool1: a obrazac nie mialem zamiaru nikogo :wink4:

było coś takiego.. ale chyba w formie żartu... :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

dobra pany ja spadam nara :hi:

Opublikowano
Arek teraz to mnie obraziłeś - nigdy nic takiego nie powiedziałem/napisałem

pamietam jakby to bylo dzis, po co mialbym to zmyslac :cool1: a obrazac nie mialem zamiaru nikogo :wink4:

jak już coś takiego pisałem to na bank w żartach - stary...............moją żonke tyle odchodzi co tu się pisze i wkleja że.................. :)

tak więc się nie krępuj :)

Arek teraz to mnie obraziłeś - nigdy nic takiego nie powiedziałem/napisałem

pamietam jakby to bylo dzis, po co mialbym to zmyslac :cool1: a obrazac nie mialem zamiaru nikogo :wink4:

było coś takiego.. ale chyba w formie żartu... :mysli: :mysli: :mysli:

i teraz mi to mowicie :wallbash:

Opublikowano

dobra pany ja spadam nara :hi:

:hi:

Opublikowano

i teraz mi to mowicie :wallbash:

eśśśśśśśśśśśśśśśśśs to jeszcze się nie połapałeś :decayed:
Opublikowano

Arek - możesz nadrabiać wklejanie :decayed:

Opublikowano

Arek - możesz nadrabiać wklejanie :decayed:

Dorota pozwoliła :decayed:

Opublikowano

Czemu gadacie o Sg na Sk... chłopaki pomyślą, że są ważni :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

:good:

i teraz mi to mowicie :wallbash:

eśśśśśśśśśśśśśśśśśs to jeszcze się nie połapałeś :decayed:

teraz juz tak :>

Opublikowano

Czemu gadacie o Sg na Sk... chłopaki pomyślą, że są ważni :evil: :evil: :evil:

Dawno i nie prawda :wink4:

Opublikowano

Czemu gadacie o Sg na Sk... chłopaki pomyślą, że są ważni :evil: :evil: :evil:

a ja pomyslalem czemu spamowicze SG pisza na SK :>

Opublikowano

I nastała ciszaaaaa ..........

Opublikowano

:hi:

ale czarnuuuulaaaaaaa :kox: :kox: :kox:

no i jak ja mam iść spać? :polew:

Opublikowano

:hi:

I tym sposobem Pucek nie poszedł spać tylko wsiadł w swoje lansiarskie APU i pojechał wyrywać lachony :naughty: Ale niestety jak to zawsze bywa nie miał szczęścia i zamknął się w pokoju. Co robił w pokoju to już nikt nie wiem :polew: :polew:

Taka historyjka na dobranoc :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 09:32_________________________________________________Wczoraj nie mogłem się zalogować na forum :thumbdown:

Który mnie zblokował :baseball: :baseball:

Opublikowano

:hi:

I tym sposobem Pucek nie poszedł spać tylko wsiadł w swoje lansiarskie APU i pojechał wyrywać lachony :naughty: Ale niestety jak to zawsze bywa nie miał szczęścia i zamknął się w pokoju. Co robił w pokoju to już nikt nie wiem :polew: :polew:

Taka historyjka na dobranoc :kox:

jak to nikt nie wie, wczoraj na gliwickich nam sie przyznal. w pokoju bawil sie pewnie VAGusiem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.