Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom także tego...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nom także tego...

ale że dudka nie wzięli na mundial :mysli:

:polew:

Opublikowano

k**wa nie czytam

tego

ważne kiedy ta impreza ma być ?

Opublikowano
  • Autor

ważne kiedy ta impreza ma być ?

:dontknow:
Opublikowano

nom także tego...

ale że dudka nie wzięli na mundial :mysli:

:polew:

dokładnie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good:

ku***a nie czytam

tego

ważne kiedy ta impreza ma być ?

:mysli::dontknow: :dontknow: :dontknow:

Opublikowano

SG idą jutro... w piątki są lepsze imprezy... mnie stać tylko na jedna impre... :confused4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 23:19_________________________________________________idę jutro :embarrassed:

Opublikowano

SG idą jutro... w piątki są lepsze imprezy... mnie stać tylko na jedna impre... :confused4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 23:19_________________________________________________idę jutro :embarrassed:

hmm a wczoraj cię było stać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

SG idą jutro... w piątki są lepsze imprezy... mnie stać tylko na jedna impre... :confused4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 23:19_________________________________________________idę jutro :embarrassed:

też mi sie wydaje że lepiej jutro
Opublikowano

SG idą jutro... w piątki są lepsze imprezy... mnie stać tylko na jedna impre... :confused4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 23:19_________________________________________________idę jutro :embarrassed:

hmm a wczoraj cię było stać :mysli:

wypiłem 2 cole...
Opublikowano
  • Autor

SG idą jutro... w piątki są lepsze imprezy... mnie stać tylko na jedna impre... :confused4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 23:19_________________________________________________idę jutro :embarrassed:

hmm a wczoraj cię było stać :mysli:

ja wydałem wczoraj 2zł plus dojazd :decayed:
Opublikowano

jak co na mnie nie patrzcie, chcecie jutro idźta jutro, ja tylko pisałem, że jutro nie bardzo mi pasi

Opublikowano

wypiłem 2 cole...

to jutro wypijesz 1cole i będziesz miał jeszcze na sobotę :tongue4:

a ja pójdę tak jak chłopakom będzie lepiej pasowało :> mieliśmy ugadaną impreze już od dawna więc to SG powinni się dostosować a nie my :decayed:

Opublikowano

wypiłem 2 cole...

to jutro wypijesz 1cole i będziesz miał jeszcze na sobotę :tongue4:

a ja pójdę tak jak chłopakom będzie lepiej pasowało :> mieliśmy ugadaną impreze już od dawna więc to SG powinni się dostosować a nie my :decayed:

chore ambicje.. :gwizdanie:
Opublikowano

wypiłem 2 cole...

to jutro wypijesz 1cole i będziesz miał jeszcze na sobotę :tongue4:

a ja pójdę tak jak chłopakom będzie lepiej pasowało :> mieliśmy ugadaną impreze już od dawna więc to SG powinni się dostosować a nie my :decayed:

chore ambicje.. :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

sg się nie dopasują bo maja daleko do sk tam dużo ludzi ma żony ... spot + impreza następnego dnia nie przejdzie..

jak chcecie... tak sobie tylko kilkam ...

Opublikowano
  • Autor

a ja pójdę tak jak chłopakom będzie lepiej pasowało :> mieliśmy ugadaną impreze już od dawna więc to SG powinni się dostosować a nie my :decayed:

ale ludzie z Kato lubią jebnąć gwoździa :gwizdanie: a mnie sie to nie podobało , zwłaszcza że przybiłem pierwszy i wolałbym pobaunsować :banan2:

ale jak dla mnie to obojętnie kiedy , najwyżej pójde jutro z Gliwicami i w sobote z Kato , ale jak Kato idzie do City Rocka sie nadupcyć to wpadne autem :wink4:

Opublikowano

:hi:

właśnie nadrobiłem ten spam z grubsza.

nom niektóre koleżanki z NK :gwizdanie:

____________________

wiem że Oko też niemoże w piątek z tego co mówił na spocie.

mmh no idę na imprezę rodzinną ale o 21 czy 22 to już bym mógł :gwizdanie:

mną Panowie się nie przejmujcie jak nie muszę iść do pracy to... hulaj dusza :decayed: dostosuje się

___________________

Opublikowano

a ja pójdę tak jak chłopakom będzie lepiej pasowało :> mieliśmy ugadaną impreze już od dawna więc to SG powinni się dostosować a nie my :decayed:

ale ludzie z Kato lubią jebnąć gwoździa :gwizdanie: a mnie sie to nie podobało , zwłaszcza że przybiłem pierwszy i wolałbym pobaunsować :banan2:

ale jak dla mnie to obojętnie kiedy , najwyżej pójde jutro z Gliwicami i w sobote z Kato , ale jak Kato idzie do City Rocka sie nadupcyć to wpadne autem :wink4:

Też mnie nie bawi wydać 100zł i nic nie pamiętać choć było śmiesznie itp.
Opublikowano

ale dupcie bez sensu :wallbash:

Opublikowano

dla mnie lokal i czas nie gra roli, myśle że z baunsowaniem to dobry pomysł :> mi tylko chodzi o to żeby innym też spasowało

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.