Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u nas nuuudy...

Ale nie będe więcej pisał bo za dużo tu macie stron :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

"tam każda w deche z uśmiechem chce mieć co wspominać " :sexinbed:

Opublikowano

Keżor "Ziomek prosta sprawa jest jedziemy do Lublina

Tam ostra zabawa wręcz każda się wypina" :naughty:

3oda Kru :radocha:

czambalimbe wymiata hehe nr1 jak nic z nuty dla mnie :dance: :dance: chce to jutro u ciebie usłyszeć na spocie z radyjka :decayed:

u nas nuuudy...

Ale nie będe więcej pisał bo za dużo tu macie stron :decayed:

hehe widzę że przyjąłeś taktyke Mirona :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:53_________________________________________________tekst który mnie łamie

"Byłem ostatnio na dwa week u brata w United Kingdom

Wypiłem dużo beer i wybiłem lots of window

Goniła mnie security pełną parą

Miałem ryj obity because się im udało

Anyway przeżyłem tam ziom great chwile

Się nie nudziłem for so good się bawiłem"

Opublikowano

a co tu się wyprawia??

dobry wieczór :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ale yhyhyhy tez wymiata :yeah:

Opublikowano

a co tu się wyprawia??

dobry wieczór :notworthy:

:bry: A nuda... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

a co tu się wyprawia??

dobry wieczór :notworthy:

a to co zwykle , WDK :tongue4:

:hi:

Opublikowano

a co tu się wyprawia??

dobry wieczór :notworthy:

:bry: A nuda... :wink4:

no jak sie w robocie siedzi :tongue4:

Opublikowano

ale yhyhyhy tez wymiata :yeah:

nom też ale czambalimbe mnie bardziej luzuje :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przydało by mi sie teraz konto na NK :disgust: najlepiej z fotkami mojej fury :polew:

Opublikowano

hehehe, trzeba było likwidować?? :wink4:

Opublikowano

ku***a , chce do spiża :banan1:

wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

przydało by mi sie teraz konto na NK :disgust: najlepiej z fotkami mojej fury :polew:

muhehe podryw na furę ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś na spocie wam mówiłem o tym kawale , jest w pytka :polew: :polew:

Opublikowano

ku***a , chce do spiża :banan1:

wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

czyli jednak sroda :mysli: to juz pewniak

Opublikowano

a co tu się wyprawia??

dobry wieczór :notworthy:

:bry: A nuda... :wink4:

no jak sie w robocie siedzi :tongue4:

Jak to w robocie... :wink4:
Opublikowano

ku***a , chce do spiża :banan1:

wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

czyli jednak sroda :mysli: to juz pewniak

a jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

przydało by mi sie teraz konto na NK :disgust: najlepiej z fotkami mojej fury :polew:

muhehe podryw na furę ? :cool1:

:decayed:

ku***a , chce do spiża :banan1:

wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

okej :buhaha:

hehehe, trzeba było likwidować?? :wink4:

miałem narzeczoną :przebiegly: to po co mi było konto ? :wink4: a teraz by sie na bank coś samo wyhaczyło :kox:
Opublikowano

Krolu będziesz jutro ze sprzętem? Świeci mi się AIRBAG. :disgust:

Opublikowano

kiedyś na spocie wam mówiłem o tym kawale , jest w pytka :polew: :polew:

dobre hehehehe :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.