Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe o mnie mowa :P wpadne dzisiaj do Chorzowa ;)

na fotki ?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tia ;)

Opublikowano

tia ;)

:good:
Opublikowano

a zapoda ktoś jakiś konkretny adres tej myjki do wklepania w navi?

Opublikowano

a zapoda ktoś jakiś konkretny adres tej myjki do wklepania w navi?

ul. Parkowa 20

41-500 Chorzów

Opublikowano

a zapoda ktoś jakiś konkretny adres tej myjki do wklepania w navi?

ul. Parkowa 20

41-500 Chorzów

Dziękówka ;)

no to dozobacczyska :))

Opublikowano

:hi:

ello

ja niestety juz się myłem

a i bro wciągnołem więc na sescje nie podlece

a w dodatku mam problem z parktronikiem

działa :>

nie działa :(

działa :>

nie działa :(

i tak ku..wa bez końca

i szukam na technicznym jakiś podpowiedzi :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ello

ja niestety juz się myłem

a i bro wciągnołem więc na sescje nie podlece

a w dodatku mam problem z parktronikiem

działa :>

nie działa :(

działa :>

nie działa :(

i tak ku..wa bez końca

i szukam na technicznym jakiś podpowiedzi :kwasny:

:hi: jak dla mnie to styki :mysli:
Opublikowano

:hi:

ello

ja niestety juz się myłem

a i bro wciągnołem więc na sescje nie podlece

a w dodatku mam problem z parktronikiem

działa :>

nie działa :(

działa :>

nie działa :(

i tak ku..wa bez końca

i szukam na technicznym jakiś podpowiedzi :kwasny:

:hi: jak dla mnie to styki :mysli:

powiem ci najprawdopodobniej tak

bo jak jest sucho to działa niech tylko popada d*pa

czuli zostaje mi zrzucić tylni zderzad i poczyściś wszystko

Opublikowano

:hi:

ello

ja niestety juz się myłem

a i bro wciągnołem więc na sescje nie podlece

a w dodatku mam problem z parktronikiem

działa :>

nie działa :(

działa :>

nie działa :(

i tak ku..wa bez końca

i szukam na technicznym jakiś podpowiedzi :kwasny:

:hi: jak dla mnie to styki :mysli:

powiem ci najprawdopodobniej tak

bo jak jest sucho to działa niech tylko popada pupa

czuli zostaje mi zrzucić tylni zderzad i poczyściś wszystko

się zachciało B7 :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

walimy coś pany dzisiaj? bo ja już wytrzymać niemogę :kox:

Opublikowano

walimy coś pany dzisiaj? bo ja już wytrzymać niemogę :kox:

Chyba już jesteś zdrowy :naughty: Jedziemy na chorzów a potem walniemy coś :drunk:
Opublikowano

walimy coś pany dzisiaj? bo ja już wytrzymać niemogę :kox:

Chyba już jesteś zdrowy :naughty: Jedziemy na chorzów a potem walniemy coś :drunk:

nie no trzyma mnie jeszcze ale k**wa ileż można niepić :gwizdanie: :gwizdanie:

jak na chorzów napisz jakieś szczegóły :naughty:

Opublikowano

walimy coś pany dzisiaj? bo ja już wytrzymać niemogę :kox:

Chyba już jesteś zdrowy :naughty: Jedziemy na chorzów a potem walniemy coś :drunk:

nie no trzyma mnie jeszcze ale ku***a ileż można niepić :gwizdanie: :gwizdanie:

jak na chorzów napisz jakieś szczegóły :naughty:

No Keżor, Krolu jadą robić jakieś foty. Nie czytałeś strony wcześniej lub dwóch :gwizdanie: o 21 się zbierają
Opublikowano

ja też jadę na sesję :decayed:

Opublikowano

noi co jedziemy do nich czy jak? na 2 auta czy 1 jedziemy o takie szczegóły mi chodziło :gwizdanie:

Opublikowano

Bierz swoje padło chcę usłyszeć jak to chodzi. To 20:40 jestem pod Twoim blokiem oki :wink4:

Opublikowano

Bierz swoje padło chcę usłyszeć jak to chodzi. To 20:40 jestem pod Twoim blokiem oki :wink4:

:good:

Opublikowano

skad lecicie z SO ??

Opublikowano

Bierz swoje padło chcę usłyszeć jak to chodzi. To 20:40 jestem pod Twoim blokiem oki :wink4:

ok[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 20:36_________________________________________________

skad lecicie z SO ??

z pogoni

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.