Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...że niby starsza znaczy gorsza? :punish:

:wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...że niby starsza znaczy gorsza? :punish:

:wink4:

nie starsza... Kędzior wyraźnie zaznaczył, że jesteś "stara" :polew: :polew:
Opublikowano

"wyraźnie" to Ty sobie grabisz... :angry::cool1:

Opublikowano

...że niby starsza znaczy gorsza? :punish:

:wink4:

hehe nie no ja tego nienapisałem :tongue4:

:wink4:

Opublikowano

...że niby starsza znaczy gorsza? :punish:

:wink4:

To Kędzior zapomnij już o jakimkolwiek okładzie :polew: :polew:

Spadam do roboty trzymajcie się :hi:

Opublikowano

nie starsza... Kędzior wyraźnie zaznaczył, że jesteś "stara" :polew: :polew:

no niechciałbym być w twojej skórze jak cię Basia dorwie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 13:30_________________________________________________

...że niby starsza znaczy gorsza? :punish:

:wink4:

To Kędzior zapomnij już o jakimkolwiek okładzie :polew: :polew:

Spadam do roboty trzymajcie się :hi:

czyli będę choryy i choryy ;(

hehe miłej pracy :wink4:

Opublikowano

"wyraźnie" to Ty sobie grabisz... :angry::cool1:

hehe nie no ja tego nienapisałem :tongue4:

:wink4:

Nie nie wcale :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

"wyraźnie" to Ty sobie grabisz... :angry::cool1:

hehe nie no ja tego nienapisałem :tongue4:

:wink4:

Nie nie wcale :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu niepróbuj odwracać kota ogonem to tobie Adrenalina nastuka :polew: :polew:

Opublikowano

idę stąd :embarrassed:

chodź się przytul... :pociesz:

Krolu, odwołuje wszystko!!! < foch >

:tongue4:

Opublikowano

Krolu niepróbuj odwracać kota ogonem to tobie Adrenalina nastuka :polew: :polew:

Ja nie pisałem, że jest "stara" poza tym tak jak ja lubi reddsy, a ci co je piją - trzymają się razem :wink4::decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 13:34_________________________________________________

idę stąd :embarrassed:

chodź się przytul... :pociesz:

Krolu, odwołuje wszystko!!! < foch >

:tongue4:

źle mnie zrozumiałaś :disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano

juz ja tam swoje wiem... :przebiegly:

Opublikowano

Krolu niepróbuj odwracać kota ogonem to tobie Adrenalina nastuka :polew: :polew:

Ja nie pisałem, że jest "stara" poza tym tak jak ja lubi reddsy, a ci co je piją - trzymają się razem :wink4::decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 13:34_________________________________________________

idę stąd :embarrassed:

chodź się przytul... :pociesz:

Krolu, odwołuje wszystko!!! < foch >

:tongue4:

źle mnie zrozumiałaś :disgust: :disgust: :disgust:

hehe Krolu i tak już jesteś spalony :gwizdanie: i pamiętaj tylko winny się tłumaczy :naughty::kox:

:wink4:

Opublikowano

juz ja tam swoje wiem... :przebiegly:

eśśśśśśśśśśśśśśśśśss :thumbdown: :thumbdown:

przeczytaj jeszcze raz wszystko dokładnie i będzie jasne - ja tylko przetłumaczyłem post kędziora...

Opublikowano

juz ja tam swoje wiem... :przebiegly:

eśśśśśśśśśśśśśśśśśss :thumbdown: :thumbdown:

przeczytaj jeszcze raz wszystko dokładnie i będzie jasne - ja tylko przetłumaczyłem post kędziora...

lalalalal Krolu ma przesrane llalalala :kox:

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

juz ja tam swoje wiem... :przebiegly:

eśśśśśśśśśśśśśśśśśss :thumbdown: :thumbdown:

przeczytaj jeszcze raz wszystko dokładnie i będzie jasne - ja tylko przetłumaczyłem post kędziora...

lalalalal Krolu ma przesrane llalalala :kox:

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

:ssij:

Opublikowano

juz ja tam swoje wiem... :przebiegly:

eśśśśśśśśśśśśśśśśśss :thumbdown: :thumbdown:

przeczytaj jeszcze raz wszystko dokładnie i będzie jasne - ja tylko przetłumaczyłem post kędziora...

ja tam się jednak dopatruję Twojej własnej interpretacji... :tongue4:

zresztą co za różnica, i tak obaj macie przesrane. :kox:

Opublikowano

:ssij:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:decayed::wink4:

Opublikowano

juz ja tam swoje wiem... :przebiegly:

eśśśśśśśśśśśśśśśśśss :thumbdown: :thumbdown:

przeczytaj jeszcze raz wszystko dokładnie i będzie jasne - ja tylko przetłumaczyłem post kędziora...

ja tam się jednak dopatruję Twojej własnej interpretacji... :tongue4:

zresztą co za różnica, i tak obaj macie przesrane. :kox:

ale ja też piję reedsy - to może chociaż trochę mniej niż kędzior co ? :embarrassed:
Opublikowano

zresztą co za różnica, i tak obaj macie przesrane. :kox:

eno bez jaj że ja też ;( chorego będziesz biła? :decayed:

Opublikowano

zresztą co za różnica, i tak obaj macie przesrane. :kox:

eno bez jaj że ja też ;( chorego będziesz biła? :decayed:

nie, ja cię rozjadę :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.