Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kędzior, a z takich okład by Ci pasował?

6MI0i.jpg

komu by nie pasował ? :slina:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 15:12_________________________________________________robimy coś dziś :kox: ?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jutro z rańca jadę na Wrocław więc alko wieczór odpada :no::confused4:

Opublikowano

:hi: Hej wszystkim!

Kędzior gratki zaliczenia i tego, że pojechałeś! :naughty: A z tą babką co nie umie liczyć to szkoda gadać! CO tam się działo w SG? :mysli: Właśnie widziałem jak diman wpadł po 3ej na Gliwice i się pozegnał po spocie... :mysli::kox:

no spot sie przeniósł do spiża :kox: ale jak dobrze pamiętam to w doma byłem o 4tej :decayed:

o proszę... :kox:

Kędzior, a z takich okład by Ci pasował?

6MI0i.jpg

Mogę być dla nich nawet chory... :wink4::naughty:
Opublikowano

robię sporo km miesięcznie, a na tak dużych kołach to chyba szybciej zużywa się zawieszenie :mysli:

Opublikowano

robię sporo km miesięcznie, a na tak dużych kołach to chyba szybciej zużywa się zawieszenie :mysli:

Tez tak słyszałem ale to może jakiś mit? :mysli::wink4: Gdzieś widziałem wątek 18ek w AVANtach B5... Jak nawet na takich jeżdżą to nie może być tak źle! :good:

P.S. Spadam na jakieś zakupy. :kox:

Opublikowano
  • Autor

jadymy wieczorem z Krolem na sesje nocną :decayed:

jeszcze dokładnie nie wiem o której , ale pewnie spotkamy sie na myjce przy markecie w chorzowskim parku (bezdotyk)

pisze sie ktuś ? :naughty:

Opublikowano

:hi:

ja po zakupach, flaszeczka w zamrażarce, znajomki zaraz wpadną i się szykuje małe k.o :>

Stan bier 17 spoko dasz rade ja też w c**j jeździłem swoją nawet na 17 i dawało radę, tragiedia jest na początku jak kierą chcesz obrócić a nie idzie, później już się przyzwyczaisz i znów to zauważysz jak wskoczysz na zimowe 15 :naughty:

ale ile cycuszków zgarniesz do furki na takie 17 :kox:

:polew:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 18:06_________________________________________________ja odpadam, nie mam furki i mam już % w sobie :confused4:

Opublikowano

:hi:

ja po zakupach, flaszeczka w zamrażarce, znajomki zaraz wpadną i się szykuje małe k.o :>

Stan bier 17 spoko dasz rade ja też w ch***j jeździłem swoją nawet na 17 i dawało radę, tragiedia jest na początku jak kierą chcesz obrócić a nie idzie, później już się przyzwyczaisz i znów to zauważysz jak wskoczysz na zimowe 15 :naughty:

ale ile cycuszków zgarniesz do furki na takie 17 :kox:

:polew:

dwa napewno :good:

keżor, a o której chcecie mniej więcej jechać bo stan by sie pisał...

Opublikowano
  • Autor

keżor, a o której chcecie mniej więcej jechać bo stan by sie pisał...

Krolu teraz idzie na rower , także pewnie koło 21 :wink4:

a tyś jego adwokatka , wpuść go na kompa :decayed:

ja odpadam, nie mam furki i mam już % w sobie :confused4:

jeszcze Ci to maluje ? :gwizdanie: to kedy odbierasz furacza? :naughty:
Opublikowano

ja siedze w robocie a on gdzies błądzi :tongue4:

jakby coś to zadzwoni do Ciebie...

Opublikowano
  • Autor

ja siedze w robocie a on gdzies błądzi :tongue4:

jakby coś to zadzwoni do Ciebie...

ok , a czemu kończysz większość zdań wielokropkiem ?
Opublikowano

ja siedze w robocie a on gdzies błądzi :tongue4:

jakby coś to zadzwoni do Ciebie...

ok , a czemu kończysz większość zdań wielokropkiem ?

hehehe, nie wiem

to chyba znaczy 'jeszcze z Tobą nie skończyłam' :wink4:

Opublikowano

keżor, a o której chcecie mniej więcej jechać bo stan by sie pisał...

Krolu teraz idzie na rower , także pewnie koło 21 :wink4:

a tyś jego adwokatka , wpuść go na kompa :decayed:

ja odpadam, nie mam furki i mam już % w sobie :confused4:

jeszcze Ci to maluje ? :gwizdanie: to kedy odbierasz furacza? :naughty:

Krolu jest niezmordowany, ale też musze oczyścić swój rower

Keżor no maluje mi ten gościu jeszcze, w czwartek mu zawiozłem furke ...a Ty go wogóle znasz ?

czy tylko z widzenia :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

keżor, a o której chcecie mniej więcej jechać bo stan by sie pisał...

Krolu teraz idzie na rower , także pewnie koło 21 :wink4:

a tyś jego adwokatka , wpuść go na kompa :decayed:

ja odpadam, nie mam furki i mam już % w sobie :confused4:

jeszcze Ci to maluje ? :gwizdanie: to kedy odbierasz furacza? :naughty:

Krolu jest niezmordowany, ale też musze oczyścić swój rower

Keżor no maluje mi ten gościu jeszcze, w czwartek mu zawiozłem furke ...a Ty go wogóle znasz ?

czy tylko z widzenia :polew: :polew:

no znam go tyle co mi fure malował :tongue4: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 18:25_________________________________________________

ja siedze w robocie a on gdzies błądzi :tongue4:

jakby coś to zadzwoni do Ciebie...

ok , a czemu kończysz większość zdań wielokropkiem ?

hehehe, nie wiem

to chyba znaczy 'jeszcze z Tobą nie skończyłam' :wink4:

albo "whatever" :wink4:
Opublikowano

k**wa jakiś talib się na nas czai, ja zdupcam, narka, wrzućcie foty na forum później przeca po to jest ten wątek ze zdjęciami :good:

Opublikowano

hehehe o mnie mowa :P wpadne dzisiaj do Chorzowa ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.