Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

YYyy pomyliło mi się to miało być na odwrót :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak pojadę sam to jadę autem, jak z żandarmem to jadę busem :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:34_________________________________________________YYyy pomyliło mi się to miało być na odwrót :polew: :polew:

aha to już wiem dlaczego niby niemasz smaka pić :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:36_________________________________________________Miszka wbijasz dzisiaj? :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie wiem czy bede :thumbdown:

Opublikowano

jeszcze nie wiem czy bede :thumbdown:

łaj men?

Opublikowano

jeszcze nie wiem czy bede :thumbdown:

a czy tam jest coś dobrego do jedzenia

Opublikowano

jeszcze nie wiem czy bede :thumbdown:

a czy tam jest coś dobrego do jedzenia

hehe Max lepiej się najedz przed wyjściem hehe ja właśnie wcinam krokiety :polew:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem czy bede :thumbdown:

ja jade autem to Cie potem odwioze do dom :good: wpadaj Cipko :kox:

garaż jest zaraz obok spiża

:gwizdanie:

a prezes przyszedł zj***ł wszystkich i poszedł :kox:

garaż jest pod dawnym misterium jak dobrze pamiętam.

no zrobiłem porządek i poszedłem na obiad :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:49_________________________________________________Stanley , jak chcemy Garaż to zrób rezerwacje , wszędzie są wjazdy za dyche , powiedz że dajemy 5dych za stolik i też sie ucieszą :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:50_________________________________________________bo o 20 na 95% nie będzie już gdzie usiąść w tyle osób :rolleyes:

Opublikowano

Rafał autem Keżor autem ktoś jeszcze ma zamiar autem jechać? :thumbdown:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Rafał autem Keżor autem ktoś jeszcze ma zamiar autem jechać? :thumbdown:

:polew:

ja nie moge tyle pić ... robia akcja lato , a narazie co wyćwicze to przepije :polew:
Opublikowano

ok panowie to jak się ugadujemy na którą godzinę?

Opublikowano
  • Autor

chyba że city pub , tam jest biba , a i jest gdzie usiąść pogadać :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:56_________________________________________________no i zajebistą pizze mają :thumbup: :drool:

Opublikowano

no i zajebistą pizze mają :thumbup: :drool:

haha no to tam :polew: :polew: :polew: o której się umawiamy?

pisałem do Oka ale nieodpisuję

Opublikowano

chyba że city pub , tam jest biba , a i jest gdzie usiąść pogadać :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:56_________________________________________________no i zajebistą pizze mają :thumbup: :drool:

To coś dla Maxa :naughty:
Opublikowano

nom o której się ugadujemy hehe bo czas leci a tu niema konkretów :polew:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie , nic nie wiadomo , bez rezerwacji o 20tej nie siądziemy nigdzie także tak czy siak zarezerwować trzeba coś . a nawet nie wiadomo ile osób idzie :wallbash:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:10_________________________________________________stanley : http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_zawieszenie_1be_b5_avant-t121160.0.html

Opublikowano

co do rezerwacji to 10 zł za głowę, jak powiem ze chce np na 5 osob to 50 zl a bedzie nas 8 czy 9 osob to sie nie pomiescimy :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

w City Pubie , rezerwacja jest chyba free , tylko ile osób ? :wallbash:

Opublikowano

dzwoniłem do city pub i jest loża na 6-7osób i rezerwacja kosztuję 40zl na więcej osób nic niemają

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.