Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe nie doczytałem :decayed:

diobeł tkwi w szczegółach :tongue4:

Nawet lepiej bo nie żałuje że nie mam kasy na nie :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć pijoki!! :naughty:

Opublikowano

Cześć pijoki!! :naughty:

Jakie pijoki :hi:
Opublikowano

Cześć pijoki!! :naughty:

Jakie pijoki :hi:

:tongue4:
Opublikowano

Cześć pijoki!! :naughty:

Jakie pijoki :hi:

:tongue4:

witam i żegnam bo już wkońcu uciekam :hi: a pozatym :bicz3: że cię niebyło

Opublikowano

Cześć pijoki!! :naughty:

Jakie pijoki :hi:

:tongue4:

witam i żegnam bo już wkońcu uciekam :hi: a pozatym :bicz3: że cię niebyło

No qr** nie ogarnąłem się ze wszystkim!
Opublikowano

Hehe nie doczytałem :decayed:

diobeł tkwi w szczegółach :tongue4:

Nawet lepiej bo nie żałuje że nie mam kasy na nie :polew:

tu masz kpl za 240 :)

http://moto.allegro.pl/item939736520_lampy_tyl_audi_a4_lift_99_01_prawa_lewa.html

I tak narazie nie kupię tak przeglądam bo mi się nudzi :naughty: Jest komplet xenonów valeo z bielska za 1tys. Przetwornice ori itp. Cena może nie rewelacyjna ale do przyjecia :gwizdanie:
Opublikowano

jedziemy do szwecji? na promie żarcie do oporu i non stop bzykanie :polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 23:21_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=bdcKkc1z7lM

Opublikowano

Pucek jak przepływka? :naughty:

Opublikowano

Pucek jak przepływka? :naughty:

jutro rano się okaże :gwizdanie:

nowa na aucie pokazuje tyle samo co stara :) ale na szczęście starą mam "na zapas"

muszę zadzwonić do compotów i dopytać co z nią było nie tak, bo na logach wychodzi tak samo jak stara :disgust:

Opublikowano

Pucek jak przepływka? :naughty:

jutro rano się okaże :gwizdanie:

nowa na aucie pokazuje tyle samo co stara :) ale na szczęście starą mam "na zapas"

muszę zadzwonić do compotów i dopytać co z nią było nie tak, bo na logach wychodzi tak samo jak stara :disgust:

No właśnie dlategpo pytam bo widziałem jaki byłeś zasmucowny na Gliwicach w piątek... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 23:32_________________________________________________Krolu?!
Opublikowano
  • Autor

Hehe nie doczytałem :decayed:

diobeł tkwi w szczegółach :tongue4:

Nawet lepiej bo nie żałuje że nie mam kasy na nie :polew:

tu masz kpl za 240 :)

http://moto.allegro.pl/item939736520_lampy_tyl_audi_a4_lift_99_01_prawa_lewa.html

I tak narazie nie kupię tak przeglądam bo mi się nudzi :naughty: Jest komplet xenonów valeo z bielska za 1tys. Przetwornice ori itp. Cena może nie rewelacyjna ale do przyjecia :gwizdanie:

według mnie cena dojebana , jedna ori przetwornica to 400zł , lampa drugie 400 jak nic. normalna cena za kpl to od 1600 w góre (uzrbrojona oczywiście :) )
Opublikowano

Pucek jak przepływka? :naughty:

jutro rano się okaże :gwizdanie:

nowa na aucie pokazuje tyle samo co stara :) ale na szczęście starą mam "na zapas"

muszę zadzwonić do compotów i dopytać co z nią było nie tak, bo na logach wychodzi tak samo jak stara :disgust:

No właśnie dlategpo pytam bo widziałem jaki byłeś zasmucowny na Gliwicach w piątek... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 23:32_________________________________________________Krolu?!

???
Opublikowano
  • Autor

jedziemy do szwecji? na promie żarcie do oporu i non stop bzykanie :polew:

przekonałeś mnie :kox:
Opublikowano

Pucek jak przepływka? :naughty:

jutro rano się okaże :gwizdanie:

nowa na aucie pokazuje tyle samo co stara :) ale na szczęście starą mam "na zapas"

muszę zadzwonić do compotów i dopytać co z nią było nie tak, bo na logach wychodzi tak samo jak stara :disgust:

No właśnie dlategpo pytam bo widziałem jaki byłeś zasmucowny na Gliwicach w piątek... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 23:32_________________________________________________Krolu?!

???

Albo nic... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Tak szperam to allegro i przydało by się jakieś 10tys :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

4756_img497da5da7d8dd.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 23:37_________________________________________________

Tak szperam to allegro i przydało by się jakieś 10tys :polew: :polew:

jakbym miał dyche to bym z 5 u samego lakiernika zostawił :gwizdanie:
Opublikowano

4756_img497da5da7d8dd.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 23:37_________________________________________________

Tak szperam to allegro i przydało by się jakieś 10tys :polew: :polew:

jakbym miał dyche to bym z 5 u samego lakiernika zostawił :gwizdanie:

Szklana błyskawiczna dieta :decayed: Po co Ci lakiernik :gwizdanie: Kolr Ci nie pasi :mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.