Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i dalej nic z tym okladem :thumbdown:

Arek wrzuć co jeszcze fajnego :slina:

przytulisz sie do monitora? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przyjedziesz po mnie??

co to za umawianie sie :cool1:Stanley jest juz zajety

:decayed:

Arek wrzuć co jeszcze fajnego

pozniej :wink4:

Opublikowano
przyjedziesz po mnie??

co to za umawianie sie :cool1:Stanley jest juz zajety

:decayed:

Arek wrzuć co jeszcze fajnego

pozniej :wink4:

jak grzeczne dziewczynki pójdą już spać... :tongue4:

Opublikowano

jak grzeczne dziewczynki pójdą już spać... :tongue4:

ty do takich nie nalezysz :tongue4:

przytulisz sie do monitora? :naughty:

nie bo jest zapaprany :polew: :polew: :polew:

No chwile mnie nie było i już jakaś fotka i Kędzior się rozmarzył... :kox::naughty:

tylko troszkę :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

Opublikowano

jak grzeczne dziewczynki pójdą już spać... :tongue4:

ty do takich nie nalezysz :tongue4:

przytulisz sie do monitora? :naughty:

nie bo jest zapaprany :polew: :polew: :polew:

No chwile mnie nie było i już jakaś fotka i Kędzior się rozmarzył... :kox::naughty:

tylko troszkę :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

zapaprany???

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zapaprany???

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają :polew: :polew: :polew:

hehe no coż zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: trzeba sobie jakoś radzić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Opublikowano
no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

no i znowu...

nie wiem czy go doczyścisz :wink4:

Opublikowano
no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli :tongue4:

Opublikowano
no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

;( ;( ;( :bag::embarrassed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli :tongue4:

no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zapaprany???

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają :polew: :polew: :polew:

hehe no coż zrobić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: trzeba sobie jakoś radzić :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

gdzie miszka ten śmieć jeden :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

tak tylko mówisz a pewnie po nocach śnisz o b7

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:35_________________________________________________

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

;( ;( ;( :bag::embarrassed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli :tongue4:

no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: :kox: :kox:

ello diman

nie załamój się ja się jeszcze wacham który jest lepszy

w ankiecie zagłosowałbym chyba na ciebie

:wink4:

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

a mnie avatar dimana wpędza w kompleksy :bag:

wiosna idzie a tu wszystko piętro niżej... :doh1:

Opublikowano

a mnie avatar dimana wpędza w kompleksy :bag:

wiosna idzie a tu wszystko piętro niżej... :doh1:

troche sportu* i wszystko wroci do normy :good:

*- jazda rezana B5 nie zalicza sie do tego

Opublikowano

a mnie avatar dimana wpędza w kompleksy :bag:

wiosna idzie a tu wszystko piętro niżej... :doh1:

no weź przestań :gwizdanie: :gwizdanie:

wiesz jak się odpowiada murzynce czy ma wielki zadek ???

TAK :wink4:

one nie mają kompleksów nic osobistego

Opublikowano

gdzie miszka ten śmieć jeden :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

tak tylko mówisz a pewnie po nocach śnisz o b7

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:35_________________________________________________

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

;( ;( ;( :bag::embarrassed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli :tongue4:

no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: :kox: :kox:

ello diman

nie załamój się ja się jeszcze wacham który jest lepszy

w ankiecie zagłosowałbym chyba na ciebie

:wink4:

dzieki :pociesz::dance:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:44_________________________________________________

a mnie avatar dimana wpędza w kompleksy :bag:

wiosna idzie a tu wszystko piętro niżej... :doh1:

nie martw sie jest wszystko w porzadku wiec luz :wink4:

Opublikowano

gdzie miszka ten śmieć jeden :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

tak tylko mówisz a pewnie po nocach śnisz o b7

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:35_________________________________________________

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

;( ;( ;( :bag::embarrassed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________

no w sumie sie nie dziwie skoro chłopcy takie foty wrzucają

:polew:

Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: :slina: :slina:

tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli :tongue4:

no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: :kox: :kox:

ello diman

nie załamój się ja się jeszcze wacham który jest lepszy

w ankiecie zagłosowałbym chyba na ciebie

:wink4:

dzieki :pociesz::dance:

jak tak popatrze to jednak zdecydowanie na ciebie :wink4:

Opublikowano

a mnie avatar dimana wpędza w kompleksy :bag:

wiosna idzie a tu wszystko piętro niżej... :doh1:

więcej sportu ze Stanleyem :gwizdanie:

Max a kiedy ty sobie dasz jakiegoś avatara? :decayed:

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.