Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

d*py i alko to nie mój styl :tongue4:

ma być tak żeby nie oddzielać Gliwic i Katowic...[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:08_________________________________________________Keżor, nie musi być śląsk, ale ma być tak żeby wiesz...było wiadomo skąd jesteśmy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej ku***a c**jki :ban:

koszulki będą z Napisem Śląsk i koniec , tak będzie lepiej , mamy zajebistą ekipe która w dużej liczbie spotuje dwa razy w tygodniu :good:

i koniec pierdolenia , ja też chadzam w dresie , a do Spiża mnie wpuścili , a że wyglądam już za***iście to wszedłem jak chipek :polew:

dziś trzecia impra w tygodniu i też jest za***iście :decayed:

jeszcze jakiś ciekawy kłótliwy post ktoś chce sklecić ? :banned:

I przez to jesteś prezesem :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:11_________________________________________________A Kędzior nie żartowałem naprawdę jadę autem :kox:
Opublikowano

Śląsk&Zagłębie :cool1:

Opublikowano

Śląsk&Zagłębie :cool1:

Lepiej Zagłębie potem śląsk :tongue4:
Opublikowano

A Kędzior nie żartowałem naprawdę jadę autem :kox:

eee i co niebędziesz pił?? ;(

Opublikowano

z tym zagłębiem to sobie daruj :gwizdanie: prędzej ŚLĄSKIE DRESY :polew:

Opublikowano

:hi:

ello widzę że pucek się rzuca

pucuś jak nie masz co robić dziś wieczorem to zapraszamy do kat na bibe i obgadamy te koszulki

Opublikowano

Śląsk&Zagłębie :cool1:

Lepiej Zagłębie potem śląsk :tongue4:

jak dla mnie kolejność już niegra roli :wink4:

Opublikowano

A Kędzior nie żartowałem naprawdę jadę autem :kox:

eee i co niebędziesz pił?? ;(

Napój o smaku bananowym :banan::banan1::banan2:
Opublikowano

d*py i alko to nie mój styl :tongue4:

ma być tak żeby nie oddzielać Gliwic i Katowic...[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:08_________________________________________________Keżor, nie musi być śląsk, ale ma być tak żeby wiesz...było wiadomo skąd jesteśmy :gwizdanie:

ja koszulek z ogolonymi panami nie załóże :wink4:

Opublikowano

A Kędzior nie żartowałem naprawdę jadę autem :kox:

eee i co niebędziesz pił?? ;(

czyli tym razem będą tylko 3 zgony :polew:

Ty, Stan i Miszka :>

:hi:

ello widzę że pucek się rzuca

pucuś jak nie masz co robić dziś wieczorem to zapraszamy do kat na bibe i obgadamy te koszulki

imprez na ten tydzień wystarczy :gwizdanie:

Opublikowano

z tym zagłębiem to sobie daruj :gwizdanie: prędzej ŚLĄSKIE DRESY :polew:

a jebnąć ci ze łba?

Opublikowano

chyba sobie zrobie drina żeby nie wchodzić na trzeźwo :decayed:

Opublikowano

jebaj :decayed:

czekam :)

Opublikowano

Śląsk&Zagłębie :cool1:

:doh1: :doh1: :doh1:

i co jeszcze

ŚS (śląsk squad) to brzmi lepiej

Opublikowano

d*py i alko to nie mój styl :tongue4:

ma być tak żeby nie oddzielać Gliwic i Katowic...[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:08_________________________________________________Keżor, nie musi być śląsk, ale ma być tak żeby wiesz...było wiadomo skąd jesteśmy :gwizdanie:

ja koszulek z ogolonymi panami nie załóże :wink4:

padłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z tym zagłębiem to sobie daruj :gwizdanie: prędzej ŚLĄSKIE DRESY :polew:

a jebnąć ci ze łba?

:polew: :polew: :polew:

klasyka

Opublikowano

Pucek nawet przyjdę po Ciebie bo mi się nudzi :naughty:

Opublikowano

ŚS (śląsk squad) to brzmi lepiej

:polew: tak GKS - grupa katowickich spotowiczów :polew:

Opublikowano

ja mam nadzieje, że w bukownie pokażemy reszcie jak bawi się husaria ze śląska :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.