Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

:no: jest piekny :slina:

...i mnie podnieca :wstydliwy:

:tongue4:

:blink:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max podobno się ostatnio pytali o ciebie w maku kelnerzy dlaczego nieprzyjechałeś :gwizdanie:

no pytali o Papuśnego :kox:

buhehehe rozjeba*es mnie tym mueheheh :polew: :polew: :polew: :polew:

...i mnie podnieca :wstydliwy:

:tongue4:

hehe opowiedz nam o tym więcej :slina::polew:

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

:no: jest piekny :slina:

...i mnie podnieca :wstydliwy:

:tongue4:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

a chodzi ci o coś :cool1:

z czegoś trzeba żyć :gwizdanie:

o to, że napisałeś, że PROFESJONALNE :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

:no: jest piekny :slina:

...i mnie podnieca :wstydliwy:

:tongue4:

:blink: :blink:
Opublikowano

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

a chodzi ci o coś :cool1:

z czegoś trzeba żyć :gwizdanie:

wkońcu się przyznałeś że jesteś grubo kasiasty :cool1::decayed:

Opublikowano

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

wczoraj z tego brechtałem :polew:

żebyś się k**wa nie zaksztucił przypadkiem

od tego śmiechu

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

wczoraj z tego brechtałem :polew:

żebyś się ku***a nie zaksztucił przypadkiem

od tego śmiechu

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja z tego non stop brechtam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

to ja sobie zrobię - potrzebujesz płytek do łazienki :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

wczoraj z tego brechtałem :polew:

żebyś się ku***a nie zaksztucił przypadkiem

od tego śmiechu

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja z tego non stop brechtam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

noo , normalnie jak można jeździć B4 90KM + LPG :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

wczoraj z tego brechtałem :polew:

żebyś się ku***a nie zaksztucił przypadkiem

od tego śmiechu

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja z tego non stop brechtam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

noo , normalnie jak można jeździć B4 90KM + LPG :polew: :polew: :polew: :polew:

a później b6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a później b6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

b6 jak b6 ale b7 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to ja sobie zrobię - potrzebujesz płytek do łazienki :gwizdanie: :gwizdanie:

to podpisz pod tym jeszcze "jak je juz kupisz to zglos sie do dimana to ci je polozy" :naughty:

Opublikowano

a później b6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

b6 jak b6 ale b7 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wiecie jaki jest ulubiony kawał Mirona ?

Opublikowano

to ja sobie zrobię - potrzebujesz płytek do łazienki :gwizdanie: :gwizdanie:

to podpisz pod tym jeszcze "jak je juz kupisz to zglos sie do dimana to ci je polozy" :naughty:

kładziesz kafle ?

Opublikowano

wiecie jaki jest ulubiony kawał Mirona ?

dajesz

Opublikowano

wiecie jaki jest ulubiony kawał Mirona ?

dawej

Opublikowano

wiecie jaki jest ulubiony kawał Mirona ?

dajesz

:mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

ide se odlać ;]

:closed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________śmieszny nie ? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.