Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zwykle ciężki wybór

to tylko drukarka :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zwykle ciężki wybór

to tylko drukarka :wink4:

to nie jest zwykła drukarka to kombajna drukujacy :polew::wink4:

Opublikowano

jeżeli sprzedam moje koła za 850 zł to dobra cena?

4DsoS.jpg

ke3g0.jpg

Opublikowano

jeżeli sprzedam moje koła za 850 zł to dobra cena?

4DsoS.jpg

ke3g0.jpg

Myślę że dobra :good:
Opublikowano

a ja niewiem

Opublikowano

Ja też nie wiem. :naughty: :naughty:

P.S. bry: drugi raz... Właśnie wrzuciłem sobie włącznik świateł z funckją AUTO! :naughty:

Opublikowano

:hi:

siemano spamerzy

Opublikowano

Ja też nie wiem. :naughty: :naughty:

P.S. bry: drugi raz... Właśnie wrzuciłem sobie włącznik świateł z funckją AUTO! :naughty:

:hi:

Ty jesteś talent... :naughty:

Akjam, napisz do "jejacek" w sprawie kufateca :wink4:

Opublikowano

Ja też nie wiem. :naughty: :naughty:

P.S. bry: drugi raz... Właśnie wrzuciłem sobie włącznik świateł z funckją AUTO! :naughty:

jeszcze trochę to tak porezasz furę że będziesz w niej miał prysznic i kibelek i łóżko tam wstawisz :decayed:

:hi:

siemano spamerzy

witaj ziom ale wczoraj żeś poszedł :wink4:

Opublikowano

Ja też nie wiem. :naughty: :naughty:

P.S. bry: drugi raz... Właśnie wrzuciłem sobie włącznik świateł z funckją AUTO! :naughty:

:hi:

Ty jesteś talent... :naughty:

Akjam, napisz do "jejacek" w sprawie kufateca :wink4:

No czaki mi wysłał więc sprawdziłem czy wszystko gra! He he he... :kox: Dzięki Pucek za info o kufatecu i na bank do niego napiszę! :good:![br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________

Ja też nie wiem. :naughty: :naughty:

P.S. bry: drugi raz... Właśnie wrzuciłem sobie włącznik świateł z funckją AUTO! :naughty:

jeszcze trochę to tak porezasz furę że będziesz w niej miał prysznic i kibelek i łóżko tam wstawisz :decayed:

Już mam... :tongue4:
Opublikowano

witaj ziom ale wczoraj żeś poszedł :wink4:

heheh to wszystko przez tego golfa I gti nie mogłem go odejśćć :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:26_________________________________________________I jak wygieracie się na tą bibe??

Opublikowano

heheh to wszystko przez tego golfa I gti nie mogłem go odejśćć :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:26_________________________________________________I jak wygieracie się na tą bibe??

niom ładnie zapindalał ten golfik :kox:

nom idziemy ale kiedy to jeszcze niewiem :polew:

Opublikowano

Co tu taka cisza??[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza??[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________ :gwizdanie:

a ja niewiem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co tu taka cisza??[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________ :gwizdanie:

heheheh ja się pojawiłem :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza??[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________ :gwizdanie:

heheheh ja się pojawiłem :gwizdanie:

no jak zawsze

siemacie :hi:

Opublikowano
:hi: Diman
Opublikowano

ejno zero spamu ci jest grane? :confused4:

Opublikowano

ejno zero spamu ci jest grane? :confused4:

Ja nie wiem właśnie ;( A rano pewnie będzie nawalone 20 stron :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.