Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

bardzom ciekaw z czego... :mysli:

Opublikowano

Tylko okłady z młodych piersi... :kox: :gwizdanie:

prawidłowo :good: to mnie się podoba

No inaczej być nie może! :kox: :kox:

no jak widzisz niektórzy mają inne zapędy ... :polew: :polew: :polew::wink4:

Fuuujjjj...

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

bardzom ciekaw z czego... :mysli:

:mysli:
Opublikowano

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

bardzom ciekaw z czego... :mysli:

może z młodych, zielonych ogórków :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

z gotówki w dużych nominałach , też tak mam :kox:
Opublikowano

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

z gotówki w dużych nominałach , też tak mam :kox:

oh yeah, bejbe!! :kox:

Opublikowano

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

z gotówki w dużych nominałach , też tak mam :kox:

oh yeah, bejbe!! :kox:

a Stanley narzeka że tak mało zarabia a teraz się wydało :decayed:

Opublikowano

co wy tak o tym biuście??

ja to bym tam wolała okłady z czegoś innego... :tongue4:

z gotówki w dużych nominałach , też tak mam :kox:

oh yeah, bejbe!! :kox:

zarabia dobrze tylko nie w az tak duzych nominalach jak by chciala :gwizdanie:

Opublikowano

okłada mnie piątakami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: prezesostwo
Opublikowano

okłada mnie piątakami :polew: :polew: :polew:

a to ci musi byc ciezko :decayed:

Opublikowano

okłada mnie piątakami :polew: :polew: :polew:

a to ci musi byc ciezko :decayed:

:polew: :polew: :polew:

NO chyba, że to Euro? :wink4:

Opublikowano

okłada mnie piątakami :polew: :polew: :polew:

a to ci musi byc ciezko :decayed:

:polew: :polew: :polew:

od początku było wiadomo że lekko nie będzie... :wink4:

Opublikowano

okłada mnie piątakami :polew: :polew: :polew:

a to ci musi byc ciezko :decayed:

:polew: :polew: :polew:

NO chyba, że to Euro? :wink4:

to nie zmienia faktu ze i tak jej ciezko :>

Opublikowano

okłada mnie piątakami :polew: :polew: :polew:

a to ci musi byc ciezko :decayed:

:polew: :polew: :polew:

NO chyba, że to Euro? :wink4:

to nie zmienia faktu ze i tak jej ciezko :>

Papier zawsze lżejszy od miedzi! :wink4::tongue4:
Opublikowano

:hi: prezesostwo

siema :>

byście się przywitali obiboki, a nie tylko mnie obgadywać :chytry:

Opublikowano

:hi: prezesostwo

:hi: wrzuć jakieś fajne fotki :decayed:

ciekawe jak Stanley to skomentuje :polew: :polew: :polew:

fak biere mnie gorączka :wallbash:

Opublikowano

:hi: prezesostwo

:hi: wrzuć jakieś fajne fotki :decayed:

ciekawe jak Stanley to skomentuje :polew: :polew: :polew:

fak biere mnie gorączka :wallbash:

to se ciachnij sznapsa :naughty:

Opublikowano

:hi: prezesostwo

:hi:
Opublikowano

:hi: prezesostwo

:hi: wrzuć jakieś fajne fotki :decayed:

ciekawe jak Stanley to skomentuje :polew: :polew: :polew:

fak biere mnie gorączka :wallbash:

oj, kędzior, bo przekroczysz granicę!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.