Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale nie odbieram niektorych telefonów :wink4:

czyli np odemnie :polew: :polew: :polew:

Akjam weź się wkońcu do roboty :tongue4:

a ty co Miszka myślisz czy napić się kolejnego browara? :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli:

a ty co zawiesiłeś się ????

:polew: :polew:

Opublikowano

Akjam znowu na forum, zmowu się opierdala :tongue4:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 22:54_________________________________________________

:mysli:

a ty co zawiesiłeś się ????

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Max, rozwaliłeś mnie :good:

heheheehehehehehehehe

Opublikowano

no ale nie odbieram niektorych telefonów :wink4:

czyli np odemnie :polew: :polew: :polew:

Akjam weź się wkońcu do roboty :tongue4:

a ty co Miszka myślisz czy napić się kolejnego browara? :polew:

No dobra Kędzior! Idę jutro do pracy i koniec tego bo w marcu mam tylko z 9 zmian... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

Opublikowano
  • Autor
http://demotywatory.pl/1033991/Dobre-hobby :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no ale nie odbieram niektorych telefonów :wink4:

czyli np odemnie :polew: :polew: :polew:

Akjam weź się wkońcu do roboty :tongue4:

a ty co Miszka myślisz czy napić się kolejnego browara? :polew:

No dobra Kędzior! Idę jutro do pracy i koniec tego bo w marcu mam tylko z 9 zmian... :kox: :gwizdanie:

Akjam, a urlop już dla pracodowcy oddałeś?

pewnie wziąłeś kase za urlop na mody :naughty:

Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

nie :angry:

Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

No dobry, dobry! Właśnie wróciłem i coś słabo widzę... :gwizdanie:

no ale nie odbieram niektorych telefonów :wink4:

czyli np odemnie :polew: :polew: :polew:

Akjam weź się wkońcu do roboty :tongue4:

a ty co Miszka myślisz czy napić się kolejnego browara? :polew:

No dobra Kędzior! Idę jutro do pracy i koniec tego bo w marcu mam tylko z 9 zmian... :kox: :gwizdanie:

Akjam, a urlop już dla pracodowcy oddałeś?

pewnie wziąłeś kase za urlop na mody :naughty:

No pomysłów wiele i trzeba jakoś to wszystko poukładać! :kox::tongue4: Widzę, że Max w opisie ma jakieś doradztwo to może coś z nim pogadam? I Wy też pomyślcie... :mysli:

:wink4: :wink4:

Opublikowano

http://demotywatory.pl/1033991/Dobre-hobby :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

keżor ciebie zawsze dziwne rzeczy śmieszyły

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

nie :angry:

piwa się lepiej napij a nie będziesz mecze oglądał :decayed:

Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

nie :angry:

piwa się lepiej napij a nie będziesz mecze oglądał :decayed:

No właśnie piwko przy meczu jak miodzio... :naughty:
Opublikowano

akjam wyrezałeś te swoje fele ???

ile za nie dałeś bo nie pamiętam

miron ma jakieś do obchnięcia

Opublikowano
  • Autor

http://demotywatory.pl/1033991/Dobre-hobby :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

keżor ciebie zawsze dziwne rzeczy śmieszyły

:polew: :polew: :polew:

rozje**ło mnie to na łopatki :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

akjam wyrezałeś te swoje fele ???

ile za nie dałeś bo nie pamiętam

miron ma jakieś do obchnięcia

Teraz to ja mam inne rzeczy na głowie i felgami zajmę się później... :naughty::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

nie :angry:

piwa się lepiej napij a nie będziesz mecze oglądał :decayed:

sam sie napij ja chory jestem

a piłki to wogóle nie trawie no może jak te nasze patałachy grają żeby się powkurwiać

Opublikowano

panowie uważajcie :polew: my z Keżorem się jeszcze bronimy ale wy już jedną nogą za... :polew: :polew:

Opublikowano

meczyk widzieliście ? niezły czad :kox:

nie :angry:

piwa się lepiej napij a nie będziesz mecze oglądał :decayed:

sam sie napij ja chory jestem

a piłki to wogóle nie trawie no może jak te nasze patałachy grają żeby się powkurwiać

Max! Ale my mówimy o hokeju! :wink4: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

akjam wyrezałeś te swoje fele ???

ile za nie dałeś bo nie pamiętam

miron ma jakieś do obchnięcia

Teraz to ja mam inne rzeczy na głowie i felgami zajmę się później... :naughty::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

np???

coś taki tajemniczy nalato chyba 16 nie wrzucisz

Opublikowano

panowie uważajcie :polew: my z Keżorem się jeszcze bronimy ale wy już jedną nogą za... :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 23:10_________________________________________________

akjam wyrezałeś te swoje fele ???

ile za nie dałeś bo nie pamiętam

miron ma jakieś do obchnięcia

Teraz to ja mam inne rzeczy na głowie i felgami zajmę się później... :naughty::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

np???

coś taki tajemniczy nalato chyba 16 nie wrzucisz

W c**j pomysłów! :kox: :kox: :kox: P.S. Nie będę jeździł na 16ach... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.