Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

:decayed: może nie jeżdże najwolniej , ale bezpiecznie :decayed: i już baaardzo dawno mandacisza nie dostam :cool1:

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

jak by nie szkoła to też bym mógł zawitać ale odpada niestety

Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

jedź za nim wiesz przeważnie łapią pierwszego :gwizdanie:

Albo drugiego jak jadą VECTRĄ... :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior! CO z tym sępem? :mysli::kox:

no wiesz jak to z sępem jest... sępi :polew: :polew: :polew::wink4:

Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

:decayed: może nie jeżdże najwolniej , ale bezpiecznie :decayed: i już baaardzo dawno mandacisza nie dostam :cool1:

hehe bo cię dogonić niemogą żeby ci dać mandat :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

:decayed: może nie jeżdże najwolniej , ale bezpiecznie :decayed: i już baaardzo dawno mandacisza nie dostam :cool1:

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

na drogach które znam na przestrzał nie włączam :decayed: jak jade w trase to co innego :wink4:

często patrze w lustra i rozglądam sie , także tajniacy mnie nie zaskoczą :decayed:

odpukać :sex:

Opublikowano

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

Opublikowano

Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

:decayed: może nie jeżdże najwolniej , ale bezpiecznie :decayed: i już baaardzo dawno mandacisza nie dostam :cool1:

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

na drogach które znam na przestrzał nie włączam :decayed: jak jade w trase to co innego :wink4:

często patrze w lustra i rozglądam sie , także tajniacy mnie nie zaskoczą :decayed:

odpukać :sex:

Jak mnie zatrzymywali to nawet nie widziałem skąd się wzieli a też zawsze patrzę :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

chyba zamkne wątek , bo musze iść spać :kox: a chce być przy 1000stronce , ah ta władza :cwaniak1:

Opublikowano

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

Ale antena jest... :cool1:

:polew: :polew:

Opublikowano

kurde, ja spadam, bo mnie cos zmoglo nagle... narazicho! :hi:

Opublikowano

chyba zamkne wątek , bo musze iść spać :kox: a chce być przy 1000stronce , ah ta władza :cwaniak1:

Zamnkij a ja otworzę... :wink4: A poza tym do 1000 brakuje parę postów... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:19_________________________________________________

kurde, ja spadam, bo mnie cos zmoglo nagle... narazicho! :hi:

:hi: narta!
Opublikowano

chyba zamkne wątek , bo musze iść spać :kox: a chce być przy 1000stronce , ah ta władza :cwaniak1:

tylko spróbuj :bicz:

narka Baqu :hi:

Opublikowano

kurde, ja spadam, bo mnie cos zmoglo nagle... narazicho! :hi:

:hi:

chyba zamkne wątek , bo musze iść spać :kox: a chce być przy 1000stronce , ah ta władza :cwaniak1:

Zamnkij a ja otworzę... :wink4: A poza tym do 1000 brakuje parę postów... :gwizdanie

Nie damy rady do 1000 :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

:polew: :polew:

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

Ale antena jest... :cool1:

:polew: :polew:

:banned: ?

w planach mam zmiane anteny na bardziej cichociemną :)

Nara Baq'u

Opublikowano

chyba zamkne wątek , bo musze iść spać :kox: a chce być przy 1000stronce , ah ta władza :cwaniak1:

tylko spróbuj :bicz:

narka Baqu :hi:

Damy radę Kędzior! :naughty::kox:
Opublikowano

Akjam masz władzę ? :naughty: nic się niechwaliłeś :polew:

Opublikowano

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

:polew: :polew:

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

Ale antena jest... :cool1:

:polew: :polew:

:banned: ?

w planach mam zmiane anteny na bardziej cichociemną :)

Nara Baq'u

2 metrową? :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

:polew: :polew:

Czy ja mówie że jeździsz jak wariat :decayed: To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB :naughty:

haha :polew: nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:

Ale antena jest... :cool1:

:polew: :polew:

:banned: ?

w planach mam zmiane anteny na bardziej cichociemną :)

Nara Baq'u

2 metrową? :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Lepiej 2,99

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

2 metrową? :wink4:

:polew: :polew: :polew:

:decayed: 2,5m , ale cieńszy drut :polew:
Opublikowano

hehe :polew: :polew: :polew: jutro Keżor przyjedzie bez anteny :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.