Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

E E E , tobie nie wolno tak pisać :bicz: ehh ta blondi w mini to ehhh :sexinbed::decayed:

taa racja :good: my z Keżorem możemy sobie pozwolić a ty już masz kobiete :tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:46_________________________________________________

Brunetki mnie nie krecą :polew: :polew:

a mnie kręcą wszystkie byle by zgrabna figurkę miała :rolleyes:

To jedź do burdelu tam do wyboru do koloru i każda Cię będzie chciała :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta blondi w mini to ehhh :sexinbed:

E E E , tobie nie wolno tak pisać :bicz: ehh ta blondi w mini to ehhh :sexinbed::decayed:

taa racja :good: my z Keżorem możemy sobie pozwolić a ty już masz kobiete :tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:46_________________________________________________

Brunetki mnie nie krecą :polew: :polew:

a mnie kręcą wszystkie byle by zgrabna figurkę miała :rolleyes:

To jedź do burdelu tam do wyboru do koloru i każda Cię będzie chciała :polew: :polew:

Jak będziesz miał kasę... :wink4: :wink4:
Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

Idziemy na całość :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:51_________________________________________________To jakieś fatum :mysli:
Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

:good: Kędzior gdzieś uciekł na chwilę bo udziela się chyba na technicznym... :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Jak będziesz miał kasę... :wink4: :wink4:

i tu jest problem :confused4:

To jedź do burdelu tam do wyboru do koloru i każda Cię będzie chciała :polew: :polew:

jestem zbyt młody i zbyt ... no ok jestem poprostu zbyt młody żeby za to płacić :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

Idziemy na całość :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:51_________________________________________________To jakieś fatum :mysli:

Przecież i tak się zadeklarowałeś, że stawiasz na 1000 więc spoko... :cool1::good: :good: :good:
Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

Idziemy na całość :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:51_________________________________________________To jakieś fatum :mysli:

nie, po prostu - STAWIASZ :decayed:

Dla Ciebie Lech FREE :polew: :polew:
Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

:good: Kędzior gdzieś uciekł na chwilę bo udziela się chyba na technicznym... :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4:

ta ja i techniczny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

:good: Kędzior gdzieś uciekł na chwilę bo udziela się chyba na technicznym... :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4:

ta ja i techniczny :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

:good: Kędzior gdzieś uciekł na chwilę bo udziela się chyba na technicznym... :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4:

albo się uciszył bo dzisiaj jeszcze mu nie pojechałem :polew:

dzisiaj jest dzień dobroci więc cię też nawet niemam ochoty zaczepić chociaż mnie trochę korciło na gliwickich gdy robiłeś dymek :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

Idziemy na całość :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:51_________________________________________________To jakieś fatum :mysli:

nie, po prostu - STAWIASZ :decayed:

Dla Ciebie Lech FREE :polew: :polew:

dla mnie to finlandia...piwo średnio mi podchodzi :naughty:

A może być finlandia z biedronki :decayed:
Opublikowano

dla mnie to finlandia...piwo średnio mi podchodzi :naughty:

też wolę wódeczkę niż browarki :naughty:

Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

:good: Kędzior gdzieś uciekł na chwilę bo udziela się chyba na technicznym... :mysli:

:wink4: :wink4: :wink4:

albo się uciszył bo dzisiaj jeszcze mu nie pojechałem :polew:

dzisiaj jest dzień dobroci więc cię też nawet niemam ochoty zaczepić chociaż mnie trochę korciło na gliwickich gdy robiłeś dymek :gwizdanie: :wink4:

ja robiłem dymek?

no co Ty, znudziły mnie już te gejowskie docinki od SKYa :wink4:

Opublikowano

widzę że idziecie ostro w 1000 stronę :)

Idziemy na całość :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:51_________________________________________________To jakieś fatum :mysli:

nie, po prostu - STAWIASZ :decayed:

Dla Ciebie Lech FREE :polew: :polew:

dla mnie to finlandia...piwo średnio mi podchodzi :naughty:

A może być finlandia z biedronki :decayed:

W plastikowej butelce? :mysli:
Opublikowano

A gdzie prezes tak się zarzekał że chcę być przy 1000 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie prezes tak się zarzekał że chcę być przy 1000 :mysli:

i jest :decayed: a o 6 musze byc w laziskach :wallbash:
Opublikowano

Keżor napsiz coś jeszcze :polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor napsiz coś jeszcze :polew:

:polew:
Opublikowano

Dobra mięczaki niech wam będzie :gwizdanie: Prezes poszedł a powinien to on otworzyć tą stronę. Jako założyciel należy mu się to :wink4: AMEN :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.