Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedyś douczałem j.angielskiego

chodziła do mnie taka jedna z gimnazjum... :gwizdanie:

nITcS.jpg

Kędzior lubi uczennicę :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedyś douczałem j.angielskiego

chodziła do mnie taka jedna z gimnazjum... :gwizdanie:

nITcS.jpg

hehe nom ty i twoje bajki :gwizdanie: ale d*pa fajna :good:

No takie są najlepsze... :kox:

niezmieniaj tematu tylko szykuj się na imprezę :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:40_________________________________________________

kiedyś douczałem j.angielskiego

chodziła do mnie taka jedna z gimnazjum... :gwizdanie:

nITcS.jpg

Kędzior lubi uczennicę :decayed:

takie to nawet kocham :>

Opublikowano

kiedyś douczałem j.angielskiego

chodziła do mnie taka jedna z gimnazjum... :gwizdanie:

nITcS.jpg

Ale to nauczycielka? :wink4::naughty:
Opublikowano

dzisiaj, po dwóch piwkach ten jack daniels mi ładnie wchodzi :gwizdanie:

Opublikowano

nITcS.jpg

znam pewną osobę która mogłaby sobie to ustawić na avatara :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:45_________________________________________________

dzisiaj, po dwóch piwkach ten jack daniels mi ładnie wchodzi :gwizdanie:

hehe już niejest za słodki?? :polew:

Opublikowano

nITcS.jpg

znam pewną osobę która mogłaby sobie to ustawić na avatara :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:45_________________________________________________

dzisiaj, po dwóch piwkach ten jack daniels mi ładnie wchodzi :gwizdanie:

hehe już niejest za słodki?? :polew:

jest w cycki :wink4::decayed:

Opublikowano

jest w cycki :wink4::decayed:

:naughty: hehhe nom i już widzę klimat podłapałeś :wink4:

Opublikowano

jest w cycki :wink4::decayed:

:naughty: hehhe nom i już widzę klimat podłapałeś :wink4:

jeszcze jeden drin nie zaszkodzi :naughty:

Opublikowano

jeszcze jeden drin nie zaszkodzi :naughty:

:decayed: tak trzymać :good:

Opublikowano

jeszcze jeden drin nie zaszkodzi :naughty:

:decayed: tak trzymać :good:

i trafisz do klubu...AA :>

Opublikowano

jeszcze jeden drin nie zaszkodzi :naughty:

:decayed: tak trzymać :good:

Widzę, że już wszyscy zdrowi! :kox::good:
Opublikowano

jeszcze jeden drin nie zaszkodzi :naughty:

:decayed: tak trzymać :good:

i trafisz do klubu...AA :>

przeca juz jestem :decayed:

Opublikowano

i trafisz do klubu...AA :>

do AA to wy traficie bo udajecie że niepijecie :polew: :polew: :polew: a później wychodzi jakie z was menele :kox:

my pijamy z kulturą :evil:

Opublikowano

i trafisz do klubu...AA :>

do AA to wy traficie bo udajecie że niepijecie :polew: :polew: :polew: a później wychodzi jakie z was menele :kox:

my pijamy z kulturą :evil:

taa :decayed::naughty:

Opublikowano

Z kulturą czyli do zgona :decayed:

Opublikowano

i trafisz do klubu...AA :>

do AA to wy traficie bo udajecie że niepijecie :polew: :polew: :polew: a później wychodzi jakie z was menele :kox:

my pijamy z kulturą :evil:

czuję się obrażony :gwizdanie:

ja piję tylko okazjonalnie :)

Opublikowano

i trafisz do klubu...AA :>

do AA to wy traficie bo udajecie że niepijecie :polew: :polew: :polew: a później wychodzi jakie z was menele :kox:

my pijamy z kulturą :evil:

czuję się obrażony :gwizdanie:

ja piję tylko okazjonalnie :)

czyli w weekendy, w tygodniu, w dni parzyste i nieparzyste :decayed:

Opublikowano

czuję się obrażony :gwizdanie:

ja piję tylko okazjonalnie :)

okazjonalnie czyli jak tylo nadaży się jakakolwiek okazja :polew: :polew: :polew: np: przechodzisz koło monopolowego oo okazja ...

Opublikowano

i trafisz do klubu...AA :>

do AA to wy traficie bo udajecie że niepijecie :polew: :polew: :polew: a później wychodzi jakie z was menele :kox:

my pijamy z kulturą :evil:

czuję się obrażony :gwizdanie:

ja piję tylko okazjonalnie :)

Przez tydzień... :wink4:
Opublikowano

właśnie sobię upichciłem zupkę chińską zdolniacha ze mnie co nie? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.