Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja pójdę tak jak chłopakom będzie lepiej pasowało :> mieliśmy ugadaną impreze już od dawna więc to SG powinni się dostosować a nie my :decayed:

ale ludzie z Kato lubią jebnąć gwoździa :gwizdanie: a mnie sie to nie podobało , zwłaszcza że przybiłem pierwszy i wolałbym pobaunsować :banan2:

ale jak dla mnie to obojętnie kiedy , najwyżej pójde jutro z Gliwicami i w sobote z Kato , ale jak Kato idzie do City Rocka sie nadupcyć to wpadne autem :wink4:

no co ty trzeba iść na jaieś dicho :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wychodzi na to że Kędzior i stanley bawią się w sobotę :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale dupcie bez sensu :wallbash:

Ty masz żone to możesz se gwoździa przybić za 100ke w knajpie gdzie nic nie poderwiesz :wink4:
Opublikowano

Może Enigma, spiż itp nie CIty Rock tam jest nudno :thumbdown:

bauns bauns :banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan1::banan2: :banan2: :tongue4:

Opublikowano

ok czyli Oko jutro może :decayed:

to jeszcze trzeba namówić Maxa bo go dzisiaj niebyło

wychodzi na to że Kędzior i stanley bawią się w sobotę :polew:

sio mi stąd na SG :decayed:

Opublikowano

To dicho to dobry pomysl bo jak się tańczy to nie da się najebać. Można przed obrócić jakieś 0,7 nawet :decayed:

Opublikowano

jutro bauns w strasznym dworze w sk - gliwiczanie zapraszają :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ale dupcie bez sensu :wallbash:

Ty masz żone to możesz se gwoździa przybić za 100ke w knajpie gdzie nic nie poderwiesz :wink4:

zgadzam się z kolegą keżor

chodźmy na bibe nie stype

Opublikowano

Ty masz żone to możesz se gwoździa przybić za 100ke w knajpie gdzie nic nie poderwiesz :wink4:

panowie pierwsze spotkanko miało byś w spokojnym lokalu co byśmy się lepiej poznali, teraz już mniej więcej wiemy na co nas stać :gwizdanie: więc możemy iść śmiało na jakieś disko :decayed:

Opublikowano

To dicho to dobry pomysl bo jak się tańczy to nie da się najebać. Można przed obrócić jakieś 0,7 nawet :decayed:

nie zawsze udaje sie nie najebać :gwizdanie:

Opublikowano

jutro bauns w strasznym dworze w sk - gliwiczanie zapraszają :gwizdanie: :gwizdanie:

jak zapraszają to stawiają :kox:

Opublikowano

jutro bauns w strasznym dworze w sk - gliwiczanie zapraszają :gwizdanie: :gwizdanie:

jak zapraszają to stawiają :kox:

chipendejsa ci postawie :kox:
Opublikowano

Ty masz żone to możesz se gwoździa przybić za 100ke w knajpie gdzie nic nie poderwiesz :wink4:

panowie pierwsze spotkanko miało byś w spokojnym lokalu co byśmy się lepiej poznali, teraz już mniej więcej wiemy na co nas stać :gwizdanie: więc możemy iść śmiało na jakieś disko :decayed:

to w City Rock było jak chrzest :naughty: czas na prawdziwą zabawe :polew: :polew:

Opublikowano

jutro bauns w strasznym dworze w sk - gliwiczanie zapraszają :gwizdanie: :gwizdanie:

jak zapraszają to stawiają :kox:

chipendejsa ci postawie :kox:

takie atrakcje to kolorowym :gwizdanie:

Opublikowano

jutro bauns w strasznym dworze w sk - gliwiczanie zapraszają :gwizdanie: :gwizdanie:

jak zapraszają to stawiają :kox:

chipendejsa ci postawie :kox:

heheh pewnie będzie wliczony w cene biletu ;(

[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 23:39_________________________________________________no to co DECYZJA :bicz:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 23:41_________________________________________________Gdzie idziemy :drunk:

Opublikowano

Dobra teraz juz serio spadam spac. A to nie idziemy do spiza tylko do strasznego dworu :mysli:

Opublikowano

do łożka... :polew:

dobranoc :hi:

Opublikowano

Dobranoc drogie dzieci :decayed::hi:

Opublikowano

oko wyślij numer twojej komórki na pw... bo nie mamy do ciebie kontaktu...

Opublikowano

Dobranoc drogie dzieci :decayed::hi:

dobranoc papo bulczasie :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.